Дискусия: "Лято с корабни отломки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Още няколко такива куеста и ще ни направят алкохолициxDxDxD, ха наздраве:p.
     
    kosdas харесва това.
  2. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Днес ми е един отвратителен ден:wuerg:, сутринта не можах да си вляза в играта два часа и нещо>:(, сега пък ми я няма елдата:mad:, за червейчетата пък няма и да коментирам........>:(! От ден на ден, от куест на куест, играта става все по меркантилна, пълна с бъгове и грешки, с една дума ГАДНА:wuerg::wuerg::wuerg:>:(:mad:>:( :mad:Моля Ви, там горе, направете нещо, ако изобщо някой ви чува, за да се подобри играта, почна да ми писва от неуредици, язък за хубавата игра, каквато беше преди..........ЯЗЪК:mad::mad::mad:
     
    krasim2 харесва това.
  3. aylakz

    aylakz Редовен

    Благодаря:)
     
  4. aylakz

    aylakz Редовен

    Да на този ник .Благодаря предварително:):):)
     
  5. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Не знам дали някой чете това което пишем ,но ми е чудно за какво са ни наградите от предната игра като не можахме да вземем реда ,а си имаме награди .И както казват други ,игрите стават все по зле и се застъпват садиш и се гърбиш и накрая какво , оставаш си само с награди ,който няма къде да се слагат и заемат само нивите за садене.Тази игра е същата не стигат червейчета и какво искат само кошници на купуваш за да взимат пари ,но няма да купя никога .Взе да ми писва ,може и аз да съм от тези който се отказват.
     
    aylakz и .water. харесват това.
  6. НИНА

    НИНА Младши експерт

    много се чудя от къде се взимат 22 ХАРИТА
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За да не се чудиш - моите са събирани са при няколко събития Подарък и търговия. Ще се изненадаш, но понякога и срещу доста прозаични неща. (За взети срещу броненосци се сещам.)
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Зависи на кой пазар си на моя Хари се заменя само срещу розови обори и производства .
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, разлика между пазарите има, но не е само да чакаш какво предлагат другите. Предлагаш и ти. Като не хване декиш - сменяш предложеното и тъй докато клъвне. И за 5 яйчени може да се получи, или за някакви прилични цъкалки. Необходими са повечко време и повечко лицензи.
     
  10. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Днес изскачащите червей са наполовина от вчеращните и около 1/3 от тези които изскачаха оня ден. Изглежда се ползва програма, която като надвишиш определен процент на евента и не си вложил пари започва да реже изскачащите.
    Така или иначе съм започнал и до където стигна но може и да няма следващ път.
     
    krasim2 харесва това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    наздрави,ама многу рано си почнал xD
     
    lion8080 и georgiev харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDам то розов обор е по тънко за мен:)
     
  13. .water.

    .water. Адмирал

    Ами от твоята камбанария като гледаш е тънко.Сега някой да не каже че се оплаквам или рИва просто водим диалог:)
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    яйчените са кът от никъде не падат, а обора пада и се строи
     
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Писна ми от червеи:mad:, искам куест само с подаръцииииxD.
    Аз съм за неоновите, по 4 животни наведнъж, имам и розови, почти за всички животни, но да си кажа няма време да ги слагам, аман от куести.
     
  16. verroni

    verroni Прохождащ

    Много тъп куест, едвам стигнах до 51% и то с доста усилия.
     
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Егати подигравката с играчите.То бива гавра с търпението на хората ама това на нищо не прилича.Колко от колегите се оплакаха за липсващите им подаръци и изчезнали червеи?Но понеже било само в някои акаунти нищо не се направи по въпроса до този момент.Ни вест, ни кост дето се вика.Дума не се отвори за някаква компенсация.БП все по-често неглижира проблемите, сътворени от тяхна страна и както винаги те са в ущърб на играчите.Когато се случи да пуснат аванта някаква по невнимание, която да е в наша полза иначе много бързо работят и отстраняват.Тогава няма делници и празници за тях.Още колко ще се подиграват с хората питам аз?Много долен начин за извиване на ръце и бъркане в портфейлите са избрали.Да не говорим, че исканите бройки стават все повече и повече както на временните растения, така и на изскачащите.А пък временните за селекция просто няма да коментирам, там просто тотално прекалиха.Дами и господа, създатели и поддържащи играта, много моля да се замислите за посоката към която тласкате играта.Доста хора, които бяха лоялни и редовни играчи се отказаха от нея именно заради по-горе изброените причини и още ще се отказват за в бъдеще.Една игра все пак независимо дали я играят малки или големи все пак трябва да носи удоволствие на хората, а не да я натоварва с отрицателни и негативни емоции.
     
    Последна редакция: 21.7.16
    рикичка, mell, mite63 и 9 други харесват това.
  18. deskataaa

    deskataaa Стажант

    Съгласна сам с теб за вси4ко, загубих много съседи с високи нива по една или друга при4ина, но едно е сигурно са загубили интерес към играта.
     
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Какви са тез яйчени бре я кажете на дилетанта бързо пак нещо не знам. От де се намира туй. И каква му е ползата?
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    [​IMG] това е, има и ъпгрейди.Дава по две яйца.