Дискусия: Летни дни

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    След като снощи рано, рано съм заспала, а така и намеренията за "мерки" по отношение на изскачащите си отспаха, а утре съм на работа :cry::cry::cry:отново любимите ми рози с мигновеното ми поникване ме спасиха от съмненията ще се справя ли с този брой изскачащи. Около 500 СТ ми коства тази акция, но пък месец и половина усилия, ще приключат благополучно.
     
    .TAINNA., -niksan- и Bamze харесват това.
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на всички ентусиасти с железни нерви, които играят до последен час !!!
    За съжаление аз не съм от вас. Взех само едно редче ... но така прецених, така играх.
    Успех на финалните метри на всички играещи!!!:):):)
     
    .TAINNA., -niksan-, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    При мен финиша беше много отдавна играх в по малки ферми ферми за цъкалките а в моята за 2 те редчета който си набелязах и на пит този който мина метнах си цъкалетата и от тогава използвам и бера процентите дори забравих че съм го играла това реших че не искам да проточвам играта цял месец
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  4. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Искам да помоля, ако някой има възможност и има излишни монети да ми купи "Остани на повърхността", за да разменим на ПиТ
     
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Може да се купи само веднъж и е за един от двата реда с % точки. Ако някой играе в две или повече ферми събитието, ще може да го направи.
     
    Bamze харесва това.
  6. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Необходима ми е само една монета, мога ли по някакъв начин да си я набавя
     
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих, най-сетне. 22 изскачащи не ми достигаха и ги направих с моментното.
    Отивам да наредя и последната редичка, третата, за моята ферма и тя е добра.
     
    Последна редакция: 25.7.21
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  8. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    този път не успях да стигна до края. Не се справих с изскачащите. Редове 2 и 3 взех и пуснах, обаче 1 ми се запъна. Взех реда, а за цъкалките ... облизвам се, ама няма :oops: На пит ще пиша дано някой има да ми даде по милост :sleepy:
     
    Bamze и .water. харесват това.
  9. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    считай го за сторено
    това ли ти е ника в играта като пуснат ПИТ-а да ти я подаря
     
    .water., .TAINNA., maqpan4o и още 1 човек харесват това.
  10. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Това е ника. Много благодаря. На ПиТ ще ти пиша.