Дискусия: Лов на чудовища за Хелоуин

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 25.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    И аз търся някой по-умен да ми обясни как се получават нещата .Между другото не искам да бъда гаднярка, но се пише обясни и правилния. Предполагам , че просто си бързал.
    Мисля, че успях да разбера, макар все още да не се справям много добре. Първо заграждаш максимален брой и получаваш съответният цвят на слота. При втория тур първо виждаш къде ти се прекъсва контура и ако имаш от същия цвят с мишката го влачиш до където ти трябва и го слагаш - там става от цвета на контура, който правиш в момента. Ако не е ясно в играта ще го разберете. Например- ще правите син контур, който се прекъсва от зелена фигура. Първо вземате с мишката синьо, слагате го на зелената фигура и тя става синя .Чак тогава започвете контура.Успех!
     
    Последна редакция: 28.10.22
    tanyamery, milena7004, mimi123123456 и 4 други харесват това.
  2. RobethJodan

    RobethJodan Стажант

    Неси гаднярка,грешката е моя.Постьпи правилно,обяснението ми помогна.Но опцията за крьк е 0 всичко е прьснато като пилци и рефреш не помага.Накратко загуба на време и нерви.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  3. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Евента е невъзмоен за изиграване , ще изирая само тези 49 игри без да ме интересуват точките и накрая , ако имам късмет ще съм направила 58000 точки да взема първата награда вдясно . Не мога с часове да се взирам да проследявам пътя по който да взема повече точки , нито имам време , нито нерви . Тази игра трябва да е за удоволствие , а не да ни натоварва , ако сте решили това да са игрите за вбъдеще ме губите като играч , Приятна игра на всички.
     
    dedoto, krisi026, .TAINNA. и 11 други харесват това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Идеята тук е да се направи затворен кръг от един и същи цвят, и колкото повече останат затворени вътре в кръга /може и от същия цвят на контура/, толкова повече се увеличават точките. Важното е първото и последното да съвпаднат, само тогава увеличава т.
    Би било добре, спечелените духчета в слота, да остават за следващата игра. Сега всяка игра почваме от нулата.
     
    Последна редакция: 28.10.22
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  5. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Аз му хванах цаката. В момента средният ми резултат е 50 000 точки на игра с опцията да се увеличава. Задължително си разчиствайте по малки части от ненужни духчета за да оставяте по повече от другите два вида.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  6. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    ГОЛЯМА РАБОТА СИ!!! Моят най-добър резултат е като затворих контура да ми умножи по 18 и пак точките ми бяха 14100. Дано цифрите да не се виждат добре.
    По-късно добавям, че като поиграх малко задобрях и сега имам макар и един резултат 53580! Иху!!!
     
    Последна редакция: 29.10.22
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Финиширах току-що със среден резултат 45 хил. и малко, можеше и по-добре, на няколко пъти тръгвах да връщам начертаното и без да искам изтървах бутона на мишката и то когато щеше да има много оградени, ама като папкам кашкавал на закуска така ми се пада, да съм натискала здраво, но все пак е игра, какво толкова, здраве да е.
    Приятна петъчна вечер, фермери! Успех на играещите! Наздраве на пиещите!
     
    .TAINNA. и Zlobara харесват това.
  8. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Хора , помагайте най много правя по 2 000 точки а така е невъзможно да се стигне максимума на колоната вдясно , виждам че един двама са успели да направят опити с по 50 000 ако може да споделите как точно сте ги направили ? И още едно питане ако на колелото на късмета ми даде бонус """+1 повече реколта за 6 часа """" възможно ли след това да ми даде 100 или 200% бонус повече реколта?
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, възможно е. Късмет с колелото и приятна игра!
     
  10. milena7004

    milena7004 Експерт

    Разгледай внимателно пост №25от настоящата дискусия,там ясно е обяснено от модератора.Успех:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Доста бавно вървят игрите и трябва доста търпение. Засега максималният ми резултат е 118 890, средният около 48 000 точки. По мои изчисления ще ми трябват около 125 игри за вземане на лалогулденото дърво. В момента имам 94.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Аз нямам толкова добър резултат, но успях да взема дървото с 136 игри.
     
