Дискусия: "Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 2.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    А който не е играл предния евент?
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    o_O Този не е свързан с никой друг...
     
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    А въпросната кошничка сам ли я движиш или си е на самотек и каквото влезе вътре :p
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Сакън за самотека :pxD
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    xD сам, сам и се молиш да не забива и да не хвърчат много
     
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И да помечтаем за по-широка кошница, ако уловим незнам какво си, както в някои от игрите с подобен принцип xD.
    Их, сърбят ме пръстчетата да опитам, ще ми се изчака чакалото докато стигна дотам :p.

    П.П. Явно в детските си години не съм се наиграла :oops:;).
     
    MARV3000, [[Fermerkaa]] и tani1980 харесват това.
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Когато събера тези 2500 точки маймунката ще спре ли да хвърля награди, ами ако ми остават още неизползвани кошници ще ми хвърля ли награди до края на евента?
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще ти хвърля.
     
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    ОК, значи да събирам колкото може повече.:)
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не са познали тоя куест няма да го играя. Те па прекаляват. През ден през два нови куестове. Кога да си отглеждам нещата като само си запълвам полетата с временни растения. И 15000 бройки с 6 часа растеж - да си го играят те. Дори стикера и дърветата не ме блазнят. Който има нерви и време да го играе. Аз съм пас.
     
    olinka_90 харесва това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    без куест е скучно в играта,на мен ми харесва че има често куестовете
     
    -niksan- и kromid4o харесват това.
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Деси, тези които искат нови глупости не им харесва, защото не успяват да наваксат с постоянните растения.
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма вие тая слаботия и я обсъждате ли.................xDxDxD
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    да си направят сметка,аз как се справям
     
  15. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    За рождения ден много са раздадоха та сега скромно ще да го карат;)
     
    desi232 харесва това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Е утрепа ме, нема начин молитви големи ше падат:D 8):p
     
    desi232 харесва това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не аз просто не обичам да гледам растения защото нямам нерви и желание да влизам през няколко часа и да ги обирам. Помощна техника не ползвам, безполезна ми е, ако пуснат купоните за продажба с радост ще ги разпродам, аз обичам да си цъкам по поленцата но не и през точно определено време.
    Освен това наградите са мижави и безполезни а гроздето е кисело. Не заслужава вниманието ми.
    Вие да неби всеки един куест да завършвате и всяка една цъкалка да имате. Ако кажете да сте патологични лъжци.
    Аз почти 24 часа съм свободен и не успявам да се оправя, а вие.
    И няма да си хабя супер торта за глупави растения. Достатъчно е че изхабявам дървесната тор и то най - вече защото като имам необрано дръвче и цъкна на него автоматично ми го наторява. Затова ги торя ей така джаста-праста да се свърши тъпата тор и да не ми пречи като си обирам дръвцата. А аз дръвца имам много.
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    от една година насам всеки куест го завършвам до край,и няма начин автоматично да ти наторява дървото,само ако ти цъкнеш торта
     
  19. desi232

    desi232 Посланик

    те пък кога са се раздавали,аз поне не помня хаххахxD
     
    kromid4o харесва това.
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да де аз цъквам да го обера то не е готово и автоматично го наторява - говоря за торта на Мими - която увеличава бройките плодчета. Ако съм писал за дървесната тор - моя грешка.