Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Взех реда, останаха ми само да събера 100тина кошници, за да завърша целия куест и да взема първото си Пиколо.

    Наредих острова вече, благодарение на тоя евент отключих сума ти дървета и животни и скочих сигурно с 50 нива. Много съм доволен, дано и сандъка да даде нещо готино.

    ПС: Не даде Лалогулденово дърво, но даде цъкалка, с която ще кача 2-3 нива на основната ферма. Пак бива.
     
    Последна редакция: 22.2.23
    [[Fermerkaa]], axmara, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз приключих куеста. Всичко взето.
    Поиграх си да наблюдавам наградите на Кралицата. Улових 8 комбинации на точки за фермата. Явно има алгоритъм на наградите, и анимация за забавление. Но ако не хванеш нищо в кошницата, нищо и не получаваш. Все пак някакво старание се изисква.
    И така получих - 22 милиона точки за фермата, 67 милиона точки за Баха и 4 милиона МП. Имаше и от другите благини, но не съм се стремила да ги отчета. Нямам как да ги сравня с миналогодишното събитие, защото не съм водила статистика. Живот и здраве догодина пак.
    Иначе съм доволна от точките опит и МП.
    Успех на финиширащите! :)
     
    maqpan4o, axmara, Кобрелия и 2 други харесват това.