Дискусия : Куест селекция "Кучешки трели"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 4.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    и то два пъти последователно това,еми отидох на пазара и и си купих квото ми трябваше,няма се занимавам с глупавия "бейби бум".
     
    georgiev, stefi, Мариана07 и още 1 човек харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На моя само веднъж видях стар бобър.
    Какво прескачане когато селектирахме бели крави изразходих 1500 супер храна нищо не прескочи от горните селекции.
     
    Последна редакция: 8.11.15
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    След като си поиграх да селектирам баукащите приятели и нищо свястно не ми се падна се отказах от целия куест, но пък си селектирах на воля прилепи и даже накрая ми се падна Прилеп вампир, иначе всичко останало - слаба работа.
     
  4. plamka8711

    plamka8711 Прохождащ

    Здравейте, аз приключих с "Кучешки трели", само че не разбрах , това редче кога ще можем да го допълним или? чак сега видях че има само 2 облачета от 3 ?:(
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    На третото облаче си сложи нещо произволно, каквото ти се намира, за него не иска конкретна цъкалка. (Ако си нямаш - в магазина има за немного мп.)
     
  6. plamka8711

    plamka8711 Прохождащ

    ааа, готово, мерсии :D
     
  7. slavco.n.slavov

    slavco.n.slavov Прохождащ

    Приключих събитието Кучешки трели.Получих си цъкалките, но не мога да ги сложа в реда на небесната градина.
    Изписва ми че ги нямам.Къде да си ги търся?
     
  8. slavco.n.slavov

    slavco.n.slavov Прохождащ

    Извинявам се.Открих ги.
     
  9. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Здравейте,искам да попитам защо при мен при бейби бума не ми даваше животни както по горе са показали играчите . Второто ми питане е как се решава на кой как да вижда селекцията спрямо цените на пазара на селектираните животни. За едно и също селектирано животно хора с еднакво ниво виждат различни цени .Примерно аз ги виждам на 999 999 ,а друг играч за същото животно и на същото ниво при него на пазара е на цена 500 999 .
     
  10. dcpm

    dcpm Подрастващ автор

    Да и при мен е така вместо на горе да се качват те падат на долу като селектирани.
     
  11. Styx

    Styx Guest

    здравей, обикновено тук играчите се хвалят с най добрите си селекции, което значи, че селекцията им е прескочила няколко нива. това дали ще ти прескочи или не не е задължително, тоест няма гаранция, че ако някой играч от обикновено животно получи най-висока селекция същото ще се случи и при теб.
    относно цените на пазара голямо значение има дали ти е отворена руната на дървото за възможност да продаваш със 75% надценка или не. отделно важно е и кой на кой пазар е. цените на различните пазари са различни и се определят от предлагането и съответно търсенето на дадена "стока".