Дискусия: Кучешки живот

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 1.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хм......... да крана е доста затегнат, а и ква цена има свирката в магазина не е истина 6 лг8)покапаха са бп вечеxDи китките фъркат нагоре и като брой и като време,затуй пък склада се чисти упорито стрък до стръка, обор до обора:cry:
     
    MARV3000, -helixme4o- и маринката74 харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кранчето е доста затегнато ,две полета тикви по 3 бройки от поле,а кучешки живот по 6 бройки от поле,разликата за узряване е 45 минути между двете неща:cry:
     
    маринката74 харесва това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, по-малко като бройка изскача този път, но и по-малко се иска.
    Сравнявам (при мен) предния куест и този куест в началото на втория ден - колко като процент от общия брой изскачащи съм имала. И мога да кажа, че този път е значително по-добре.
     
    pigi102 и sm0uk3r71 харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:от поле ми пуска 1-6 бр, от поле с дървета 12 бр , кое ми е добре не знам8)
     
  5. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Направо е ужасия някаква - 240 до момента. Трудно е, та края му се не види....
    Казвам за не знам кой път - двете купи на МАХ, разработен карамфил на МАХ - узрява с вода за 13 часа, на малки полета.
    Първо бране на плодородни, карамфил плюс пъпеши на Бахама 161 бр. Снощи пак карамфил и пъпеши на малки - 240 общо до тука.
    Без супер тор, без нищо.
     
    Последна редакция: 3.11.16
    маринката74 харесва това.
  6. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Не ми пука - аз ще реша за какво и колко ще им платя 8)
    За продукта, който ми предлагат напоследък, и стотинка няма да ми вземат :p
     
    маринката74, Valkaaa76 и -niksan- харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    о, ти си песен, 133бр със старт разсявания и две бранета8)
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само с кучешкото растение съм, на 4 и 1/2 полета. И през нощта. Отдавна не сея нощем дълги. Ако докато събера растенията не съм събрала изскачащите, то след това минавам на дървета ХХЛ или дълги растения. (И да, с помощта на Харита.)
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDслед тоз вой по харита и децата ги въдят, от целия вой и тях делнаха 8)казвам ко ми пуска няма се обеснявам за купи и харита
     
    Последна редакция: 3.11.16
  10. Doremi

    Doremi Старши болярин

    От две обирания на 5-те полета с кучешко лакомство, на малки, само с вода, без харита, само с купи горе, средно по 35 изскачащи на обиране. Според мен зависи от нивото също.
    От медна детелина, без харита, правих засичане на 30 малки полета, само с вода, без харита:
    Първите 10 полета дадоха 1 свирка
    Вторите 10 полета дадоха 1 свирка
    Третите 10 полета дадоха 3 свирки
    С харита няма смисъл да казвам, всеки има различен брой и е субективно. Но с тях е драстична разликата в изскачащите при това растение.

    Днес, като втори ден, добавям, че от обиране на 5 полета от временното събитие, едва 21, без харита, на малки. Определено кранчето е затегнато. Не е каквото беше вчера.
     
    Последна редакция: 3.11.16
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    вчера на три полета от медна детелина ми пусна 56 бр + бахма гад и роса и дъждовна с дървета общо 76 бр от тогаз капи е сега обрах общо 14 бр +харита не знам от ко зависи
     
    Последна редакция: 3.11.16
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    Един съвет, като ти се падне комбайн, не я активирай веднага, излез и когато си готов да обираш, тогава влез и я пусни.

    На случайният принцип на БПxDxDxD, малко са скрънзави, но все пак 400 броя искат, нали трябва да ни държат през цялото време под напрежениеxD.
    Мисля, че до края ще ги съберем.
     
  13. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Моя сестра дала добър съвет, но лош куест не дава купон, а направо активира комбайн. :cry::cry::cry:
    Дълго перо, изял голямо дърво.
     
    MARV3000, маринката74, -helixme4o- и 3 други харесват това.
  14. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Дъждовната гора и основното поле на бахама бяха с гуарана- по две изкачащи от поле>:( три полета с карамфил- общо 17 бр. Нещо не се връзва -.-
     
    MARV3000 и маринката74 харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За комексите стaва дума, от куеста и аз не съм дочела както трябва и пуснах 12 часа комбайн не на време, но здраве да е, мислих, че е купон:oops:.
     
    Последна редакция: 3.11.16
  16. Фил78

    Фил78 Подрастващ автор

    От вчера до сега едва 125 свирки, незнам дали са достатъчно, но ще опитам да ги събера.
     
    маринката74 харесва това.
  17. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Комикс 3 - него изиграх снощи, писаха хората и рекох да пробвам, ама той направо активира комбайна, не е купон.
     
  18. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Може би трябва да се извиня. Видях на приятел малка ферма - 76-во ниво. Недорасли купи, без разработено дългорастящо, иначе добре - лешници на плодородни, всичко как му е ред за куеста - 78 броя свирки до сега.
    Не че не може да се събират, ама си е мъка.
     
  19. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Отново имам нулево поле - много гот!
    Трябва да пуснете някаква награда като ти се падне "късмет" да получиш 0 изскачащи от поле.
    от трите основни полета с едно и също - 8 , 6 и 0 изскачащи
    Каква е тая разлика от 8 до 0? Какъв процент за шанс ги изплюва тези разлики и то не от дъжд на вятър, ами прилично често?
    То и събитията с малък процент се случват от време на време, но не и всеки 2ри опит!
    Да не би да има нещо бъг? 0 изскачащи ми се струва несериозно и то за втори път. Сега чакам хеттрик. Като го направя ще пиша пак да се похваля!
     
    .water. и маринката74 харесват това.
  20. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Едва 125 ? Аз имам 61 - 5 подаръка = 56 кучешки свирки :mad: