Дискусия: Кунг-фу тигър

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 11.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    При селектиране има среден шанс за изскачащи. Не знам доколко това е вариант за свитъците, тъй като не е ясно кое изскачащо ще се появи от селекцията. Може би накрая на играта, ако нещо не достига за малко, е последен шанс да се сдобиеш с изскачащи.
    Не бива да се забравя, че предстои куест със селектиране и трябва да се внимава с изразходваното количество СХ.
    Пиша това само за подсещане за селекциите и изскачащите.
    Късмет и успех на всички!
     
    лудакрава1, plamen-n, kika52712 и още 1 човек харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    със селектиране няма късмет, Бамзе. Само люляковия боб или друг зеленчук с екстрите в поста на буба62.
     
    bubolina8, milena7004 и Bamze харесват това.
  3. plamen-n

    plamen-n Прохождащ

    пак не помага, маски+всички други екстри за зеленчуци +5 харита съм забола там и никакъв ефект,карам докъдето стигнат и го зарязвам,много изнервящ ми дойде..
     
  4. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Опитай да си набавиш растения и от пазара.Така ,ще имаш възможност да изиграеш дясната по-стойностна от към награди част, от куеста!Аз два пъти съм приключвала ,такова събитие със закупени от пазара растения.Успех:)
     
    dedoto и .water. харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    зависи на кой пазар си;)моя какъвто е умрял :eek:цял ден го цъкам и няма :(сутринта ще пробвам пак дано имам късмет че от бодлива гъба ми трябват още 700бр.8)
     
    Последна редакция: 17.4.23
    milena7004 харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    На кой пазар си?
     
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    че знам ли :eek:имаше някаква формула и го смятах ама :oops:няма значение то докато пуснат и изчезват успях да се уредя с двейсетина бройки xDне е проблем за едно пиколо не се напъвам8)

    П.П. пазара живна и се уредих :Dа което беше в повече замина при някои 8)
     
    Последна редакция: 18.4.23
    .TAINNA., Кобрелия, .water. и 3 други харесват това.
  8. ivanivanivan

    ivanivanivan Стажант

    Здравейте Фермери,
    Завърших всички задачи.
    Благодаря на всички, които предлагат стока на пазара.
    Без тях нямаше да завърша успешно.
    Приятна игра на всички.
    :music:
     
    Bamze, milena7004, mimi123123456 и 3 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    моя пазар е умряла работа. Пиколото ще си го гледам само на картинка. Закъснях с прибирането в къщи. Засях последните бройки, но лилавия бодил ще стане 2 минути сле пускането на кепенците. Градския транспорт е виновен. Не са съгласували времето на метрото с автобусите.
    Имам 132 бр. освен да ги продам, друго не мога да направя.
     
  10. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    аз свърших благодарение на пазара,бая висене падна,но свърши работа,успех на останалите играчи.
     
    Bamze харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На моя пазар (22) в момента няма нужда от висене, предложения има доста и на дебели цени. Явно фермерите не ги е мързяло да разработят цената xD. Малко участвах и аз, но малко, нито имах време, нито имах кой знае колко растения за продан, нито ми трябват МП. Снощи продадох каквото ми беше останало, по 100-150 броя май имах от трите растения. Семена за сеене имам, но нямах време и желание да се занимавам с излишно сеене.
     
    Bamze, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Успях :D голямо цъкане падна, но успях. Засятите лилави бодили ще останат в плевнята. Няма да мога да ги продам, но ще спя спокойно, че приключих в последните минути :)
    Лека нощ на всички :)
     
    -sheherezada67-, dedoto, mimi123123456 и 8 други харесват това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    и аз приключих благодарение на пазара. Усетих едно-времешната тръпка с висенето и кликането постоянно, чак се засмях по едно време, докато чаках да се появи някое предложение, пък било то и за 1 бройкаxD. Но и нямах странични "дразнители" и си цъках на спокойствие. Забавно беше...:D
     
    -sheherezada67-, .TAINNA., kakata13 и 3 други харесват това.