Дискусия: "Лято с корабни отломки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Играта тази сутрин е ужасна, за този ли продукт харчим парите си? >:(>:(>:(>:(>:(
     
    Doremi, mushnuk, Zlobara и 2 други харесват това.
  2. Фил78

    Фил78 Подрастващ автор

    Все пак е нещо, да взема да се понапъна да култивирам едно растение.
    Като гледам и до реда няма да се добера, с това темпо на изкачане на червеи:mad:.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Липсващи-червейчета.13915/#post-87011
     
    baiete харесва това.
  4. baiete

    baiete Болярин

  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD
     
  6. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Започвам да си мисля,че целта на новите собственици е не да печелят, а да съсипят играта.За разлика от други евенти почти никой не моли за помощ ,което ми навява мисълта,че не го играят.Лично аз няма да вложа пари в изгубена кауза,ако малко не ми достига да може да тръсна джобовете,но за такова безумие няма начин.Ако изобщо някой чете отзивите би следвало да се замисли.Имам 3 ма познати,които тотално се отказаха от играта съвсем на скоро, а може би са едни от първите в играта играят я от 2010.Така,че май тенденцията е такава .
     
    aylakz, Doremi, MARV3000 и 2 други харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Може. И теб питам - на този ник ли.

    П.П. Повече Харита на тоз ред нямам за раздаване.
     
    aylakz харесва това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    xDxDxD И к'во сега? Изтървах последния влак ли?! :(:cry::p

    Сега съвсем сериозно - присъединявам се към общото разочарование от тенденцията за "развитие" на играта. Евентите са еднотипни, следващи един след друг, понякога със застъпване дори, но и все по-трудоемки и обсебващи, изискват все повече време и ресурси за постигане на удовлетворяващ резултат, с прогресиращо увеличение на необходимите бройки от растение на събитието и изскачащи предмети (не, че няма да се справим, но това вече граничи със садо-мазохизъм). Да, никой не ни е сложил въжето на шията, но преди време играта имаше развлекателен характер и доставяше удоволствие. Макар, че се очакваше да се стигне дотук с направените напоследък промени - нови полета (дъждовна гора, пълнолунно поле), менажерии, манифактури и тем подобни, които осигуряват повече площ за сеитба...все пак всяко нещо си има граници!
     
    Valkaaa76, kismit, bilq76 и 8 други харесват това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Точно така. Прекалиха. Това извращение може да хареса само на хора, които по цял ден бият кучето и се чудят какво да правят от скука. Повечето работим, а и свободното време, което е малко, едва ли бихме погубили в това нещо, което вече не е просто игра, а ангажимент едва ли не. Естествено, че никой не ни кара да играем, но пък толкова години сме били лоялни към играта и сега какво - заслужаваме изцеждане ли? Ами не. Има и по-интересни неща в живота.
     
    kismit, slaytanic1878, MARV3000 и 2 други харесват това.
  10. tan65

    tan65 Стажант

    Благодаря!Ти си ми спасението.
     
  11. tupac65

    tupac65 Стажант

    Хиляди благодарности!Супер помощник си винаги.
     
  12. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    Моля за помощ днес и утре за червеи. Кой с каквото може, ще съм адски благодарен!
     
  13. .water.

    .water. Адмирал

    Да вярно е увеличиха се полетата но поставят ограничения както в случая не можеш да ползваш Дъждовната гора ако добре си спомням в по-преден евент не можеше изобщо да се ползва Бахамата така,че какво като ги имам като площ?Днес не мога да играя този евент утре друг с това темпо може би ще стават все повече за пропускане и тогава ще дойде момента да си задам въпроса след като не се развивам в играта и не ме забавлява,защо изобщо да я играя?
     
    Последна редакция: 20.7.16
    griton, Doremi, MARV3000 и 2 други харесват това.
  14. kosdas

    kosdas Анализатор

    чек се оплача и аз
    без комп останаха ми 195 червея а тез не ми начисляват дневните подаръци от 20 само 1 днешните 20 и утрешните 40 и едни карамфили щех да приключа а сега изобщо си нямам на идея за ква компенсация да рева
    по редче за всеки може би

    п.с. само да уточня не съм си правил труда да ги засичам предните дни но понеже бях останал на 0 сутрита и очаквах да имам 20 а се получи само едно мижаво червейче ма то едно такова малко и мижаво че рибките нещат да го погледнат
    ТА КАДЕ СА МИ ЧЕРВЕЙТЕ БРЕ
     
    Последна редакция: 20.7.16
    Valkaaa76, milkoga1, nivata1 и 3 други харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    xDЧовече накараме да се смея с глас да ти кажа тия дни валя та ако се разровя в малкото останала площ около блока може и да намеря някой тлъст червей твой е нИдей рИва само.
     
    kosdas харесва това.
  16.  
  17. да ви имам проблемите.кво сте се заядосвали.така или иначе никой не му дреме.играйте за кеф. аз си се припчам на порето пия си биричката и хич не ми дреме за червеи.подред лято ще им копам аз
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    не молят за помощ,защото има проблем с безплатните подаръци
     
  19. kosdas

    kosdas Анализатор

    8)бе да ти кажа то уж и около нас валя и у фермата ми вали ма няма червей
     
  20. kosdas

    kosdas Анализатор


    аз си налях ледена ракия с домашни домати и една бърза салака испържих
    наздраве
     
    milkoga1 и .water. харесват това.