Дискусия: Куест с Доматко

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, моля, за нищо. Приятен игра и усмихнат следобед!
    Не губи надежда, друг път късметът (дано) ще е на твоя страна. (Моето сандъче стои още неотворено, чака си другарчета,
    да отворя повече наведнъж, въобразила съм си, че така е по-добре, в което не съм сигурна, но така практикувам с всякакви загадъчни, тайнствени и под. открай време и съм сигурна, че и други играчи правят така.)
     
    Bamze, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  2. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Здравейте, на 2ри етаж, ми иска доставка на 800 афеландра. Може ли малко помощ, да ми обясните от къде да я намеря??? Благодаря ви!!! Успех!
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Бахамарамско растение е.

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Растения-за-Острова.14471/
     
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, както Муши ти отговори, това растение е от Бахамарама. Трябва да си отворил статуята му от Маймунския храм със златни банани и да го купиш от разсадника, за да го посееш на Бахамата. Успех и на теб! :)
     
    tanyamery харесва това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Редчето и сандъка Пиколо взех, но на третия етаж имам още за вземане, не съм стигнала до последния токен за Тайното езеро, но ще успея, има време.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Танц на Листата
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    вечно търсене на съкровище
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може да го отвори само от храма и да си го купи от пазара.
     
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Подаръчен пакет и Унищожител на червей (имах две за люпене).За 1 път ми се пата подаръчен пакет има 20 обирания , после за какво и как се ползват не съм запозната.Ако може някой да разясни ;)Благодаря и ползотворна седмица на всички :)
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., Bamze и още 1 човек харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    След като го обереш се ползва за красота:p.Дава +2 растението на събитието моите ги пазя за някоя засукана измишльотина ама с хубави награди и комбайна не го бере (нещо свястно измислено от БП чак да се зачудиш сигурно са били в будна кома).
     
    pepa551, krisi026, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Преди бяха пуснали три реда за проценти,но за да ги използваш в тях се слага всичко това което сега се пада от пиколо.Който е купил редовете без предметите сега може да ги използва.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 19.4.21
    лудакрава1, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този пост ще е супер полезен в темата "Обмяна на опит", ама как ли да се прехвърли на там.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен го бере с десния бутон и като забравя, обирам заедно с другите десни цъкалета :p;)
     
  14. kykyrigo

    kykyrigo Стажант

    Здравейте,бихте ли проверили какво не ми е наред на третия етаж от доматко,че не ми се отключва половината етаж.
    kykyrigo ID 23118732
    Благодаря!
     
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На втори етаж явно не си отворил/а всичко, направи го и ще ти се отключи целият трети.
     
  16. kykyrigo

    kykyrigo Стажант

    О да намерих на първия етаж,благодаря много!
     
    tanyamery харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Не бера с десен бутон и до сега подаръчните ми пакети си стоят непокътнати нямам цъкалета за десен бутон .
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    но аз бера и внимавам (уж) :D имам цъкалки и за десен, и за ляв бутон :)

    ------
    При опит да кача цъкалките в реда, първата, Пролетен букет, я имаше, но изчезна при качването. При втори опит вече изписа че я нямам. Същото стана и с третата цъкалка Вълшебен цвят. Явно има проблем с реда. Евента, трите етажа, са изиграни, цъкалките са взети още вчера. Може ли проверка и при мен?
    ID: 14069390

    -----
    Муши, да пиша ли до съпорт? Или да почакам за проверка? :)
     
    Последно редактирано от модератора: 19.4.21
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И двете са на Фара. В долния десен ъгъл.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Видях ги, Но аз не съм ги качвала там??? Това е проблем на играта. Според мен тя ги е преместила сега в момента, когато исках да ги сложа на реда, защото се появиха, когато ги посочих и изчезнаха. Сега бяха готови за обиране. Обрах ги и ги извадих. На тези две места трябваше да има други две цъкалки с много повече точки. Склада ми е пълен с такива. Сега гледах даже една 2х2 с 46 хил точки за 22 часа без активирани небе и игрище. Странно ми е.
    Извинявай Муши, благодаря ти :)