Дискусия: Лунен търговец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 31.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Да, дори и аз ще се справя, сигурен съм.
     
    zaaasa харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Преди малко - от 44 полета 21 обсидиана. Но се трупат, нямам притеснения този път.
     
    zaaasa харесва това.
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Смятам да не го играя,но се радвам,че "мрачното и страховито" поле ще е отворено за повече от 24 часа. Чат-пат отворя, още някое поленце в гъбената.
    Не съм фен на това събитие,създава ми усет за Клаустрофобията! Пък се очаква-почивните дни да са топли, та било и- леко мрачни и дъждовни!

    П.П.В една, друга тема се замеряхте с червено винце и Бахур! Дори, Диването ви направи забележка!/не за друго,а може да има гладни/ Та, аз ще заместя- Бахура с домашен суджук! Почти изсъхнал вече,и само леко затоплен над жарава.Пък после, ще се вълнувам за СТИКЕРИТЕ /от това събитие/За наградите не бих и помислил..../трънчо/
     
    daniva76, zaaasa, БашФермер и още 1 човек харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да си кажа честно, такава каша забърках, че може и да не се измъкна от неяxD.
    Разсявам и двете растения и аз незнам защо, отглеждам котета, за да отворя 4 поле, нямам растения за десния ръкав, с една дума до под крушата ще бъде всичко, но левоя ръкав е готов:p.
     
    milkoga1 харесва това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Няма страшно, играта вече е на принципа действие да има, пък резултат от действията....
     
    daniva76 и zaaasa харесват това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    айде сега оплеска работата с тия описания ще ни се надуе нещо :cry:
     
    zaaasa и scaregrowII харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нещо зациклих,я някой бърже да ми отговори щолена ще ми помогнели ако се използва след като вече съм наторил?
     
    zaaasa харесва това.
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    не
     
    zaaasa, fermer4etoo1970 и milkoga1 харесват това.
  9. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Благодаря. Абе и аз тъй си мислех, ама викам да попитам все пак. То са омотах, кво изядох, кво не...луда работа. xD
     
    zaaasa и Самардапа харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Щи помогна - изял си т'ва дето е на жарта на scaregrowII, но подозирам, че няма да помогне с 5% по голяма ефективност.:)
     
    daniva76, zaaasa и milkoga1 харесват това.
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Айде оплескаха го няма да се играе едно пълнолунно поле за къде по напред.Успех на играещите.
     
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    еееееее, как се наиграхххххххххх.....нито букета, нито редчето за намаляване времето за растеж с 10% действат на тоз бурен - отровния бръшлян...пууу
     
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Кое не му действа? Или по-важното е, какво му действа?
     
    zaaasa харесва това.
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Букета на дървесната гъба действа, ама за бръшляна не обърнах внимание...
     
  15. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не, той е растение на събитието, не е пълнолунно.
     
    zaaasa харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    На събитието,ама се сее на пълнолунното само (вече).....Голяма простотия честно казано...
     
    DILQNADELI и zaaasa харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Като гледам колко куестови се пуснаха ,скоро време ще трябва, да пуснат и пазар за пълнолунните продукти ,да се продават:p
    Другия вариянт ,да са постоянно отворини,полетата за сеене:p
     
    DILQNADELI и milkoga1 харесват това.
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ами то отдавна се въртят такива идеи из форума, ама за сега нищо....
     
    DILQNADELI и zaaasa харесват това.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    действа му водата, акитата и изкуствените торове :)
    който започва сега, нека вземе под внимание, че екстрите не действат на бръшляна, поне да има смисъл от писаниците тук, защото и без това е манджа с вафли - то падащи, то корекции, то 777 събития на куп и на края пръц...:D
     
    daniva76, DILQNADELI, Пума~` и 2 други харесват това.
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Пък ако знаиш как върви вафли с бира....мммммм
     
    Пума~` харесва това.