Дискусия: Лунен търговец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 31.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    При мен 70 броя .... половината поле ми беше с дървета а оттатък обори. Май на тоя куест ще наблегна на дървесната тор....първо бройката растение разбира се...
     
    zaaasa и fermer4etoo1970 харесват това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    69 в едната и о чудо 76 в другата, но основно дървета
     
    zaaasa, milena7004, fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    77 обсидиан от 7 обора, 1/2 поле дървета и останалото демонско цвете. (Но с активирани редички, които дават някой процент повече изскачащи във фермата, не съм сигурна колко са помогнали, но реших, че няма да навредят.)

    :music::music::music:Най-сетне ми се пръкна Надгробна свещ. Две загадъчни отворих с лг, второто ни ми донесе радост. Останалите ще си растат по нормалния начин.
     
    Последна редакция: 1.2.18
    zaaasa, milena7004 и fermer4etoo1970 харесват това.
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Моите 56 са от 6 обора и останалото дървета.Гората от гъби не съм отворила и половината.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    22 но съм била на кокалени храсти:cry::cry::cry:тук ще видя явно зор с изкачащите и харита не мога да заредя
     
    ..koni.. харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Сигурно надгробен кактус имаш предвид, за свещ се чака дълго след сдобиване с кактуса.

    Бонусите от врътките влияят ли върху пълнолунните полета?
     
    Последна редакция: 1.2.18
    zaaasa и DILQNADELI харесват това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    85 обсидиан, от мешавица - едното поле почти цялото с обори и дървета и всичко останало с 8-часово /май сумрачен цвят беше/. На гората само последната зона не съм отворила. Левия ръкав изпълнен и 13 стръкчета бучнати, при десния ръкав страшното растение ме спря, но засадих от него докато разсявам новите.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  8. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Да видим отровния бръшлян как ще се представи ако е по-зле от дърветата ще слагам колкото имам с дървесна тор ще се берат средно на 4 часа... и без това за следващата зона ми трябват още 320 тъмнобляскащи, само дето са ми общо около 60 бройки всички видове ...ще има място и за котките.
     
    zaaasa харесва това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    да
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    98бр от 90 дървета и светеща плесен, бях махнала оборите.
    Много ги харесвам тез малки летящи мишоци и ще ги храня с удоволствие. Не заради наградките...просто са ми симпатични :)
     
    milena7004 и BUTTERFLAYS харесват това.
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Самър, колко дървета имаш общо? Най-голямата бройка обсидант имаш за сега ти ... и аз бях с дървета и светеща плесен, но ми пусна 70 броя.
     
    zaaasa харесва това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А аз що не ги виждам тез' гадинки? Щото още не съм им сготвила примамките ли? ;)
    54 обсидиан от 6 котки феи, 20 тина дървета и останалото (с Гъбеста гора, отворена без последните 2 части) - стискаща трева май беше.
     
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    около 90 дървета имам всичко, 20тина пипаловидна върба, 4 страховита върба, 22 ябълки на ЧК, 42 ТБ, 2 съркофага, 2 маршмелоу и 1 кърваво око.
     
    BUTTERFLAYS харесва това.
  14. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    не си махнала тикчето да ти се показват
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  15. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Офффф, ясно. Благодаря ти! :)
    А аз го търся като отделна икона в часовника.
    Даже бях забравила, че от днес започва щур маратон от ивенти. :p
     
  16. terazinni

    terazinni Напреднал

    Скромно. 59 от призраци и по малко обори и дървета. Двата ръкава са запълнени, да видим занапред как ще е.
     
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И бройката на дърветата ти е голяма като се излюпат стръковете ще минеш 100-те ... :) късмет ти желая за надгробен кактус.
     
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Благодаря, да ти се връща х100. Аз на 2 помощни ника си купих от пакетите, които даваха по 31 дървета и ПиТ си ги прехвърлих - тези, които бяха позволени. Процента на новите дървета беше отчайващ, както сама можеш да забележиш - от 1 пакет тайнствени страховити ( изключвайки гарантираното - надгробен кактус) се падна и по 1 от новите, всичко останало, т.е.29 дървета бяха от обичайните.
     
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    От 10 полета отровен бръшлян - 6 обсидиана... 60 %
     
    zaaasa и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Моите бяха 9.
    Също толкова от 10 големи полета с черна дървесна гъба.
    В момента с няколко дара - 105 обсидиан. Няма да е препъни камък.
     
    zaaasa харесва това.