Дискусия:"Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 29.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gogi9696

    gogi9696 Прохождащ

    Не мога да стигна до кралицата моля за хартиени лентички:cry: gogi9696
     
  2. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    11 кошници се правят за 7-8 минути! Ако имаш късмет да има единични бройки с ябълка на пазара/6/ и копелето на късмета да ти дава точки,стават и за 5 минути.А кликовете с мишката са в ПЪТИ по малко от това да обереш и нахраниш едно поле с обори....Старите хора казват: "Ден-Година храни":)Въпрос на желание,преценка и избор....
     
    Gold_teror харесва това.
  3. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    ехххх....точно си помислих, че ''превъртях играта'' хаха:)
     
    -dd76- и sabchooo харесват това.
  4. -metallica34-

    -metallica34- Прохождащ

    Ехааааааа, сериозно ли е възможно 11 кошници за 8 минути?
     
  5. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Най-после стигнах и аз до кралицата. Доста е щедра на супер тор, банани и бахама точки. :) Искаше ми се да си хвана повече супер храна, но съм доволен. :)
     
    eva-mina, -dd76-, mushnuk и още 1 човек харесват това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Уф - трябват ми още 20 папие машета, за да завърша дясната платформа. С другите съм готиов. Насадил съм ккарамфили на 1 поле, дано пуснат нещо мръсниците.
     
    Valkaaa76 и mushnuk харесват това.
  7. джони

    джони Прохождащ

    Охаааааааа, прекалено хубаво, за да е истинско - за 25 секунди - 10 супер-храна. Взех да се чудя колко ще трябва за следващите селекции. Или какво ще трябва да отваряме с бананите, които кралицата така щедро разхвърля...
     
    eva-mina харесва това.
  8. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Скъпи съседи ,при мен ли има проблем ,не зная ,но в началото с кралицата беше всичко окей,а след 10-тата кошница всичко което попадне в кошницата изчезва или остава съвсем малко.Моля ако някой друг има този проблем да сподели.Незная да продължавам или да изчакам до утре?
     
  9. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    нещо скръндзава на банани ми се вижда тая кралица, като че с първите 20-30 кошници събрах повече банани, отколкото с последните
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много се хвалите кой какво хванал,ще затегнат кранчето:(:(
     
  11. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Аз пък виждам как от цяло поле с обори излизат към десетина кошници и ми отчита само 3.
    Или от 6 обора фламинго нито една кошница. Или пък от двайсетина дървета нито една хартиена лента.
    И най-интересното, докато не ми достигаше едно папие маше да стартирам кошниците, на следващото влизане вече не ми достигат 3.

    Аз това не го разбрах. :eek:
     
  12. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Ако съм преметнал моя сестра Чудно цвете в трахана, нека ми прости! Ама не видите ли как пада джанъм!? Може и да ми се е замаяла главата, Дълго перо не играл с Кралицата друг път...
    Тогава аз си разхождал коня и после едвам не заминах за Великите ловни полета от мъка..
     
    -dd76- и .water. харесват това.
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Моята кралица е доволно щедра - около 260 банана, от фермерските монети взех още 50, две нива на острова са още 10 и десетина от Колелото на късмета... за 3 дена 330 банана, около 700 супер храна и доста тор във всичките му разновидности.
     
  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Не е задължително да пускат нови руни за да използваме спечелените златни банани....занятието е друго... затова и кранчето е затегнато...
    Аз да не се хваля, ще взема да се оплача xD.... всички руни са ми отворени пък имам 700 з. банани и ме гложди подозрението, че така ще си останат неприложими и безучастни.... искам кралицата догодина да хвърля редки обори и дървета че на тях немога да им смогна.... толкоз бързо измислят всякакви нови глупости, че вече не им знам имената и като ида на пазаря придобивам някво странно чувство за невежество.... вече всичко минава през едното, излиза през другото и не остава нищо помеждутиквието.... искаше ми се да се оплача и от звездичките ама това е друга тема...
     
    MARV3000, pepa551, -dd76- и още 1 човек харесват това.
  15. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Защо при мен не излизат никакви кошници? Обрах всичките полета засадени с нарциси и водни лилии и не ми излезе нито една кошница. Моля за проверка.
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Кошнички се получават при обиране на обори и производства.
     
  17. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Благодаря за уточнението - пак не съм догледал, но вече май в повече ми идват събитията. :) То си пише във FAQ:
    При обиране на:
    - обори
    - производства
    :)

    Утре ще сменя растенията с обори. :)
     
    mushnuk харесва това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    хвалете се , хвалете се , мислех , че поне в събота и неделя детската градина почива :))
     
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    що да несе хвалят хората,да не е забранено
     
    MARV3000 харесва това.
  20. nik76112

    nik76112 Напреднал

    При мен играта е ужасна, замръзва, бавна е, проблема в моя комп ли е?