Дискусия: "Лято с корабни отломки"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. The.Farm

    The.Farm Болярин

    аааа хехе ясно
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще направите яйчените дървета най-търсеното нещо на ПиТxD, ще заприличат на хита.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ажеба дали успяха;)а игнора стана тенденция8)нищо ново......... миша работа8)
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Зависи от свободното време..., кой как е предпочел да го оползотвори.... по-скоро не.;)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  5. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Наистина напоследък искат много, а и наградите не са съобразени с копането, саденето и обирането. И тези безумни бройки на изскачащи откъде ги измислиха братята китайци???? Искат да си развържем кесиите .... Но този път поне от бахама оборите съм доволна иначе дърветата са за огрев. Братята китайци мислят за нас, че след лятото идва зима :)
     
  6. danislavova

    danislavova Стажант

    Да. Това е ника. Предварително благодаря.
     
  7. bilq76

    bilq76 Познавач

    ееее вие какво очаквахте всичко е само за пари днес даже и парфюми не можеха да се изпращат снощи в 23 часа съм правила изкачащи, защото виждаш ли в моя акаунт не се отчитаха подаръците от 3 дни! Играя от 6 години и такова нещо се случва за първи път / а уж беше в отделни акаунти / явно моя е привелегерован :inlove: червеи нямаше тотално, но пак успях не взех само 8000 МП което е нищо, но искам да ви кажа на всички, че проблема с подаръците остава8)въоражете се с търпение или с кредитни карти / а ако са към ПБ или алфа аз ще ви търся за неплатените вноскиxDxDxD/
     
    Последна редакция: 21.7.16
    OIUYT51, [[Fermerkaa]] и sm0uk3r71 харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Иска ми се играта наистина да е за забавление, но тя става все по-скапана, изисква много свободно време и все повече реални пари:mad:, което не ми харесва.
    За куестите с много изкачащи, на една ферма не можах да стигна до реда, редовно копах, но уви, червеите не ми стигнаха:mad:.
    Няма да е лошо да се замислят висше стоящите, докога ще могат да ни задържат с това темпо.
     
    mell, aylakz и mite63 харесват това.
  9. НИНА

    НИНА Младши експерт

    не разбрах защо
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    яйчените са кът от никъде не падат, а обора пада и се строи
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ако ги посолиш по 4 бр дават
     
    The.Farm и pigi102 харесват това.