Дискусия: Кралицата на кранавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.2.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Повече от 2 часа се мъча да играя но е ужасно! Едва влизам,играта замръзва,през 10-15 мин ми изписва "блокирана страница",само при мен ли се случва,много се изнервих.За всеки случай давам ID 53479677
     
    milena7004 и лудакрава1 харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, разходих се във фермичката ти, също си позволих да изключа анимацията и да намаля качеството на графиката от високо на нормално, така би трябвало по-малко да товари устройството, през което играеш.
    Опита ли да играеш в друг браузър? Почисти ли кеша на браузъра? Опита ли да играеш в клиента?
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И тук БП се бръкна:mad:, колелото, сандъците, сега и кралицата:mad:, нищо не е както преди, за наше съжаление>:(.
    Докога???
     
    shiky и dedoto харесват това.
  4. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Благодаря ти за бързия отговор и корекциите! Аз така и не се научих да почиствам кеша сама... в клиента не мога да влеза и не съм сигурна дали и интернета нещо не е достатъчно читав.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Как се чисти кеш в Мозила:
    https://support.mozilla.org/bg/kb/Как да изтрием кеша
    В Хром:
    https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=bg&co=GENIE.Platform=Desktop
     
    tanyamery харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз за сега, само си събирам цв.кошнички, а кога ще тичам след кралицата - обмислям.
     
    Bamze харесва това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Местя кошницата колкото да мине времето, то няма какво да се събира в нея, освен шекерчета. Ще взема да вдигна кръвна захар баш на карнавала xD. И с носталгия си спомням първата кралица...
     
    -helixme4o-, dedoto и Bamze харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отворих магазинче за захарни изделияxD.
     
    dedoto, [[Fermerkaa]], Dragonj120 и още 1 човек харесват това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ей тъй за сведение дискусията от първата кралица (на какво сме се радвали тогава ;) и т.н.):
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дискусия-Кралицата-на-карнавала.13380/
    И доколкото си спомням втората беше най-добре. Но и много игри можеха да се изиграят, хиляди игри, само с изскачащи.
     
    ka-linka харесва това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не бих могла да задоволя любопитството ти. Нито съм в главите на отказалите се играчи, за да зная причините.
    :)
    П.П. За себе си зная защо още играя. Просто все още съм дете (макар и пораснало) ненаиграло се.
     
    -mairon, Kalina_fermer, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    По-скоро риторичен беше въпроса, не го приемай лично :)
    По спомен тогава бананите все още бяха ценни, както и звездите. Все още имаше полета и занаяти за отваряне, съществуваше менторството и т.н.... с две думи - имаше какво да се развива. В момента играта просто тъпче на едно място, няма предизвикателства.
     
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Имам спомен за кралица с доста повече и по-добри нещица, които можеш да уловиш в кошницата - изскачаха повече бройки супер храна и супер тор, а и броят точки стигаше за вдигане на ниво от няколко мини-игри. Съгласна съм, че и сега, ако съм на ниво 30 например /да не ровя сега да гледам колко точки трябват до 31/, ще скачам бързо нагоре, но за по-високите нива наградите са смешни. Та се чудя като не могат да начисляват награди, адекватни на нивото, как в сезоните на високите нива искат по 350 бр. 22-часово растение, а в малка ферма - по 18 броя от 3-часово - за един и същи клиент
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, astra1110 и 4 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Край. Изиграх сандъка и приключвам. Кралицата се оля. Дава 10 пъти повече точки за острова, а за фермата почти нищо. За другите неща, всички виждат. Даже изскачащите са оскъдни. Няма смисъл да продължавам. Имам растения, няма изскачащи. Ще чакам с моята кошничка обмена за някоя и друга стотинка. Тута ла финита ;)

    п.п. Накрая, каквото събера като изскачащи може да смеля и да изиграя каквото се получи. Ако не ме домързи обаче.
     
    Последна редакция: 19.2.22
    mitko074, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и 4 други харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    С кралицата приключих със 77 игри. Кошнички има, растения няма, няма и да отгледам, с тази кралица не ми се занимава.
    Най-вече ме зарадваха уловените фермерски монети, не че бяха чак много, но капна, а и ми бяха необходими, нямах достаъчно за точките за сезона, сега и останаха за следващия месец за супер тор и т.н.
    А загадъчните от куеста с още някакви от същите от преди най-сетне ме зарадваха с първото дърво Калистемон :inlove:.
    Спечеленото Пиколо чака още няколко, тогава ще си пробвам късмета, нека се съберат няколко и тогава.
    За мен все още има - читалището ми е пълно най-вече с куести с продукти и селекции, полагам усилия, но и не бързам прекалено, колкото и както мога и когато стане.
     
    Последна редакция: 19.2.22
    Bamze, monkey100 и Kalina_fermer харесват това.