Дискусия: Летни дни

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    от немския форум: Пренавити - игра и подкрепа не са достъпни | Земеделски производител ЕИА (farmerama.com)
    пост 4 преди 20 мин: Все още ще има компенсация за провала. Какво точно не можем да кажем в момента. Но ще обявим веднага щом разберем.
     
    bim177 и bubolina8 харесват това.
  2. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    ще го преживеем.три часа не са такъв грандиозен проблем.само жалко за моя бонус от колелото плюс 200 процента за 12 часа.мислех три пъти да обера със супер тор.сега ще ми остане само първоначалното развъждане 15 полета по 20 растения.стягайте се.нещата ще се оправят.спорна работа във фермата на всички.
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не си само ти. И аз спечелих бонус плевня 100%, но 3 часа отидоха в небитието. Сигурна съм, че има и други като нас
     
  4. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Поклон към нашите модератори те със нищо не са виновни за провалите на БП!Муши и останалите ви се чудя как издържате ,поздравления!

     
    Последно редактирано от модератора: 25.6.21
    shiky, pepa551, Кобрелия и 2 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Въпреки забавеното начало нещата са под контрол, т.е. сламките засега са достатъчно, предполагам че още сутринта ще накича първата редичка и вече ще се трудя за следващото.
    Сладки сънища желая.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо не коригирате часовника в куеста?
     
    bubolina8 харесва това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    До колко часа е удължено събитието? Не мога да го намеря, явно гледам не където трябва.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Събитие - Летни дни | Farmerama BG
    Слагай си Наблюдаване на темата :)
     
    ka-linka харесва това.
  10. ТИН

    ТИН Обитател

    Назови ги по име тези три реда/за мигновеното поникване/, ако обичаш .
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Реколта 2014
    Билките на фараона
    Рожден ден - Желание (този е от платените редове)
     
    -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и още 1 човек харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря и на двенките! Гледах фая, хич не се и сетих да ида в събития. Прочетох, че е удължено, ама не запомних до колко часа.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Поздрави на всички от морето ! Помогнете със сламки, че тука нета хич го няма...Благодаря !
     
    Bamze, .water., .TAINNA. и 2 други харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Надявам се да си се скатал под някой голям чадърxD.
     
    Bamze, SKATAVKATA и .TAINNA. харесват това.
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Ще може ли да се сее растението на събитието и след като приключи днес евента да се насмогне за следващия път пак като се скапе играта поне човек да се мъчи само за изскачащи.То на магия ще взема една цъкалка днес да си допълня поне единия ред .
     
  16. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    само до последната минута от евента
     
  17. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Благодаря на всички за сламките ! За съжаление не стигнаха...за малко...Изпих сума ти коктейи по морето, но розовите чадърчета са кът...Помагайте и успех !
     
  18. Bamze

    Bamze Болярин

    Сметките хич не ми излязоха този път. Изскачащите са много кът и намаляват значително монетите за магазина. Май ще се преборя за един ред и спирам боричкането с този куест. Имам цъкалчетата и събирам за реда, вярно най-скъпият е, но пък този ред ми харесва най-много. Късмет с изскачащите, много търпение и забава на играещите! :):):)
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ka-linka харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Според мен опитай да купиш и втория ред с точките и на ПИТ да търсиш цъкалките. И аз се изложих с изскачащите този път, но се надявам да събера монети за двата реда. Единият вече е накичен, купих и втория, сега ще събирам за цъкалчиците.
     
    .TAINNA., Bamze и .water. харесват това.
  20. .water.

    .water. Адмирал

    То и на работа и редовете не бяха готови за моментното ,но поне и 2рия ред за 250% успях да купя .Мисля,че от двете събития ще успея да взема 3 цъкалета надявам се де.
     
    .TAINNA., Bamze и dedoto харесват това.