Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 14.2.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Можеше кралицата да хвърля неща и за долината,в замяна на близалките.
     
    ..koni.., tanyamery, milena7004 и 2 други харесват това.
  2. За това са необходими креативност и мисъл за играчите. И двете липсват в БП. 8)
     
    SULIO_PULIO1972, kakata13, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Можеше и някоя точка за долината да включат ,не само за острова и фермата ,толкова много неща можеше да пусне кралицата,да не ги изброявам .
     
    .water., .didi2002., tanyamery и още 1 човек харесват това.
  4. Allex_s

    Allex_s Прохождащ

    Здравейте!
    Да ви кажа впечатленията ми от ностно евента са страхотни и други са ми харесвали, някои не толкова, но този ми хареса много. С лекота го завърших два дни преди края с никакви ресурси освен вода, нямах проблем с искачащите чиниики съобразно си вървят с всяка задача. Мисля си, че ще е страхотно и за напред всеки евент да да се съпровожда с такъв спомагателен куест, който да ти носи и допълнителни награди. А за самата игра наистина е забавно да улавяш лакомо всичко което хвърля Кралицата. Както отговориха някои играчи по горе усеща се, че колкото повече хващаш лакомства, толкова повече "монета с звезда" хвърля Кралицата. Стигнах до 55 звезди, а и много добри ТО се получават.
    Пожелавам ви приятна и забавна игра!
     
    pile-pale, .water., лудакрава1 и 7 други харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Друг път случвало ли се е да имаме в продажба стари редове ?
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не помня конкретно в този вид събитие дали е имало стар ред в магазина, но в други събития е имало, макар и не често.
    Хубава вечер!
     
    tanyamery харесва това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

    Тук съм съгласна с Нико ако бяха пуснали точки за долината ,сандъчета и по-хубави неща в магазина щях да вложа ресурс и да поиграя сега карам бавно с водица и торчица.Понякога забравям да обера та сигурно до довечера ще събера 14 000 китки за последните 26 кошници да взема пиколото това ми беше целта.
     
    ..koni.. и -niksan- харесват това.
  8. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Здравейте.
    Защо не мога да си поставя фигурката за редчето? Трябва да свършат 11-те обирания ли? ( Ритъм и банани )
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    denislav4o216 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.