Дискусия:"Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 29.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. didbabu

    didbabu Стажант

    Моля, ако можете помогнете с лентички... didbabu се пиша :)
     
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз си записах на едно лисче преди д апочна колко банана и супоер тор имам, и като приключих извадих от общото първоначалното, ама не се сетих да го направя с торовете. А монетките вчера ги изхабих понеже видях че обикновено врътване на колеото дава специална награда и реших че е само за събитието покрай дракона и накупих да има да въртя да въртя ...
     
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Знам , че мястото не е тук , но не намерих темата:) Не съм много сигурна, но трябва ли да ми бъде обновен “Фермерският магазин “за месец юни????:) Нека някой админ погледне.БЛАГОДАРЯ;)

    ИД 53416977
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,вий още малко ша поискате и лично SMS си да ви пращат...Ако четяхте,нямаше да пишете такива неща
     
    -dd76- и .water. харесват това.
  5. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Аз си намалявам мащаба на браузъра докато свикна и така ловя максимално много неща. Не тичам по екрана и не ме хващат нервите. После вече мащаба не ме бърка. Дори се скъсах от ядене на компа тука два дена. То семки, бисквити, череши ...:)
    Най-много ми хвърли 4 банана и всичките ги хванах. Много съм доволна. Побързах да ги изхарча докато не са хванали пътя...:p
     
    -helixme4o-, .water. и лудакрава1 харесват това.
  6. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Три дни ме замерва с какво ли не, ама от тези още не съм хващал. То, и лакомията не е добро нещо...
     
  7. tterza

    tterza Стажант

    Този съвет е ценен, при мен сработи. Благодаря!
     
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Точно това се пада, братко мой :). Засечи си какво хващаш, изчисли си по нивото, и ще видиш.

    пп. Много щедра Кралицата, само това ще кажа, и по-честичко да ни посещава, винаги е добре дошла, защото ние фермерите сме гостоприемни хора xD. То туй идва малко като компенсация за опосканите ни ферми от поредицата евенти, дето ни оставиха почити без дъх /поне моята беше почти занулена от към ресурси на СТ, СХ и Тор Мими/. Ама добре се заредих де, доволна съм. :)
     
    Последна редакция: 4.6.17
    lyd_s_motika, dima73 и Gold_teror харесват това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Че аз имам в предвид че фермертите не се хвалят.. Иначе в инфото никъде не пише какво хвърля кралицата.
    По въпроса с оборите - ето какво ми се излюпи.
    оранжев маймунарник х2, оранжеви камили, тигри, фламинго, мравояд, Килимарница оранжева и лемури ++
     
  10. StefanN

    StefanN Стажант

    Играя на кралицата, но много често забива. Приблизително на всеки 3-4 път и изгубих не само кошниците, но и спечелените награди. Какво правиме? Това благотворителна лепта ли е? Моля за проверка и възстановяване. Поне 50 кошници загубих. StefanNID: 1999242
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Е как да не пише, даже и на предната страница са ти го копирали хората, ей ти го пак, копнато от инфото:
    "Кралицата хвърля и малки награди от 5 супер тор, 2 супер храна, 2 cpec.тор на Мими,2 дървесна тор,1 златен банан,3 фермерска монета също така и 40 ТрТО*нивото,50 ТО*нивото и 30 МП*нивото. Можете да продължите да събирате подаръци и лакомства и след приключването на задачата."

    срес. може би значи спец.

    Лемури???
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Лемури, ленивци, все тая.
    В някой тайнствен обор и лемури ще въведат.
     
  13. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Откакто съм започнала да я играя тази игра за първи път ми се случва да имам повече банани отколкото мога да използвам.. Това е някакво чудо направо.. Да не говорим за ресурсите - по около 2000 броя от всеки..
    Кралице моя, поклон пред сияйното ти присъствие..
     
    ..koni.. и bubolina8 харесват това.
  14. amira

    amira Обитател

    Щедра е кралицата. Ако може да ни посещава два пъти годишно ще е безценна.
     
  15. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Ще ми е много мъчно за нея честно да си призная :)
     
    -helixme4o- харесва това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    Много ми се иска и на мен да се завръща по-често в бащината къща, дори и на 3-4 месеца веднъжxD:p:music:.
    Но едва ли господата от БП ще чуят молитвите ниxD.
     
    amira харесва това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    След отварянето на питомбата имам едва 15 златни банана, поне 4 съм изтървал заради забиване на кошницата, 3355 фермерски монети, взех реда и 5 билета з аколелото, но нищо не ми се падна, и около 70 броя супер храна. Вдигнах още веднъж нивоъто общо взето без да си правя труда да сея или бера. Ама това забиване много дразни.. Не стига че е само за 25 секунди, ми и на почто всяка игра забива. И не мога да мръдна кошницата. Понякога си е седяло и каквото падне - ппадне, много пъти е била почти празна.
     
  18. lilimim

    lilimim Активен автор

    Проверявай(гледай) дали не ти излиза курсора извън картината нагоре или надолу. На мен ми се случи няколко пъти и тогава кошницата не мърда.
     
  19. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Пробвах с Mozilla. На мен там не ми забива ;)
     
  20. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Вече съм на финала.Единственото лошо нещо в това събитие е,че изкушава да проявиш- алчност. Брутална алчност.А това е ГРЯХ!!! И съгреших.Брутално съгреших. Срамувам се.Много!!!
    И срамувайки се искам да благодаря за това събитие на :
    Не на БП,а на играчите,които влагат реални пари в играта!!! Много са темите във форума,където тези играчи са подценявани,осмивани,обиждани... наричани ГЛУПАЦИ!!! Последния Топ беше парад на това.И не само там.Винаги при тежка задача една от темите за линч са кошниците и купуващите ги.....Сигурен съм,че такива играчи се боят да пишат и споделят и ги разбирам.Форумният фолклор е създал много погрешно мнение,че вкарваш ли реални пари в играта си втора ръка играч.
    Е, аз пък им БЛАГОДАРЯ!!! Благодаря им за ТОВА прекрасното събитие и емоции.Благодаря им,че благодарение на ТЯХ- тази игра съществува,има я!
    п.п.И да не забравите задължителното обсъждане на коварните планове на БП за бъдещето!!!xDНяма,как някой да не се изцепи , че : "много хубаво,не е на хубаво"xD

    п.п.2 Богинята се превръща в най-култовото събитие.Забавлявайте се!!!:)
     
    .TAINNA., ZORBA13, Gold_teror и още 1 човек харесват това.