Дискусия: Кунг-фу тигър

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.4.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В официалното инфо не пише нищо за изскачащи от горската поляна, но виждам че тигъра се поклаща и там....И от поляната ли има изскачащи ? Дали да разхождам Харитата и по горската поляна ?
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма изскачащи от горската поляна.
     
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря.
     
    mushnu4ka харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Някой има ли наблюдение колко изскачащи хвъркат от обори на Бахамата? Не съм сигурна дали да ги държа или да заложа само на растения и дървета?
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, от едно поле /основно на острова/ със загадъчни обори даде - 21 свитъка
    от дъждовната гора с св. босилек малки поленца даде - 40 свитъка
    от водопадите с тайнствени дървета даде - 22 свитъка.
    Без бонуси за падащи, харита и т.под.
    Със сигурност има посеви и дървета на подходящ час, понеже използват едно малко поле, докато обора задължително ползва голямо поле, заемат различни пространства на островните полета, така и изкачащите от посеви и дървета ще са повече...
     
    bubolina8, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Много свитъци се искат, а кранчето е затегнато юнашки. 26 кутийки съм направила до сега, а няма гаранция, че още 34 ще дадат достатъчно семена от всеки вид за завършване на задачите.
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Много благодаря за информацията и съвета!
    Късмет и приятна игра ти желая! :):):)
     
    Кобрелия харесва това.
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Може да се каже, че се наиграх. Изиграх игрите, отгледах растенията. Но вдясно ще предавам утре сутринта, за да се възползвам от бонусите за дървета, обори, работилници. Отглеждам още поле и половина с растенията от събитието, но без супер тор, ще ги шътна на пазара в следващите дни, да направя някое пени, няма да ми е излишно.
    Изразходвах за събитието 606 супер тор, 606 мими тор и 1 обиране на 5 подаръчни пакета.
    Приятен ден, фермери!
     
    Последна редакция: 9.4.22
    .TAINNA., tanyamery, bubolina8 и 3 други харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    реда взет нареден и обран и "случайния"принцип на БП 600к ТТОxDxDxD
    защо ли не се учудих8)
     
    -niksan-, kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  10. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    To според тях често случайното означава постоянно.;)
     
    .TAINNA., dedoto, kakata13 и 2 други харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Лявото го завърших по обяд. Дясното е до 33. Малко по-късно ще обера насятото и да видим до къде ще стигна. Иска ми се до края, ама ... Божа работа, забавлявам се :D
     
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    Ляво 54 дясно 71 една реколта рози не ми стигна ;)и много хартиики бахамата е като всеки път скрънзава 8)
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  13. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    От 60 пъзела ми даде 918 семена общо, от тях след засяването с всичките му там бонуси +1, +2, +3 и т.н.( ползвах и Мими тор) се натрупаха х16бр от поле, паднаха ми се 2х 100% плевня...и с 19бр от поле в момента имам по около 1000бр, които ми останаха от вид. Аз събрах пъзелите и ги изиграх на куп за да мога да използвам всички бонуси едновременно. на Бахамата отглеждах Люлаков боб, който става за 9.30ч с бахама маска, лечебен мехлем и есенция на познанието.
    Ако събереш всички торбички със семена, би трябвало да ти стигнат.:)
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    На какви полета игра? Не можах да разбера как се получават 16 бр. от поле.
    И също +2х100% би трябвало да е +4 бр. :sleepy:
     
    Последна редакция: 10.4.22
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Без Мими тор и без плевня /с един бонус за 200%/ в момента съм на 57 отляво и 49 отдясно, но не съм излюпила още всичките семена. Припкам със супер тор, за да се вместя във времето. :)
    57 на 61 съм вече :)
    58 на приключено дясно, остана малко и за пазара :music:
     
    Последна редакция: 10.4.22
    .TAINNA. харесва това.
  16. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Всички бонуси от ляво - 12бр на малки полета (с чатни), +3 от Мими тор - стават 15бр и 2х 100% плевня още 4бр на поле стават 19бр от поле 1х1
    Грешно съм натиснала 16......15 бр е коректния брой
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Много ти благодаря! Щото и аз смятах, смятах - викам кафето ми е малко. :)
     
    .TAINNA., Самардапа и dedoto харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Пък аз понеже много бързам, си накичих реда и чак после се усетих, че декорациите са с + и имат по пет обирания. Нищо, нали в плевнята има още един комплект декорации.
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря за подсещането забравих да накича реда нали го взех другото са подробностиxDДаде ми сандъчето от редчето сандък с бонуси падна се 200%ТТрТО
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    По един комплект са - основа и подобрение (+). Но нищо не ти пречи да си свалиш декорациите от реда, като стане готов, да им надградиш плюсчетата, и едва когато ги използваш докрая, да си ги качиш обратно на реда.

    пп. Пиша глупости, ей сега ще пийна едно следобедно кафенце.....:)
     
    Последна редакция: 10.4.22
    kakata13, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.