Дискусия: Ледников сезон (сезон 3)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Откъде да разбирам с колко точки разполагам за следващото ниво на ледниковия сезон
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не съм сигурна какво питаш.

    Интересува те колко точки са необходими до следващо ниво ли?
    Ако да - погледни в инфото за сезона, там ги има.

    Или колко точки дневно можеш да направиш от поръчки?
    Пак там погледни, има такава таблица.

    Или те интересува в дадено ниво колко вече имаш и колко ти остават за да го минеш?
    В играта, в прозореца на сезона има една лента -под надписа, че сезонът свършва след едиколко дни. Задържаш мишката и показва примерно "Имаш 500/2000 до следващото ниво", т.е. направил/а си 500, а трябват 2000.

    А ако питаш нещо друго - уточни какво, моля.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 2 други харесват това.
  3. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    мнооого благодаря,не се изказах правилно, но отговорът беше перфектен - за лентата под надписа се интересувах ...какви точки и т.н. РАЗБРАХ
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А дали случайно има вероятност цъкалката "Ледников спомен от врабчето Сони" да действа и по време на предстоящите сезони ?
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Към настоящия момент не е предвидено.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. Мая

    Мая Младши експерт

    Взех сезонна купа, но не мога да я поставя. Моля за помощ ID: 12269123
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не се опитваш да я поставиш върху сезонния трофей, нали? Основна сезонна купа се надгражда с ъпгрейда от този сезон.
    А ако опитваш да надградиш правилната основа и си презаредила играта и пак не се получава - за търпение ще помоля, докато админ провери какво се случва.
     
  8. Мая

    Мая Младши експерт

    Не намирам основата
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Значи се издирва къде се е скрила "Основна сезонна купа", така ли?

    Изглежда ето така:
    [​IMG]
     
  10. Мая

    Мая Младши експерт

    Да
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Някой засичал ли си е наградните точки от евента със селекции на акули, дали са начислени правилно?
    При мен нещо май има проблем, или нещо не смятам както трябва.....
    Бях на края на 39 ниво, с първото доставяне на 15 значки взех 450 точки, получих наградите от преминаването на нивото /мравката и т.н./, до тук добре.... Завърших цялото събитие със селекции и би следвало да взема от него общо 4000 наградни точки, но сега съм на 40 ниво 1101/2460. Бихте ли проверили?
    ID 14342336
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А отчиташ ли подробността, че 40 ниво можеш да го превърташ многократно? (2460 + 1101 = 3561, т.е. приблизително равно на 4000 - 450)
    Можеш също да провериш имаш ли загадъчен Зентангъл с неизвестен произход в менюто.
    И пиши все още ли искаш проверка или обяснението ми ти е достатъчно.
     
    .TAINNA. и staneli харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря ти, Муши, не съм отчела тази подробност :). Явно последното ниво съм го превъртяла веднъж, така сметките излизат. Не е необходима проверка :).
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Виждам, че е намерена и подобрението поставенно.
     
  15. Мая

    Мая Младши експерт

    Да, благодаря.
     
  16. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.приключих ледения сезон.последното ниво няма да го играя отново.ще си съхранявам ресурсите за следващия сезон.успех на тези които го играят.
     
    .TAINNA., kakata13, milena7004 и 5 други харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дали от този сезон или от обор от евентите, но вече си имам риба - кутия ! Пък дали няма да ме споходи и втора , като превъртам нивото пак и пак ....?...:).....?....:)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, bubolina_8 и 6 други харесват това.
  18. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Аз пък вече три пъти го превъртам, но риби няма................:cry:
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Смятам че е редно да се направи промяна - токените да могат да се ползват и през седмицата след сезона, до края на афтърпартито. А защо не неизползваните да се трупат и прехвърлят към следващият , след като през 2020 все ще сме си в поредния сезон ?
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.