Дискусия:"Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 29.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ако сега не го усетиш , че има удължаване на събитието , след три часа пак ще усетиш нещо друго
     
    лудакрава1, -dd76-, .water. и още 1 човек харесват това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И сега със събраните хиляди/милиони бананчета - да си ги ползва ме ли или да си ги пазим за някое ново въведение...
     
    ..koni.. харесва това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз си ги ползвам - отворих си палма акай и питомба, имам вече 32 нови бананчета.
     
    .water. харесва това.
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз пък искам най сърдечно да благодаря на българският екип че ми предостави възможност да пропусна това събитие,едно голямо МЕРСИ,ако не бяхте Вие щях да прекарам безсънни нощи да играя :)
     
    sm0uk3r711, лудакрава1, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  5. tterza

    tterza Стажант

    Благодаря за възможността да си доизиграем кошниците.
     
    ..koni.., .water. и bubolina8 харесват това.
  6. SmetAnka

    SmetAnka Напреднал

    Страхотно продължение с много по-вече подаръци. Който има желание да ми изпрати кошнички, ще ги изиграя с удоволствие;)
     
  7. amira

    amira Обитател

    Браво на китайските собственици, ако бяха немските щеше да има някаква мижава компенсация. Иначе и аз разбрах за продължението преди малко, но си изиграх останалите кошници. Щедра кралице, до нови срещи! :inlove:
     
    metalABV.bg и ..koni.. харесват това.
  8. Gold_teror

    Gold_teror Напреднал

    Поздравявам всички Играчи.

    [​IMG]
     
    -dd76-, DILQNADELI, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Влизам,посреща ме самата кралица.:music:Чака си 23 кошнички за 14 мин. И в бързината
    докато се щурам за една близалка,виждайкия като фм. изпуснах бананаxDxDxD
    И се сетих за песента-искам и още и още ,и още:)
    Благодаря ти кралице и бъди често така щедра;)
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Доволна съм, че ни дадоха шанс да си използваме всички кошници :)
     
    ..koni.. харесва това.
  11. lilivalio

    lilivalio Прохождащ

    Благодаря за възмойността да си доиграем,беше удоволствие.
     
    ..koni.. харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Най-накрая да се чуе фермерският глас, дано по-често да се случва.
     
  13. StefanN

    StefanN Стажант

    Вече се възползвах.
     
  14. sm0uk3r711

    sm0uk3r711 Прохождащ

    благодаря на бп за щедроста проявена към играчите с това събитие, както и на бг екипа за тръпката, която много отдавна не бях изпитвала в играта, бях с бан, но това така ме амбицира, че за два дена (играх в продължениятаxD)
    изиграх евента и превъртях над 800 кошници;)доволно , от друга страна си и починах една седмицаxD
    от стръковете и оборите нищо и половина
     
    Последна редакция: 7.6.17
    BUTTERFLAYS, Торнадо73, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  15. 0246

    0246 Обитател

    Вярно отдавна не бяхме имали толкова страхотен ивент :inlove: Общо-взето - май от последната Кралица на карнавала ;)
     
    ..koni.. харесва това.
  16. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    дано не е последна като секвоите и дървото с гулдените но незнам предната кралица не беше ли преди 2-3 години не ми се търси из форума,значи ако има ще чакаме много а относно бананите имам 273 на 323 ниво няма къде да ги дам всичко е взето да бп.пуснат нещо,предполагам не съм единствен с толкова.
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Миналата година зимата около карнавала в Рио.
     
  18. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Те отдавна говорят за селекция на слонове, така че си оставих бананчета за там.
     
  19. missdadi

    missdadi Стажант

    благодаря на нашия екип и на БП за удължаването на времето. Успях да направя към 500 кошнички извън наградата на кралицата :D Напрежението беше голямо, но си заслужаваше. Играта е супер :D
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Чак пък да е супер. Аз наградат я направих с около 20 кошници, после за другите неща. Но определено няма д аиграя повече с такова забиване на кошницата и късане на нервите. Радвам се че миналата година не успях да украся платформата.