Дискусия: Ледников сезон (сезон 3)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    естествено когато го има всичко необходимо не е проблем;)
    ама като няма нито едното нито другото:eek:тогава няма как да стане за 5 м.:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Имам въпрос - Със сегашния основен трофей, който има подобрения какво ще се случи и какво ще дава, и след приключване на сезоните и се вземат всички подобрения на новия основен трофей 2020г какво ще дава той (след всички афтър-партита и т.н.)?
     
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Сезонен трофей II - 3 500 ТО/ТрТО, а ако е Сезонен трофей I - 2 500 ТО/ТрТО на 23 ч.
    Сезонна купа X - 8 000 ТО/ТрТО на 23 ч.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Съвсем вярно. Всичко "отгоре" ползваме по време на сезоните и/или през седмицата след тях.
    :):):)
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Механически, без много да се замислям какво дава, изиграх сезоните, мисля пак да го играя, до сега успявах да изпълнявам поръчките без да ходя до пазара, стоката от магазина ми бе достатъчна, дано и този сезон да е така.
     
    Последна редакция: 19.1.20
    [[Fermerkaa]], kakata13 и -niksan- харесват това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Едно въпросче - какви ще се параметрите на Сезонен трофей I и Сезонен трофей II през Ледников сезон(сезон 3), както и през бъдещите сезони?
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На сезонен трофей 1, май параметрите му приключват днес.Ще го доогледаме тези дни и каквото ти сърце иска това го правиш .
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сезонен трофей I - 2 500 ТО/ТрТО на 23 ч., сезонен трофей II - 3 500 ТО/ТрТО на 23 ч.
     
  9. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Имам доста да наваксвам толкова много неща изчетох ,че направо се изгубих.Може и някъде да е отговорено на въпроса ,който ще задам и се извинявам ако се повтаря.Сезонния трофей трябва да дава по време на това събитие 100% ТО от всичко запазва ли се това или отпада след като имаме Сезонната купа?
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отпада.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Тази сезонна купа кога се получава, виждам в наградите само ъпдейт, нещо не можах да се ориентирам
     
  12. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Получил/а си я с първото влизане в играта след началото на сезона. След това от различните сезони се печелят само подобрения.
     
  13. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Може ли да проверите къде е, не я намирам
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    в цветната градина е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Намерих я, благодаря. Толкова съм я затрупала, че не се вижда
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За нищо, и аз на скоро така търсех че не видях комбайна къде ми сложи една цъкалка xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDзаплес, като мен xDxDxD
    ама да те науча: вадиш всичко и редиш наново ииии цъкалката че ти се оплези по някое време :pxD
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    xDxDxD ааа не, махна ли ще седи месеци неподреденоxD
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Някой може ли да каже колко наградни точки можем да получим от събитията до края на сезона?
     
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    По таймер остават 460 ч. но какво ще ни предложат събитията още не се знае..
     
    .банчева., .TAINNA. и ka-linka харесват това.