Дискусия : Куест селекция "Кучешки трели"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 4.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Много е сладко! :inlove: :inlove: :inlove: В началото заподскача, и после заспа. :)
    А относно куеста ще го почвам като почне бейби бума. :)
    Успех на всички с временния куест! :D
     
    ^flame^ и desi232 харесват това.
  2. kremka666

    kremka666 Прохождащ

    А тази лисица или каквото и да е там как се маха???
     
  3. nikineli

    nikineli Стажант

    Предпоследното куче от селекцията,не е шийла ину,а ШИБА ИНУ
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами за мен временният куест е в историята. Продължавам да клатушкам за постоянния. Най-доброто до момента :music::​

    [​IMG]


    Успех и много късмет на всички, които разцъкват!
     
    BUTTERFLAYS, baiete, Мариана07 и още 1 човек харесват това.
  5. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    Здравей,би ли споделила какви бройки кучета и храна изразходи?........за временния куест :)
     
    Последна редакция: 6.11.15
    -галатея- харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Уф, трудно вече, щото направих още някоя врътка след това. За кучетата е по-лесно - започнах с прибл. 1400, все още 1100 имам в плевнята, а храна до момента съм изхарчила над 300, но това е и за постоянния. Но след третото обиране на пълно поле с мотелчета (28 бр.) за временния не ми достигаше само едно хъски, ако по това можеш да се ориентираш колко храна...
     
  7. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    Благодаря.
     
  8. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Според мен това е само името (лично име) на кучето в играта, а не обозначаване на породата. :)

    [​IMG]
     
    -niksan- харесва това.
  9. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    голямо връщане
     
  10. desi232

    desi232 Посланик

    http://prntscr.com/8zz0ot ето какво по интересно ми се падна в секцията и евента е приключен
     
    Мариана07, -helixme4o- и -niksan- харесват това.
  11. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Напоследък едно ми прави впечатление при последните селекции - гъски, бобри, дори и кукумявки. На пазара почти не можеш да се сдобиеш с последна селекция, тъй като предложения липсват. Особено при гъските. Или шансовете за прескачания намаляха стремглаво надолу или хората вече не селектират толкова много колкото преди.
     
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз определено днес се чудя има ли изобщо бейби бум, щото при мен определено не си личи. То не бе връщане, не бе чудо. До сега се ме е прецаквало, ма чак пък толкова никога.:mad::mad::mad:
     
  13. kosdas

    kosdas Анализатор

    снощи като почна бума точно за 2 часа го приключих 155 храна ми отиде и то защото се ми прескачаше тва смеската т.е. помиярчето а най високо се добрах до мопса и се отказах
    днес врътнах един път 4 обора и бе по зле върна ми 11 обикновени кучета и 5 далматинеца
     
    Мариана07 харесва това.
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз все още се ослушвам. Май ще го пропусна този евент. Страх ме е да не искат селектирани в следващия евент, както миналата година.
     
    Мариана07 харесва това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    В момента, според мен, за кучетата липсват предложения от Мопи нагоре, щото никой ще да се "прекара" с ниска цена. Мопитата вървят по около милион, а максимумът, за който мога да предложа Шийла Ину, е 4,5 мил., съответно за Старки - 1,8 мил. (Не че ще предложа, де.) Отделно има много фенове на розови обори (при нас май не, с малки изключения), може би фермерчетата искат да си направят такива и после да мислят за продажба.
     
    Последна редакция: 7.11.15
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    За една година на моя пазар съм видял,да се предлага кихащ хамелион само два пъти.
     
    Последна редакция: 7.11.15
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Че на моя сега има предложение за 22мил.
     
    georgiev, stefi и lion8080 харесват това.
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Хамелеони се появяват от време на време, но бобър от последна селекция досега не съм срещал. За гъски пък да не говорим. Там и предпоследна няма даже.
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    подигравка
    [​IMG]
     
    georgiev, stefi и lion8080 харесват това.
  20. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Да ти кажа и по зле ми се падна. От четири далматинеца - смесен елкхунд и две обикновени кучета. Определно последните бейби бумове са ударили процентно прескачанията. Как да има последни селекции на пазара, като не прескача, а за да селектираш такава ти трябват хиляди супер храна.