Дискусия: Кралицата на кранавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.2.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Кралицата на карнавала

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!


    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За съпровождащия куест в читалището са необходими 15 425 романтични рози и 960 кошнички с бонбони. От него могат да се спечелят 65 кошници с цветни бонбони, т.е. достатъчни са за вземането на основните награди.
    А само за редичката е достатъчно изпълнението на сребърните задачи в читалището (с тях се печелят 50 кошници с цветни бонбони), ще са необходими 13 550 романтични рози и 810 кошнички с бонбони.
    И ако не сте обърнали внимание - изскачащи ще се падат с висок шанс и при селектиране.
     
    bomberabg, axmara, pepa551 и 9 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Какво животно е Бони Лин ? Маймуна ли е ?
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.
     
    tanyamery харесва това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Тази Кралица вече с нищо не блазниo_O.Точно като Шекер Байрям кошницата ти е пълна със семки и бонбонки.xDxDxDПо никакъв начин не си възвръща ресурса вложен за растенията и кошниците.На кой за бога му е притрябвал див джинджифил.....o_O
    Въпрос.Какво означава “Увеличен шанс за падане на всички ресурси“-лопати и мотики или нещо по смисленно?
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Лопати - да, мотики - не. Но и изскачащи предмети по време на събития.
    Т.е. всички ресурси означава всичко, което изскача (или се пада) от полетата - инструменти, занаятчийски съставки, изскачащи предмети по време на събитие.
    На този, който отглежда животни; съставка на храната за омари, октоподи, водни кончета и тюлени е.
     
    tanyamery харесва това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    При положение че има мигновено поникване за какво ми са тези изкачащи във фермата.xDxD
    Подиграват се:cry::cry:
    5 дена пълна почивка:);)
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Гледаш само от своята си камбанария. Не всеки ползва мигновеното поникване. Има играчи, които не могат да си позволят този лукс. Отделно бонусът ще действа и в пълнолунния свят, поне аз това разбирам под "всички полета без бахамарама-полетата".
     
    [[Fermerkaa]] и fiorenti харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Според мен този ред е равен на едно Хари, с тази разлика, че няма нужда да го разхождаш. А ако кралицата хвърляше сандъци "Пиколо" щеше да е къде по-добре...
     
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Куестът в читалището ще изпълня. Но вероятно повече няма да играя, отдавна кралиците не са каквото бяха.
    Но искам да си помогна за сезона с точките, сезонните токени и загадъчните също не отказвам, както и сандъка Пиколо ме блазни. Редът какъвто такъв, все ми е тая, с него и без него, не той ми е стимул за изиграването.
    А с разчистването на бахаполетата тъкмо ще пренаредя дървета и обори, ще актуализирам какво понастоящем ми трябва.
    Приятна вечер, фермери!
     
    axmara, bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  11. koteto9

    koteto9 Старейшина

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:поредната тъпотия ама то каквато държавата................... играта затапя значително и то с огромни темпове вместо да я подобряват те я съсипват по календарите имаше редове а сега има... и с тия милиарди за нивата просто е супер с една дума пълна бутафория
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Винаги играя този евент, макар, че не съм много добра в пълненето на кошницата:oops:, моля се кралицата да е по-бърза от обръщането на картите.
    Успех и пълни кошници желая на играещите!
     
    bubolina8, milka_k6868, Bamze и още 1 човек харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не ми харесва, играта днес цяла сутрин е "луда". Чудя се как ли ще започне кралицата ?
     
    koteto9 харесва това.
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз не съм от най-сръчните с кошниците ... Все изпускам готини неща... но този път ще се включа в играта!
    Харесва ми реда, харесват ми наградите - ТО за нивото. Изчислих, че при мен от изиграването на съпътствщия куест в Читалището ще се сдобия с около 4 милиона точки за нивото. Радвам се, че точките са за нивото, а не за Бахамата. И парички ще има също ... и сандък Пиколо. Също ще има и помощ за Сезона. Определено ще разбия организацията на Бахамата и ще играя. После ще се подреждам пак :p:p:p
    Пожелавам ви да сте сръчковци с пълненето на кошниците и приятна игра, а който пасува - приятна почивка!;)
     
    axmara харесва това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играта не зарежда, изскачащи - няма, в небето не мога да поставя цъкалки, за да активирам някои редове.... само при мен ли е така
    Намърдах се с 300 зора, сега не смея да изляза.
     
    Последна редакция: 17.2.22
    milena7004 и koteto9 харесват това.
  16. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    И при мен е така
     
    ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  17. milena7004

    milena7004 Експерт

    Не,не само при теб!Такъв кошмар отдавна не е било и при мен!Едва влязох и във форума!
     
    ZORBA13, ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    При мен 420 изскачащи, но брах без Харита.
     
    axmara и Bamze харесват това.
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Пу , пу пу да не им уроки бонбони колко щеш xDxDxD
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    В изобилие xDxDxD