Дискусия: Летни дни

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Да ама при мен при мен го няма
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Самия евент в ляво горе им синичка зъбна монетка цъкаш на нея и те праща в магазина аз оттам влязох.
     
    SKATAVKATA харесва това.
  3. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,аз успешно завърших първа задача но,тъй като нямаш време да чета много ,сега разбрах че е трябвало да си закупя от магазина редичката.Зная че е тъпо ,но по някога се получава когато си изморен.А сега искам да попитам запазват ли се монетите за следващите игри и ще мога ли да си закупя реда .
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, да, монетите се запазват до края на цялата поредица куести.
    Спорен и усмихнат ден!
     
    .TAINNA. и choko_59 харесват това.
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    извинявай, но при мен на пустото поле няма нищо - евента изчезна от снощи...
     
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    В петък пак ша доиди не го мисли ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и choko_59 харесват това.
  7. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Благодаря!Усмихнат ден и на теб!
     
    mushnu4ka харесва това.
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    тия летни дни които ни очакват въобще не ми приличат на приятна почивка в началото на лятото.притеснен съм от огромния брой изскачащи и то от едно поле.почти 1900 общо за събитие две и три.а и не се знае как ще изскачат.имам лошо предчувствие.три реда не се дават ей тъй.стягайте се.трудна битка ще да е.
     
    bubolina8, [[Fermerkaa]], Bamze и още 1 човек харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Явно за това остава растението на събитието за следващата седмица.Като никога за 10 парти билета ми даде +1 и 100% така събрах китки и за следващия евент другата седмица ще наблегна само на изскачащите.Да взема реда за 100% ТО нататък ще го мислим целта ми е два реда мисля ,че ще успея .
     
    Bamze, kakata13, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  10. Гайденов

    Гайденов Подрастващ автор

    кое растение дава най-оптимално изскачащи?
     
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    най-дългото по време, според нивото ти
     
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо е "орязано" вълшебното дърво ? В този куест хич, а в другия само за една задача даваше изскачащи. В крайна сметка нали предназначението му е точно такова ! ? ! ?
     
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    Днес през деня съм с 2 реколти бяла лилия с 20 Хари, първата даде около 140 изскачащи, а съкратена с каквото може зрее 5:55 ч. Отново ще ползвам моментното поникване, ако не успея до утре вечер да ги събера. Но мисля, че ще се справя.
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Днеска изкарах три реколти растението на пустото,с 20 харита 2 пъти даде по 95 ,1 път даде 77,кой ще ми обясни защо има разминаване.
     
    Последна редакция: 19.6.21
    Bamze харесва това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    480 сламки до утре вечер без супер тор едва ли ще събера. Колко реколти се правят без екстри за два дни и половина, та искат 1000 изскачащи? Май много огладняха от БП.
     
    [[Fermerkaa]] и dedoto харесват това.
  16. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    при мен ще е мисия невъзможна. Края в тунела не се вижда. Абсурд е да събера всички изскачащи :(:oops:
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Понеже и аз го закъсах с изскачащите, се подсетих че имаше 1 нещо "моментно поникване".
    Отдавна не го бях ползвала и рано сутринта, преди да си изпия кафето, докато се сетя какво се правеше.....
    Викам си: "Ей сега ги направих пустите сламки!". Да, ама не!
    Засадих култивиран карамфил, добавих самата невинност (10%), с.т. 60%, вода 20%, тор 10% + двете добавки за ускоряване на растежа на цветя 6+4%. Което и с калкулатор и наум все си прави 100%. Кестеновият ред не е готов.
    Да, ама карамфила ще стане готов след около 50 мин.
    Та, къде е грешката?! :cry:
     
    maqpan4o, .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз си мисля, че без редчето не се получава:oops:.
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Моментното става на момента без тор и вода, без добавки за ускоряване. Активираш реда (кестеновия или билките на фараона или рожден ден-желание) Ядеш щолен и невинност. Сееш карамфила. Ръсиш със СТ и готово :)
     
    maqpan4o и -niksan- харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Е, то е само 5%.
     
    maqpan4o, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.