    .TAINNA., buba62, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ужасно тегав евент:mad:, взех реда и имам около 30 игри още , но ми се драйфа от тез игри, та се чудя как ще ги цъкам:(,а ми свидят да ги зарежа:cry:
     
    Последна редакция: 30.10.22
    kakata13, .TAINNA., .water. и 2 други харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодарение на и едно голямо Благодаря на Самардапа ще го завърша, Да с много игри докато тя не го разгада вече бях изиграла 160 игри Добре че не мълчиш мацка като повечето играчи тук, не споделят, и какво ще спечелят от мълчанието си Нищо с главно Н. Но си запазих харито, мелодията и клопката xD ако знаех как се играе щех аз да го спечеля, жалкоxDxDxDП.С- Муши Буба защо не казахте , че трябва да се маха един цвят поне? Какво беше това заграждавай и толкова е само с заграждай не става:mad:а тези фермери с по малко ниво и ресурс нямат или нарочно се мълчи зада може да се занулят и после да купуват. Срамота... попитах няколко пъти отговор нямаше, От както се помня не съм отказвала помощ никому, било то и как се играе тактика и прочие. >:(...Вие ме разочаровахте много!!! Лек ден и късмет на всички.
     
    Последна редакция: 30.10.22
    червената_шапчица харесва това.
  15. desi77slava

    desi77slava Прохождащ

    ама то е дай реални пари за торове цъкай там и си вземи лг дървото, че то колкото пари ще дам за разни торове ще си купя лг-та и може ли ето ви награда радвайте и се ,ама няма е спечелите за мен е мисия невъзможна няма как да цъкам тая ферма непрекъснато аз и на работа ходя
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Скалата на колко точки се запълва, това с раковото съкровище, четох,четох, сметнах 400000, но имам повече, а е на половината, аз ли бъркам нещо.
     
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Целувки, мила...винаги, когато съм имала нужда от съвет, информация или ресурс си ми била упора...ти си човек, на който мога да разчитам тук, в играта и винаги имаш и ще имаш моята подкрепа, помощ и приятелско рамо:inlove:
    Бяха ми необхоими 127 игри за да завърша събитието....но на каква цена - 8 000 СТ, 5 х +1 за 6ч, 1 плевня +100% от колелото, 200% плевня (талон), 100% плевня(талон) и 2 дни дебилно взиране в екрана...махнах заредено чатни за 586 часа и сега все още имам % бонус без да са ми необходими, имам 10 игри и 17 000 растение и то защото не бях сигурна колко добре ще се справям като резултати в мини игрите... ресурс се събира, талони се падат, билети за колелото се трупат, но лошият вкус от начина на поднасяне на наградата остава...Ако не искате да давате стойностни награди никой не ви е сложил вилата на врата, но да се подигравате с играчите е меко казано отвратително!!! Истината е, че имам гулденови дървета и за мен събитието не беше "на всяка цена", но го изиграх на инат.....имам 30 сандъка Пиколо, които не съм отворила (нека станат 44 за 1 поле)...и не се знае дали там няма някое неизлюпено гулденово дръвче :) за мен всяко събитие, което не можеш да отгледаш растението и да събереш падащите само с вода и обикновена тор за зададеното време е вид дискриминация - ако си стар ник и имаш СТ, редове за моментно поникване, респективно култивирано растение (което всеки ветеран знае, че отнема огромно количество ресурс и време), а ако си нов играч (примерно ниво 80) ти и да не спиш за да отгледаш със СТ и плевни растението, ако нямаш падащи си "чао"....е честно ли е??? Ще цъкам аз, мотивирана за гулденово дърво, ще си купя СТ и парти врътки за плевня и накрая, ЛГ дърво, ама друг път!!! Бъдете коректни в изискванията и условията на събитията и не забравяйте, че ФЕРМЕРАМА за голяма чат от нас е забавление.

    когато направиш във 1 игра съответния брой точки вземаш наградата на която отговаря...под скалата пише необходими 5000т, означава, че ако при завършване на мини играта си направила 5050т ще ти даде съответната награда, после иска 40 000т, и когато ги постигнеш в 1 мини игра , вземаш наградата от скалата, а за раковото съкровище искаше май 100 000т в 1 разиграване...
     
    Последно редактирано от модератора: 30.10.22
    kakata13, dedoto, bubolina8 и 3 други харесват това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Тези награди се печелят една по една, след преодоляването на исканите точки в даденото ниво.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Лов-на-чудовища-за-Хелоуин.23143/#post-206395
    Минаваш първото ниво с 5000 точки, вземаш първата награда. Отключва се следващото. Като направиш исканите в него точки, минаваш в следващото и т.н. Няма натрупване на точки. А точки от 1 игра след отключването на всяко едно ниво.
    Приятна вечер!
    П.П. За съвсем малко не успях да взема Раково съкровище (+). 89 хиляди и нещо успях, повече не успях. А иначе снощи със 141 игри приключих. Играта като игра за мен е приемлива, но отнема много време, това не ми хареса.
    В почти всички събития има основни награди, изпълними с тор и вода. И бонус награди/нива - за напредналите играчи.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Само на една игра ли трябва да направя точките, които иска?
    това вече е прекалено.
     
    tanyamery харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, само с 1 игра.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.