Дискусия: Лов на чудовища за Хелоуин

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 25.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 0246

    0246 Обитател

    На мен играта ми хареса, много по-ненатоварваща от търсенето на предмети в Голямата гонитба. Обаче не знаех, че свършва във вторник, а не в сряда, защото седмичните евенти винаги свършват в сряда. Бях направила 5,5 милиона и имах игри за 6-те милиона - но ей ти на - влизам сега и тя свършила днес. Така че няма дръвче. Жалко. От къде изведнъж изникна това да свършва във вторник, а не в сряда?
     
    .TAINNA. и buba62 харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз като теб смятах, че приключва утре, исках да го избутам поне до редчето, но не ми било писано.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Трябва да можеш да я подмениш с други, нищо че не се вижда. Когато стане готов за бране и не се справиш сам, пиши, ще помогна. Приятна вечер!

    Здравей, Този път събитието започна в сряда, а не в четвъртък, както беше напоследък. Затова приключи днес. Но пак беше стандартните 6 дни. Жалко, че така се е получило при теб. Приятна вечер!
     
    SKATAVKATA харесва това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    до реда стигнах с вода и тор ;)за дървото въобще не си давах зор 8)не си струва ресурсите :wuerg:и евента също :wuerg:
     
    .water., kakata13, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  5. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Както бях казал до реда и точка. По тъпа игра до сега нямаше и дано не се повтаря.
     
    .water., tanyamery, dvdd и 4 други харесват това.