Дискусия: Кучешки живот

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 1.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Редичка взета плюс цъкалка 1х1 и разни други дреболии по пътя. Още някакво копане и гудбай куест :p.
     
  2. baiete

    baiete Болярин

    Не се нервите ще се ще се хванат тез 400 бр. , на ден с достатъчно по 60 бр. с подаръците от съседите . Но , че си е за смях така е с купи на макс от пустото поле с 2 Харита обор дъждовник и трите мака...... /както и да им викат/ останалото лакомства за песа на малки полета 4 свирки , а от основното с 1 Хари и лакомства 8 свирки . Иначе съм доволен до момента още 217 свирки и ги събирам да не казвам , че с....... със свиркитеo_O :p
     
    Последна редакция: 3.11.16
    fermer4o888, [[Fermerkaa]], ficho_123 и още 1 човек харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Aз играя първия комикс, щом ми даде комбайн, не я избирам, излизам, когато трябва да обирам и влеза, комбайнът чака да го активирам, съжалявам, че е само за 3 часа.
     
    fermer4o888, [[Fermerkaa]] и лудакрава1 харесват това.
  4. -micho-

    -micho- Прохождащ

    за какви комикси говорите, къде се намират ако може подробности.Благодаря предварително.
     
  5. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    [​IMG]
     
    fermer4o888 и лудакрава1 харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ако си сял/а марули......нормално
     
    lion8080 харесва това.
  7. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    ако не си прочел коментара ми ... нормален отговор...
    ако съм сял марули ще взема ли 8 и 6 изскачащи от другите полета?
    Но карай - все тая... вече нямам по 0 изскачащи, ами всички взеха да дават по 3, та да не се чудя от къде идват тези разлики. xD
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Бе аз четох,четох,ама все тая,кво си сял не разбрах.xD
     
    lion8080 харесва това.
  9. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Уф, много мерси, снощи въобще не ми мина през главата да го пробвам, направо ударих ОК-ея и айдее...
     
  10. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравейте, какво значат снимките в комикс 2 - в едната задача ми искат 100 снимки и наградата са 100 филма - какви са тези филми. Благодаря предварително.
     
    fermer4o888 харесва това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Вземаш филмите и отиваш в основната мелница и там мелиш снимки,които после предаваш в комикса
     
    lion8080 харесва това.
  12. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Що си хванал комикс №2? Хората ясно писаха - № 1 и 3.
    Товя бяха снимки дето трябва да ги мелиш, та да станат на нещо си, па после не знам кво си...
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Мен 1 комикс ми даде среден пръст.....или явно още не е бил оправен като го цъках
     
    lion8080 харесва това.
  14. dididin

    dididin Младши експерт

    благодаря
     
  15. dididin

    dididin Младши експерт

    просто пробвах, но вече ще го прескачам
     
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Благодаря за добрия съвет! И аз го закъсах за купони та реших да пробвам с комиксите.
    Комикс 1 ми даде комбайн днес - така че си работи. :)
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз искам винаги да дава комбайн, но не се получава, налага се да опитам пак и пак, но съм упорита, играя докато дадеxD.

    ПП. Аз благодаря на МУНЦИ, той ме посъветва да пробвам там, човек се учи докато е жив.
     
  18. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Изскачащите стaват все по-малко :oops:Изиграх Комикс 1 три пъти и трите пъти ми даде комбайн по 3 часа.:D
     
    baiete и bubolina8 харесват това.
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Паднаха ми се калпави загадъчните от куеста, но все пак едно фламинго и едни тигри ме зарадваха. Дано имате повече късмет!
    Първата кутийка с животинки ми донесе 2 еленчета.
     
    milena7004, fermer4o888, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Аз пък забравих, че реда дава и кутийка с животни и сега като я отворих - 2 язовеца. Снощи забравих да бучна загадъчните, та сега ща почакам още час докато станат.
    Покрай тия комикси цената на ябълките скочи двойно...., признавам си и аз снощи изиграх веднъж комикс 1 и ми даде п.техника за 3 часа.
     
    fermer4o888 харесва това.