Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Кралицата на карнавала

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!


    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред​
    всички
    осн. нагр.​
    Романтична роза
    16 300​
    18 700​
    Кошница с бонбони
    830​
    1 045​
    Изпълнението на съпровождащия куест в читалището е достатъчен за основните награди и сметките са базирани на него.
    П.П. За реда е достатъчно изпълнението на сребърните усилия в съпр. куест.
     
    Последна редакция: 15.2.23
    Bamze, pepa551, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  3. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Муши, това означава ли да се съсредоточим в изпълнението на временния съпровождащ куест, вместо да се хвърляме директно на мелене на рози и кошници с бонбони за игри с Нейно стиснато величество? Че аз честно казано се пообърках - хем да сея рози за кралицата, хем в куеста да ги предавам...
     
    -helixme4o-, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  4. dedoto

    dedoto Адмирал

    е не съм муши xDама да по добре е куеста ;)иначе ще ти трябват 30 000 китка
     
    bomberabg, kikiniki-n, nefertiti и 8 други харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Изпълнявам куеста, изигравам колкото кошнички даде и повече не се занимавам, отдавна кралицата не е тази от първите 2-3 издания, няма смисъл да се занимавам с нея. Но разчистих и полето с дървета, полето с обори, тъкмо ще пренаредя и извадя каквото в момента ми е необходимо.
    Приятен ден, фермери!
     
    bomberabg, koteto9, ren44o и 4 други харесват това.
  6. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Добре изглежда, дано успея да взема реда. Със сигурност ще правя куеста.
     
  7. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Успех на всички играчи!!! Приятно е и не е непосилно! Все пак са три полета! Малко е тегаво с изскачащите на Бахарама....
     
    maya_magi и daniva76 харесват това.
  8. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Четох официалното инфо, но не видях конкретно това, което ме интересува, та да си питам аз: временния куест започва и свършва едновременно със самата Кралица, нали? Т.е. от 15:00 утре до 23:00 на 22.02.?
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Да, започва утре в 15:00 ч. и приключва на 22.02.2023 г. в 23:00 ч.
    А тъй като не е отделно събитие, а част от самия евент, няма отделно конкретно упоменаване на неговите начало и край.
    Приятна игра!
     
    shiky харесва това.
  10. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Благодаря, Муши! Лека вечер!
    И късмет на всички от утре, дано Нейно стиснато величество е по-щедра тоя път, пу-пу! xD

    Тъй, от подарената в началото кошница се срещнахме пак с Кралицата, дебнах я като цербер с кошницата. С голямо неудоволствие констатирах, че Нейно стиснато величество се е превърнала в Нейно СУПЕР СТИСНАТО Величество! xDxDxD
    Много е щедра, ама на бонбонки, близалки и шоколадчета, а от другите благинки, дето толкова им се надявах - нъцки! Само 1 СХ благоволи да ми фърли!
     
    Последна редакция: 16.2.23
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Определено първо, ще изиграя съпътстващия куест Закъснял за партито. Той ще даде 65 кошници за Кралицата и така тя ще бъде изиграна изцяло също. Наградите на съпътстващия куест не са лоши. Има 5 ЛГ, 1 тричасов купон помощна техника, 8,5 милиона точки за фермата и мп също.
    После ще проверя колко точно е Скръндзава милата ни Кралица този път! Макар, че няма да играя за бонбонките, те са само пълнеж за общата картинка. Редът за мен е ок! - 200 % ме блазнят. И един сандък Чудо Пиколо има.
    Добър късмет с изскачащите пожелавам на всички ни!
    И хубави емоции от играта :)

    П.п. Започвам малко късно, днес следобед, но се надявам да наваксам и да грабна наградите и реда :p
     
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Ако това е Кралица, бедните не знам какво правят xDxDxDxD
     
    pepa551, .TAINNA., kakata13 и 6 други харесват това.
  13. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Супер е евента, събрах много фермерски монети, качих доста нива на Бахамата и от другите ресурси получих доволни количества. За сега съм доволен, сигурно ще играя до последно, супер са наградите. Като си нареждам острова след евента ще имам много нови дървета и растения.
     
    pepa551, mimi123123456, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  14. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Днес успях да изиграя първит си игри. Да похваля кралицата, че нито веднъж не засече!
    Дори мисля че изцяло играта е доста добре.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да факт, че не зацикля, но дали не е заради наградите, който така щедро дава. :wuerg::wuerg::wuerg:(Захарни изделия)
     
    -helixme4o-, kakata13, mimi123123456 и 2 други харесват това.
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    едното за сметка на другото :p
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    и аз успях да взема редчето,успех на всички,продължавам за сандъка
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    ***** аз предлагам този евент да се преименува. Не е останало нищо нито кралско , нито карнавалско в него.Помпозните имена в случая не помагат.До безумие слаб, слаб слаб. Иначе за протокола -приключих ;):p
     
    Последно редактирано от модератора: 20.2.23
    kakata13, -helixme4o-, bubolina8 и 8 други харесват това.
  19. daniva76

    daniva76 Напреднал

    И аз се присъединявам, редът е взет и нареден. Имам нужните бройки роза, сега сея най-дългорастящите на острова за изскачащи.
     
    Bamze, bubolina8, .water. и още 1 човек харесват това.
  20. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И аз приключих ,сега слагам сандъка Пиколо и очаквам нещо добро да се пръкне:D
     
    .TAINNA., Bamze, daniva76 и още 1 човек харесват това.