Дискусия: Куестове „Фонтан от плодово боле“

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. митко66

    митко66 Прохождащ

    Да ,тези са на лице.Липсват ми от краставици и круша.От първа и втора задача.
     
  2. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Screenshot 2019-08-26 at 16.17.10.png сок от круша до котаранчев и под него е от краставица.
     
  3. митко66

    митко66 Прохождащ

    Благодаря.
     
  4. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За нищо:)
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Болето е приготвено. На шега, на майтап добутах до Д-р Нютън Лайков I. :p
    Само портокаловия сок ще си го дообера и тогава ще го сложа на реда. ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Аз това боле ще си го влача почти до краяxD. Значи, още 1436 кубчета кафява захар ми трябват, за да грабна реда, а пък ако искам да довърша и диаманта на 4-та задача още общо 3361 бр. захарчета /ама последното може и да го пропусна/. Повече на такова едномесечно хоро не се хващам 8).
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Направих болетата :music: и игнорирах 6 задача . А на Н. Лайков му е достатъчно, че се препича на слънце xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  8. radost76

    radost76 Прохождащ

    Здравейте! Семейството ми има 4 ферми, от които моята е най напреднала. От два дни издирвам боровинковия сок къде ли не, но не го откривам. Фермите се движат почти едновременно и в останалите три 8-те сока са налице. Почти съм убедена че и при мен е бил взет, но... Моля да проверите скрил ли се е някъде или просто не е бил взет, в което не мога да повярвам... ID: 6303610
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Ще предам за проверка, но преди това го потърси в менюто.
    Не се вижда в небесната градина, ако не си му изчерпала обиранията му. (Мен така ме хвърли в паника портокаловото сокче.)
    И ще помоля да пишеш отново, ако си го открила.

    Приятна вечер!
     
  10. radost76

    radost76 Прохождащ

    :)Търсено е навсякъде. Или аз не виждам, или той се е скрил добре, или липсва. Знам, че не се вижда и не може да се сложи на облака преди да се оберат определените бройки обирания. Затова помолих за помощ. Варианта е да не е взет сока, но винаги проверяваме игрите преди края на куестовете дали са приключени докрай. Специално за този куест, всички части успяхме да приключим ден по-рано. А и куеста с таймера изчезва от читалището, така че е трудно да не видиш, че е приключен.
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предала съм за проверка, но имай търпение, моля.
    Лека вечер!
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро,
    съжалявам тази задача не е завършена тази стъпка.
     
  13. radost76

    radost76 Прохождащ

    Това беше единственото обяснение,в което не мога да повярвам, но... Благодаря ви и спорен и успешен ден на всички!
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Съжалявам, търсих я първо навсякъде до като видях че не е взета. Ако се допусне търговия като е обрана ще се огледам. Хубав ден и на теб :)