Дискусия: "Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 2.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Първи улов, играта заби почти отначалото и само изгледах как хвърчат наградите.

    [​IMG]
     
    pigi102 харесва това.
  2. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Браво, втората част определено си заслужава да се играе. Сега вече ме е яд, че не си махнах дърветата, но определено ще се справя. Проблем са ми единствено хартиените ленти, но ще наваксам с дълги растения. Иначе имам малко над 90 кошнички и с нетърпение очаквам момента, когато ще мога да ги използвам. :)
     
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен днес е ужасно:mad::mad::mad:, до кога ще забива така???
     
  4. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    не мога да намеря 3 част от задачата, приключих с двете а другата не ми излиза, има какво да предам, от 2 часа се мъча влизам излизам, някой да помогне
     
  5. bubka87

    bubka87 Стажант

    Вероятно търсиш задачата в средата- на стълбите
     
  6. babamarta

    babamarta Подрастващ автор

    благодаря, кой да се сети
     
  7. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    С курсора местиш кошницата на където искаш.
     
  8. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Бройките които Мунка - Маймунка хвърля :
    златен банан -1 бр
    супер храна -2 бр
    тор на мими -2 бр
    дървесна тор- 2 бр
    супер тор -5 бр
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Във възторг съм от мини играта. Задължителната част я минах с 33 кошнички, бях раздвоена между това да ловя лакомства и малки награди. От около 50 изиграни до момента игри имам над 100 супер-храна, как да не съм доволна. А и още ще играя.
    Горската поляна пълна с мишни и доста харита - 17 кошнички.
    Изплюпих си и Драко оборите - нищо заслужаващо внимание, но баха-стръковете (двата вида) се представиха добре - нектаринка, баобаб, 2х амхерстия, личи ХХЛ и авокадо ХХЛ, палма акай ХХЛ и рожков ХХЛ, т.е. от 10 бр. - 7-8 читави (рожкова не мога да реша към кои да го причисля).
    Но почвам да се чудя защо напоследък са щедрички откъм златни банани, нещо ново ли ни приготвят?
    П.П. Че и ниво на Баха вдигнах :p.
     
    Последна редакция: 5.2.16
    pigi102 харесва това.
  10. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    А къде е тази руна ,че нещо не мога да я открия хихи???да не става въпрос за последната с купите или се бъркам:D
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Става въпрос за тази руна:

    [​IMG]
    Ускорение на растежа
    ------Супер торта ще намали времето за растеж на растенията с 60%, а обикновената тор с 10%60
    Виж тук - клик.
     
  12. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Ахааааа разбрах ,благодаря за което;)
     
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Направо ми е неудобно да ви кажа колко от какво нахващах със 100 бр. кошници...а даже не съм добра с мишката :oops::p:)
     
    mushnuk харесва това.
  14. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    сподели все пак ;)
     
  15. НИНА

    НИНА Младши експерт

    а тези ленти никакви ги няма
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Гледах да не изпусна златните банани, супер храната и бахамските точки. Над 200 с. храна, 90 златни банана като 10 са от две качени нива.
     
    kromid4o харесва това.
  17. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    Ако продължиш така до края на куеста Варунчо ще обяви фалит хихихх:music:
     
    metalABV.bg и desi232 харесват това.
  18. velislav

    velislav Стажант

    Много моля, който има възможност и желаниe да ми изпрати хартиени лентички,моите съседи не ми изпращат подаръци.Благодаря предварително.
    nik finciii
     
    Последна редакция: 6.2.16
  19. desi232

    desi232 Посланик

    като пристигна в сандански ще ти пратя няколко ленти
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не повече нямят да пуснат такава игра където можеш да печелиш супер храна и банани
    С колко кошнии ги спечели?
    От три полета магарета ,едно поле панди, едно поле камили, изкочиха 96 кошници :)