Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Розите от събитието :oops::pxD.
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Забавно плуване, моят мечо, немъртво и гений (за първи път не отварям с гулдени) разочарована съм, спирам до тук и 2 та ъпа взети
     
  3. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    бонус общи брой приходи от растения s,100% 24 и бонус приходи от растения 100% за 24 часа стават ли за растение на събитие и на всичко ли влияе , единия е златен другия диамантен.
     
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да за растенията иде реч на всички полета влияе бонуса, освен на допълнителното поле
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Бонус общи приходи S 100% влияе на всичко - обори, работилници, дървета, растения, вкл. растение на събитието; бонус приходи от растения 100% влияе и на растение на събитието. И двата бонуса действат в основната ферма, Бахамарама и пълнолунния свят, но не и на специалното поле за събития (където по принцип не действат никакви бонуси за увеличаване на реколтата).
     
    ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  6. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    допълнителното поле това което пише в процес на изграждане ли е където не действат бонусите.
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Да, то е. Има събития, които се играят специално на това поле и то е активно само тогава.
     
    nasko9898 харесва това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сандъците с пиколо и ъпгрейдите взети,само с вода и тор . Лошото е че има игри ,когато пуска само по 3 звезди.
    Продължаваам да играя, за сандъците с бонусите,има време,другото не ме интересува.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и още 1 човек харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    53 монетки още за третия сандък, ще играя до края, кралицата ми е любимо събитие.
     
    .TAINNA., .water., tanyamery и 2 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И на мен ми е любимо, макар, че кошниците ми не са препълнени, доволна съм от резултатаxD.
    Трябва да отбележа, че кралицата този път е много щедра:music:.
     
    .TAINNA., -niksan-, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  11. ivanivanivan

    ivanivanivan Стажант

    Здравейте,
    Поставих 21 сандъка Пиколо, а резултата е: 2хБукет цветя, 2хМултифункционален гений, 2хПлевач, 2хВълщебна шапка, 2хУнущожител на червеий, 2хЦветни мелодии, Ученик на Ингрид, Фестивал на светлините, Гъба на точки, Моят Мечо, Шоу с пого стикове, Клопка за хамстери, Забавно плуване, Немъртво съкровище и Лалогулденово дърво :):):):):):):):):):):):):). Доволен съм. Даже много доволен.
     
    bubolina8, beti06, .TAINNA. и 15 други харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    подаръчен пакет, ученикът на ингрид, танц на листата, мултифунционален герой , бонус приходи обори, бонус приходи растения, бонус ТО 100 % и 200%, бонус ТТО 100%, доволно
     
    bubolina8, milena7004, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Когато направиш 50 игри и вземеш реда, можеш ли да играеш за още или играта спира?
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Можеш, не спира.
    Приятна вечер!
     
  15. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Благодаря и приятна и на теб!
     
    mushnu4ka харесва това.
  16. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    От четири сандъка пиколо: Танц на листата,вълшебна шапка+,вълшебно дърво два броя!
    И от загадачните обори най-накрая ми се пръкна хабитат за дългопети.Доволна съм ;)
     
  17. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Изиграх си 35-те игри, събрах всичките подобрения на силоза, даже взех и два сандъка. Много съм доволен от събитието. Имаше бая ТТО от игрите и вдигнах 60 нива в бахаo_Oo_O . От първия пиколо не нацелих дървото, но се надявам с втория да имам късмет8). Доста растения от събитието, но много малко изскачащи, ще трябва да променя стратегията:p.
     
    Bamze, .water. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    селектираи почти 1 към 1 е резултата (естествено ако имаш храна за харчини)
     
    nasko9898 и kakata13 харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Няма дългопет, няма лалогулденово дърво.
    Въпреки това съм доволна от събитието, приятно ми беше, забавлявах се.
    Приятен ден, фермери!
     
    milena7004 и Bamze харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.