Дискусия: Лунен търговец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 31.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    Хич не са мислили като са скалъпвали евентите. Ако направят промяна и бръшляна се сее на пълнолунните, тогава изскачащите от где ще искачат? Само от там ли? Пък и дървесната гъба на всичкото отгоре трябва да се сади, за тези дето ще играят допълнителните награди с шишчетата...., макар, че там само купоните май си заслужават. Ами котките? И те заемат прилично място...
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    След промените:
    Необходими 4500 отровен бръшлян и 650 обсидиан.
     
    zaaasa и BUTTERFLAYS харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Освен бройките, май и времето за отглеждане е променено.
     
    zaaasa харесва това.
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз пък се радвам, не за друго, ич не ми е къде ще се сее, а затова, че фермата няма да става фантазирама. много ме дразни това и предпочитам да сея на 2 полета отколкото да размиват все повече рамката на фермата.
     
    zaaasa харесва това.
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    промяна за изскачащите няма във фая ще се събират от фермата
     
    zaaasa харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, променено е.
    Но поне засега пише, че обсидианът ще изскача във фермата.
    Към екипа: Така ли е? Или и това търпи промяна?
     
    zaaasa харесва това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз не, щото не ми е отворена последната част на гъбестата гора. И още много неизпълнено имам в страховитите куести.
     
    zaaasa и ..koni.. харесват това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз пък притръпнах, все ми е тая вече...
     
    zaaasa харесва това.
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    че и на мен последното с котките не ми е отворено, сега тия дни ще го отворя и разсадника има още малко, и него ще довърша сега, други куести нямам там, но кой е казал, че аз съм на 100%
    квото за теб мястото, такова и за мен
     
    zaaasa харесва това.
  10. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Аз не се кахъря щом няма ред ми е все тая. И без това не съм отворила Гъбестата гора , само едно поле ми е отворено така че колкото мога толкова ще направя. В повечето случай все забравям за пълнолунното поле и забравям да сея и обирам :) Успех на всички ;)
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не за това кой с какво място ще разполага.
    А че можеше да си цъкам там само за отмятане на страховити задачки. Отделно там с изскачащите все е било на косъм. Нивото ми е ниско май xD. Не съм по ваденето им от ръкава.
     
    zaaasa харесва това.
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    аз даже ще се на 1 поле. на новото всичко е обори и дървета, до последното квадратче, а на старото всичко е само полета за сеене.
     
    zaaasa харесва това.
  13. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Изкачащите ще са само от Пълнолунното и Гората с гъби. Бях пропуснала да го променя и него, извинете за което.
     
  14. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    предпочитах във фермата да сея за лунния търговец, а и по лесно с изкачащите
     
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    4500 растение са 7 засяванки на 1 поле, след разсяването, след промяната на времето, може да се направи за по-малко от 30ч само на 1 поле, без да се ползва другото. губиш ден, ако ползваш двете - половин. и после пак си правиш квото си искаш по куестите в читалището.
     
    zaaasa и arseniq1 харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Растенията са ясни, изскачащите са енигмата
     
    zaaasa и arseniq1 харесват това.
  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    колко да са енигма, все ще падат, имаш първо бране, после 5 дни ще береш. ако не стигне нещо хващаш ник на твоя пазар за 10 мин отива на 68-70 ниво правят се 250лг набързо и ей ти 125 платени. 5 дни по 20 безплатни са 100, стават 225 + първо бране половината са на лице. 5 дни все ще се съберат останата половина ;)
     
    zaaasa и arseniq1 харесват това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Пропускам наливането на излишни растения в десния ръкав, левия и него до светулките включително. Растение ще гледам от дъжд на вятър, по важни са ми стандартните страховити. Щом няма ред ми е все тая. Имам няколко почти завършени куеста, искам да си ги отметна. С 1 ден стандартно време няма кога да си направя бройки и предам Затова ще се възползвам от седмица страховито сеене.
     
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като циганка ги нареждаш, опасен си :) Представям си какъв бизнес с хладилници можеш да развъртиш на северния полюс :)
     
    zaaasa и arseniq1 харесват това.
  20. БашФермер

    БашФермер Генерал

    тоя ник събира около 800-900 сх, помниш си го на бб отиваш и си селектираш как ти дойде отвътре или си помагаш за някой куест, после мяташ и така. освен това при вдигане се събират над 2 мил пенита, с тях ще си купиш нужните животни и така.
    събираш и звезди, опоскваш дървото със селекциите. на бахама банани, отваряш пандите, вземаш сушито и 666 панди....комбинции има милиони. така ако селектираш панди не даваш пари за животни и 2та милиона остават каше
     
    zaaasa и arseniq1 харесват това.