Дискусия: Кралицата на карнавала

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    нареждам се и аз

    ПП Благодаря на buba48 и -niksan-
     
    Последна редакция: 13.2.21
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Мале тези маски навсякъде станаха задължителни нареждам се и аз:cry:
     
    pepa551 харесва това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Сезона е такъвxD
     
    kakata13, .TAINNA., pepa551 и 2 други харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Какви са ви наблюденията от Кралицата? За мен си е кон за кокошка от към ресурс, но тръпката си е тръпка и играя xD Иначе ТО и МП добре се отплащатxDСандъците определено са голямата рядкост ;)
     
    Последна редакция: 11.2.21
    .water., .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Да това е !
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Със 100% плевня и +1 нещата вървят добре. Ще съм приключил в читалището тази вечер.
    Решил съм, да събирам кошници до последно и тогава да играя всичко.Някак в дългите серии , имаш време да се настроиш към ритъма и да подобриш "улавянето" на желани благини..
    Другото,което съм решил е да хакна лаптопа в 50 инчова плазма и да "гоня" благините на голям екран...Ще видим!o_O
     
    bnm123m, staneli, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Почва веднага да хвърля, изглежда обилно количество, но само диабет ще си докарамеxDxDxD, при мен кошничката се контролира трудно, не успявам да я напълня добре:mad:, за съжаление.
     
    pepa551, [[Fermerkaa]], milena7004 и 5 други харесват това.
  8. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ех, бееееееее БП.....чети сега внимателно и си запиши! За другата Кралица, ти се молим от сърце, тя да хвърля сандъци Пиколо, талони с техника и гулдени...:inlove:
     
    gigi_421, cecomania, -sindi9- и 12 други харесват това.
  9. terazinni

    terazinni Напреднал

    Изиграх 55 игри, но след останалите 10 мисля да приключа. Нито бананите са ми тръпка вече, нито билетите за колелото. А следващите кошници не си заслужават ресурса хвърлен за тях. Явно ще чакам и аз да започнат да хвърлят от по-така сандъчетата.:p Скромен.:D
     
    gigi_421, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  10. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Как мога да подаря маска?
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Играча трябва да го добавиш в бъди-листата си с приятели като на Подарък и Търговия и след това отиваш в килера и от там.Не знам дали съм достатъчно ясна с обяснението.
     
    .TAINNA. и elliss_bg харесват това.
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Благодаря получи се :)
     
    .TAINNA. и tani1980 харесват това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Радвам се за което.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Който иска маска да ми пиши на лични
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честити и весели празници! Ударете по едно червено и целунете любимото същество - дистанционно - разбира се ! Много здраве, късмет и успехи в карнавалите и др. мероприятия, които БП ни е подготвил...!
     
    Самардапа, tanyamery, gigi_421 и 3 други харесват това.
  16. cecomania

    cecomania Активен автор

    Разбирам те напълно!Знам,че е много по лесно да влизаш 1 път на ден и да обираш всичко и пак да сееш дълго растящи или дървета...Но от друга страна-къде е тръпката???Както каза пепеляшка (ако не се лъжа) играя докрай!И който иска маски да пише(макар и да не знам за какво ще послужат...)
     
    .TAINNA., ka-linka и bnm123m харесват това.
  17. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз успях да хвана един Пиколо сега:D. Имам още няколко игри да изиграя, за да стигна до редичката( бавно, но славно се катеря:)) и се надявам още някой да падне( а дано!!!!!!!!:):):)).
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    Само не разбрах как го хвана този сандък Пиколо като изобщо го няма като награда
    С всяка изиграна игра ще събирате малки награди, които кралицата
    ще хвърля от платформата - лакомствата (бонбони, шоколади и близалки), както и 250 х нивото ТО, 50 х нивото МП,
    50 х нивото ТрТО, 1 Супер храна, 1 Супер тор, 1 Спец. тор на Мими, 1 Дървесна тор, 1 Луксозен парфюм, 1 Златен банан,
    1 Фермерска монета, 1 Изоб. завърт. Кол. на късмета III, 1 Изобилие от практични стоки VI, 1 Изобилие от смешни животни.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. milena7004

    milena7004 Експерт

    Аз също, се сдобих със сандък "пиколо".Получих го от "изобилие от романтика 4"
    П.П Става въпрос за събитието"Свети Валентин"
     
    Последна редакция: 14.2.21
    .TAINNA. харесва това.
  20. troi333

    troi333 Активен автор

    Вероятно е грешка на събитието, иде реч да валентинското, а не това на Нейно Величество, нали? :) (ама така се получава, като вървят по няколко евента наведнъж 8))
     
    .TAINNA. харесва това.