Дискусия: Кунг-фу тигър

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 11.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Кунг-фу тигър 2

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред+предмети​
    всичко вляво​
    Талисман за късмет
    663​
    1 003​
    Древен свитък
    1 014​
    1 534​
    .
    всичко вдясно​
    Бодлива гъба
    5 385​
    Маслодайна роза
    5 235​
    Воден плод
    5 235​
    И без гаранция за неповредено сметало.
    ;):)
     
    [[Fermerkaa]], ..koni.., koteto9 и още 1 човек харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Събирам колкото може повече фъркати, играя 38 или 55 от мини-игрите, за да барна почти всички бонуси за растение от събитието и сея с всички възможни екстри. Ако колелото пусне нещо - добре дошло. На яйцата счупих колелото от въртене - ни-що :cry:
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще играя за реда,заради процентите,предишния ред нито веднъж не ми даде сандък пиколи.На остова сея и ще разхождам харита,във фермата ще направя мигновено поникване за изкачащи.
    Някой може ли да се похвали че му се е падноли сандък пиколо от предишния ред.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    -niksan- харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз, 2 Пиколо до сега.
     
    -niksan- харесва това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    3 пъти до сега. Чакам ги да се посъберат повечко и тогава отварям. Първия път отворих 10 наведнъж - падна се пиколо, после от 11 още едно пиколо, после мисля, че от 15 се падна пиколо. Току-що отворих 25 сандъка и нямаше.
    Ще играя и аз по познатата схема това събитие. Успех на всички!
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И аз ги събирам поне по 15, 20 но не се пада сандък.
     
  9. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Къде са тез торбички със семена ?
     
  10. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    От изкачащите смилаш кутия пъзел,изиграваш игра и от нея ти се падат семена.
     
  11. sco

    sco Знаменитост

    Очертава се недостиг на свитъци, а на бахамата няма и моментно ..................
     
  12. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Бихте ли ми казали ,защо ми изчезнаха 4-5 кутии пъзел,след като играта съм я затваряла от хикса горе в дясно,а не от бутона предай. П.П Странно ,но веднага след,като писах и се върнах на игралното поле изиграните игри бяха отчетено правилно.Сигурна съм,че няма намеса от страна на модераторите,защото това се случи мигновено след публикацията.
     
  13. Изигравам първите 9, бонусите ТО/ТрТО са с продължителност от 18ч. и ще ми свършат работа за утре сутрин. На втори етап, когато събера изскачащите, ще са останалите до 38-ма игра и сея. На острова сея с мармалади и Бахама маска чушки, а нощес ще метна един люляков боб. Успех на играещите!

    Ако не бъркам, имаме вече 2 реда даващи сандък "Кунг-фу тигър". Събирах ги, отварях ги по 10, по 20, сега ги отварям като се паднат, но..до тук нямам спечелено Пиколо.

    Затвори прозореца на мини-играта и пак го отвори и ще се появат. При мен така се разреши този проблем.
     
    Последна редакция: 12.4.23
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    Бахама маска, лечебен мехлем и есенция на познанието и сеене на зеленчуци.
    Тъкмо в момента има и нов зеленчук, че него посях аз.
     
  15. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Да ама не ги намирам - изиграх 4 игри и не ги намирам...
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    От игрите печелиш Торбичка с древни семена. Торбичките ги виждаш в менюто с вазичката, но можеш да ги отвориш и направо от прозореца на събитието. Бутонът "Отвори" е за това. Чак след това ще получиш семена за засяване. Напомням, че след като отгледаш растенията няма да можеш да посееш обраното. В това събитие се сеят само семената от торбичките.
    Приятна вечер!
     
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    В настоящия момент имам изиграни 8 игри тази сутрин и приготвени за изиграване утре сутринта 49, а няма начин със сутрешното обиране да не събера баха изскачащите и за последните 3 игри. И после се заемам с бързо сеене със супер тор и някакви бонуси и се отървавам преди баш празничните дни от евента.
    Приятна вечер, фермери!

    П.П. Успешно приключих. Приятно изкарване на Великден, фермери!
     
    Последна редакция: 14.4.23
    .didi2002., maqpan4o, Bamze и 2 други харесват това.
  18. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Дясната страна приключена ,в ляво изскачащите на баха ме спъват,но предполагам ,че до довечера ще успея да събера изскачащи за 5 игри и да го приключа на цяло това събитие. Бързам си аз ,бързам да приключа още днес ,че утре козунаци цял ден ще се месят.
     
    .didi2002., .water. и ka-linka харесват това.
  19. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    При мен има голям недостиг на свитъци. Дайте идея за посев и бонус, благодаря!
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    малко по-назад виж buba62 пост 14