Дискусия: Куестове „Фонтан от плодово боле“

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аха, не губи кураж, а кой искаше да се гръмне вчера-завчера, а :D:D:D? Що врътки изврътках - нЕма плевня. Ще ти навия нощес часовника да береш и моята през дувара :inlove::inlove::inlove:
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Няма проблем, аз съм си работна, а и отдавна съм изперкало пилеxD, що да не помогнаxDxDxD.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., ka-linka и 2 други харесват това.
  3. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    от мен пас този месец,не ми се копа толкоз.ще си пия джинчето на сенчица.а ако так продължават-зарязвам играта.то вече само кпаене.на ентусиастите успех.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За втора част 24 450 китка за шест дена и полвина, изглежда по-малко, но е по-дълго растяща, а за по-малко време от част първа.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  5. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    хехехе на първата част съм до половината :cry:вече смятате втората:(
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А дядо има и още........... краставици за купичките 3 300 + още 600 та общо 3 900 бр., а от червените боровинки пак 3 300 + 1 550 та вкупом 4 850 бр. - да не ти е скучно.
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Първа част я приключих току що. Първо изиграх тези, които дават цъкалките и после остаан време и за тези които дават ъпгрейдите. Правя се, че 2-ра задача я няма и приключих.
    И за следващите куестове ще играя по тази стратегия - ако имам време да цъкам де. :p
    Редът ми харесва, предвид че нямам харита.
    Успех на тези, които още борят първи куест. :)
     
    -niksan-, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  8. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    И аз така направих :D
    Само 2-ра остана 8)
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  9. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Взех цъкалките от първите болета за редичката, нищо друго не успях.Ако подредя редичката ще е добре, но нещо ми писна и се чудя защо се захванах, трябваше да си почивам.:cry::oops::oops:
     
    -niksan-, dedoto1, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    А като вземете цъкалките слагате ли ги някъде за да извъртите 10 обирания? Защото после ако не са само декорации може да не разрешава да ги слагаме на облачето....аз от Ябълковия сок имам да правя още 6 обирания :)...
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ябълковия сок съм си го наредила на игрището да му заминават плюсовете. И да за реда трябва да са обрани и така ще може да се сложат.
     
    .TAINNA. и Самардапа харесват това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    ако са 5 цъкалки по 10 обирания на 24часа са 50 дни...тоя ред ще го наредя след 2 месеца ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Четири са тия с обиранията, по една във всяка част.
    (Но за мен последната не представлява интерес, че ще я сложа на полето и ще е прибера веднага и ще я натиря към облаците.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Самардапа харесват това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Здравейте, някой случайно да е играл евента на повече ферми? Хората са в отпуска, в движение са, как може да пускат такива сплъстени евенти, вече направо думи нямам. Не съм взела сок от круша и ябълков сок, някой ако има повече , давам клопка за хамстери или немъртво скровище за всяка цъкалка. Ако на ПиТ е позволено де. Иначе, ако ги пуснат с лг, ще ги взема, ама де да знам.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Съмнявам се тези с + обирания да ги пуснат за размяна, но пък знае ли човек.:oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Душица, ако имах, можеше да се менкаме, но този път категорично отказах на БП този евент и съм много Happy :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и Doremi харесват това.
  17. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Надеждата ми е, че след като са обрани, са обикновени цъкалки за ред.
    :oops:
    От доста време нищо не съм играла, рекох айде от мен да мине. Ама чела-недочела... тва е. Аз съм си виновна, като чета условията от телефон.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Надявам се да те споходи късмета. Стискам ти палци БП да даде разрешение на ПиТ и да има добри играчи да ти услужат :inlove::D
     
    ПЕПЕЛЯШКА и Doremi харесват това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    удари та лятото яко, щом теб не излъгаха xD
    Дано да ги допуснат след като са обрани.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Хахахаха БП пасти да яде xD Не може да ме излъже вече с тези заплетени свински черва. Само агнешки xD
    Много ми е гот да съм свободна, да хайлазувам и да миткам насам натам. Лятото ме удари, че и есента и зимата може да мЪ пляссснат :p:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, dedoto и още 1 човек харесват това.