Дискусия: "Лято с корабни отломки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И втората цъкалка за редичката прибрах, само още една и пустата му редичка, дето се намира на м*****а си xD.
    (Още само 28 хранения на рибки плюс няколко дреболии от плевнята и евентуално още 9 хранения за вземане на златните банани и 14 бр. супер-манджа, които не съм набелязала първоначално.)
    Но определено се забавлявам, анимацията на корабните останки е страхотна. И цъкането за вземане на храната за рибки бива, във футболните финали това бе едната причина, отказала ме да играя повече.

    Само с карта се справям, посоката успявам да я нацеля xD.
     
    Последна редакция: 16.7.16
    MARV3000 харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    :cry::cry::cry:не мога и половината Да! направя няма червеи падат само по 8-9
     
  3. Соня23

    Соня23 Стажант

    един въпрос- в пояснението не ми отваря третия прозорец и не мога да разбера как се получава ключа за отваряне на сандъците
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Започвай те ,да искате червеи не чакай те последния ден;)
    Май трябваше да го пишат ниво ,за изпълнение труден:cry:
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Допълнение по молба на един играч :) - с жълто е означено добавено вземане на супер-манджа и златни банани.

    [​IMG]

    П.П. Едно недобелязано сандъче с цъкалка имаше, но с преправена до него пътечка и осигурено ключе (ключето някъде напред по пътечката се взема, за цъкалката после ще трябва да се върнем).
    И купончетата прибрах, но вече изпитвам недостиг на червейчета. Но ще се съберат, нямам притеснение за това. 12 хранения на рибки до голямата цел (редичката) и после само обирането на още някоя наградка xD.

    Още една редакция - спестени 2 хранения на риби, намерен по-удачен път. (Задрасканото с черно крсътче.)
     
    Последна редакция: 17.7.16
    tupac65, tan65, MARV3000 и 4 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Омотах се с тоя куест ще го зарежа успех на всички.
     
    MARV3000 харесва това.
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Т.е. можем да се мотаме напред-назад безметежно из водораслите? Ако е така, не ща и да чуя за карти и компаси, веднага се гмуркам в дълбокото :p
     
    MARV3000 харесва това.
  8. Фил78

    Фил78 Подрастващ автор

    Така, ходиш на където ти е кефxD, ако излезе, че нещо е забравено, веднага се гмуркаш и го откриваш:p.
    Честно да си кажа, вървя по най-късия път към редчето, после ще гледам за цъкалките.
     
    MARV3000 харесва това.
  9. АлиБаба

    АлиБаба Прохождащ


    Червеи си извади, за храница ги дари, рибите с тях нахрани, във водораслите ги примами, те ще ти помогнат да откриеш ключа за палатката , пардон , за сандъкаxD, съкровището отключи и редчето нареди:p.
    Накрая във форума се похвалиxD:p.
     
    MARV3000 харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Културничко казано - ЪХЪ, нахлузваме скафандъра и можем да се моткаме накъдето пожелаем. Но до съкровищата трябва да сме си проправили път, за да можеш да ги грабнем. Ама пък като ги набележим - връщаме се да проправи път до тях xD. (Многословна май съм, а дали ще съм и разбрана? Капчиците елексир леко са ми омоткали сивичкото вещество;):p.)

    На мен 6 ключета ми стигат за всичко заплюто. Другите са ми излишни. Отделно до някои се стига след доста хранения на рибките. (В случай, че не искаме двойно цъкалките - трябва да си изберем кои от възможните две да вземем, кое е най-рентабилно, най-икономично.)
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз гледам най-кратко да мина, но ми се наложи да мина през един сандък:mad:.
     
    miromihovmim харесва това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ще остане.
     
  13. desi232

    desi232 Посланик

    а кога ще оправите проблема с отчитането на подаръците
     
    Последна редакция: 17.7.16
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Днес няма да е, утре ще започнат и тогава ще разберем колко време ще е необходимо.
     
  15. desi232

    desi232 Посланик

    а дано,че все по често се случва на евент да има проблем
     
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    :) най-обичам накъдето ми е кеф да тичам,

    без посока и ограничения (туй разбира се е мое лично мнение).

    Посъбрала съм запаси, ще прескоча с тях до Праси,

    после смело в дълбините скачам от високо (от скалите),

    там ще се мотая волно и съкровища ще събера доволно,
    за хвалбата...то е ясно, тука хвана ме натясно :oops:

    Културничко казано - ИХА, заблудената фермерка всичко разбра :D

    Идеално устройва ме тоз вариант, приоритетът за мен е комбайнът гарант,
    алергия имам към всяка мотика, пък в жега краката на сянка ме тикат ;)
    ПП: Елексирът ти е малко :p, щеше да ти просветлее, жалко!
     
    MARV3000 харесва това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Хора мили, я кажете, има ли готови вече,
    никой нищичко не казва, колко копане ще трябва?
    Търся златна рибка аз, гмуркам се, изкачам пак,
    рибка няма тук край мен, а с нея бих решила всякакъв проблемxD.
    Седем храни да сглобя и ще се похваля с реда:p.
     
    Последна редакция: 17.7.16
    miromihovmim и MARV3000 харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Искам аз да споделя, че накичих си реда.
    Едлата е насъбрана, червейчета - веч' зарана,
    че да прибера от дълбините още три съкровища там скрити.
    :)

    П.П. Само редичката + цъкалките за нея = 76 храна за риби (но е възможно и със 74, прецакала съм се на едно място xD.)
     
    Последна редакция: 17.7.16
    MARV3000, pigi102 и ENERIDA харесват това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    аз още не съм го и започнала
     
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    За протокола – много неприятен за мен куест. Не всички са такива, но вече почнаха да преобладават обърканите , досадни и много времеемки задачи. За този труд, би трябвало да са по-читави наградите. Взех реда и цъкалките му, но ми писна. Е до кога това нещо ще продължава – какви са тези бройки, какви са тези изскачащи! Вече прекалиха. Лято е!
    [​IMG]
     
    -helixme4o-, aylakz, MARV3000 и 5 други харесват това.