Дискусия: "Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 2.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искаще ми се да продължи още малко, останаха ми 50-тина кошници, но здраве да еxD, иначе съм доволна, най-вече от бананите, може да отварят кораловия рифтxDxDxD.
    Трябва да ви кажа, че твърде рано съм се родила, в моето детство играехме по улиците, а не на компютри и малко се затрудних с улавянето на наградите, но и това ми стига:p.
     
    MARV3000 харесва това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Супер доволна съм от мини-играта с кошниците, от всичко предоволно има. Дано се повтори, дано. Немците този път надминаха всички очаквания, за което си заслужават поздравленията, не мога да си кривя душата. :)
     
    MARV3000, sm0uk3r71, -.kiki12345.69- и 3 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Страхотен евент със страхотни награди
    спечелени неща от евента 2500 ,17 600 000 ,25 300 000 ,370 , 8 000 000, 1200, 1500 ,1100,това са цифри не искам да пиша кое какво е :)
     
    Последна редакция: 10.2.16
    MARV3000, metalABV.bg, -.kiki12345.69- и още 1 човек харесват това.
  4. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Подкрепям те напълно. Аз също съм доволна много от мини играта.
     
    MARV3000, pras4oeood и metalABV.bg харесват това.
  5. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    НАИСТИНА нещо невероятно беше това което ни представи Б.П. ,незная как да го нарека.Дано да продължават все така със приятните неща ,за първи път имах приятното усещане от клишето,,който се труди ще сполучи,,(па макар и само на игра)А в реалния живот очаквам с нетърпение инициативата на Слави за референдома да успее и промени деиствителноста към по-добро
     
    MARV3000 и -niksan- харесват това.
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Аз си ги наместих и без да казваш ;)
    Най - после БП се светнаха, че поне един път на пет години требе да дадат нещо повече, отколкото им се връща. Макар че в случая говоря от своята камбанария - получих доволно, а не вложих нищо. Сигурна съм, че не са чак толкова необезвъзмездени сметките на "благодетеля" БП! Сега поне две години ще си спомняме за куеста и ще се надяваме за нов такъв - а, дано, ама надали! Особено след като толкова много ни хареса!
     
    MARV3000, sm0uk3r71, desi232 и 2 други харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Въпреки че започнах късничко-доволен от полученото.Ама чак съм притеснен от такава дашност.То ша стане ясно де дали са развързали кесията или са ни вързали нас...;)
     
    georgiev и MARV3000 харесват това.
  8. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Най-малко две години.Според мен,ще си мечтаем за друго такова събитие.Много голяма тръпка.И съм повече от доволна от събраните награди.
     
    MARV3000 и -niksan- харесват това.
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Щедрата Кралица сложи прът в и без това несполучилото колело наречено Менторинг система, но въобще не ме интересе, че хванах Ганчо, след като пуснах в две годишен отпуск Търсача на златни банани и ехидния смях на Мими взе да ми става приятен. И въобще на кого му пука за пилетата след като се вля свежа кръв в играта, навсякъде доволни усмивки и "Бурята утихнала даже", а пазара се раздвижи, направо затанцува - на карнавал като на карнавал. ♫ ♪ ♫ ♪ Дълго време ще се говори за Карнавала и /а дано/ всяка година да го очакваме с нетърпение, да отлагаме пътувания и работа за да присъстваме на събитието и най-накрая да има евент, който да съперничи на Есенната реколта с нейния Топ 1000.
    Биг Пойнт овациите са за вас, събирайте колкото можете...сега е вашето най-запомнящо се събитие - взимате " купата на играчите" .
     
    Zlobara, metalABV.bg, tani1980 и 2 други харесват това.
  10. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Определено евента беше уникален. Такива награди не съм си и помислял, че може да да бъдат спечелени от едно събитие. Дълбоко обаче ме съмнява скоро да станем свидетели на нещо такова. Щеше да е още по уникално, ако хвърчаха и парти врътки и купони за помощна техника, ама да не ставаме нагли. Да си го пожелаем за следващия път, когато и да е той :)
     
    sm0uk3r71, forgetmenot2013, metalABV.bg и още 1 човек харесват това.
  11. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Сори за Ганчовците xD,но с тях РАЗБРИДАХ кошничката на БП.xDНе искам да влизам в подробности,но за това събитие,за мен бяха по-бързия и лесен начин.
     
    sm0uk3r71, tani1980, BUTTERFLAYS и още 1 човек харесват това.
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И за мен....аз на това му казвам "страничен ефект"...
     
  13. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Браво,браво направо ви се кефя,кат ученици пред ваканция сте!!!Всички хубави евенти и събития са вече само история.И най интересното е ,че хората дето спечелиха много от този куест си мълчат,а други дето взеха по някой и друг банан не спряха да бият барабана, как са го направили.БП са 10 хода преди нас,всичко е по план и график.
    Интереса клати феса
     
    sm0uk3r71, AIDA_78 и desi232 харесват това.
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    Дефект е на системата, че ги пуска за пилета автоматично.
     
  15. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Говорят за друга система;) нарича се - Помогни си сам, че БП да ти помогне;)
     
  16. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    И така , да не се заблуждаваме - просто имаха неотложната нужда да раздвижат малко играта. Всички знаем , че зад направата на такава игра стоят много хора , които много по-добре от нас си наблюдават статистиката на играта във всяко едно отношение. Това ,че има милиони регове на сателитки това тях чак толкова не ги топли (влиза се в тях по 2-3 пъти до източването им). Но много ги замразява отлива на реалните регове - хората с кошнички, тичане до банки и изпразване на дебитни карти, дори намаляването на изпратени смс ги кара да се замислят ,че не направят ли нещо да раздвижат играта тя ще загине малко ,по-малко. Е евала , направиха така ,че по всички форуми да се разбунят духовете. Така ,че всички сме доволни от този куест е ясно ,но и на тях трябва да им е ясно, че за да вземеш - трябва и да дадеш.
    По мои наблюдения май на пет години правят по едно наливане на ресурси в играта , дано да не съм лош пророк и да трябва сега да чакаме 2021 година.8)8)8)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Дотогава играта може и да не съществува.
     
  18. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Имаш голям проблем със самочувствието,но ти си знаеш......Явно в култовите години на играта си бил в миманса и сега имаш огромното желание за ИЗЯВА.Напъвай се, няма проблем...Всеки си избира кръста,който да носи.
    БП въобще не са с 10 хода напредxD. Те са с 4 години ИЗОСТАВАНЕ! Просто се опитват да оцелеят...Както казаха и други:"Да раздвижат НЕЩАТА...."Дали ще успеят? Това е друг въпрос. Най-важното в това събитие е ,че дадоха ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ на много хора!!! Какъв ти е проблема на Теб?xDДа търсиш -СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ на БП.xDДа ръсиш самоизтъкващ се негативизъм? И въобще,кво ти пречи на теб,това,че НЕЩО е зарадвало-НЯКОЙ? Писнало ми е от такива,като теб!Нихилистични "всезнайковци"....
    п.п.Седнало врабче в орлово гнездо,орлета да мъти!!!xD
     
    -.kiki12345.69-, Annabelx и olinka_90 харесват това.