Дискусия: Лунен търговец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 31.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -melani14-

    -melani14- Подрастващ автор

    Не ми достигат само 8 бройки обсидиан моля помогнете....
     
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Успях!Благодаря на всички за помощта!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Опитах да ти пратя, но явно си получила вече 20 подаръка.
    Пробвай с лалота, ако имаш.
     
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Сори за късния въпрос, ама сега се присетих да питам... под търсач, контролен рег имаш предвид, нали?
     
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    да, да видиш до къде си
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Проблемът е, че реговете не са ритмични във времето, т.е. на някакви определени интервали и се изисква доза късмет да ловнеш мига "малко преди". Иначе е хитро да седиш и да чакаш, знаейки кой номер рибка ти трябва... Благодаря!
     
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    свиква се, отвори си 2 браузера и си имай 2 готови като наближи хващаш. аз съм свикнал и горе долу си смятам нещата с до 5 рега да хващам. сега е кофти момент, няма куест. става бързо когато има за какво да регват за да пращат подаръци, тогава бързо вървят номерата и става много лесно.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    С този евент успях да отворя още полета.Остана ми само последното.Добре е като се има предвид че бях отворила само две.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.