Дискусия: "Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 2.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    я даите некои бот за тия кошници бре имам още 150 а ми писна
    иначе незная каде видяхте резачка отворих си и последното дърво на бахамата и съм плюс 68 банана
    супер храната от 184 вече ми е 419
    кат замисъл беше добър куест с много копане пак (чак ме заболяха пръстите от мишката)като награди не съм много доволен 2 умряли цъкалки
    можеше тая кралица и некои купон за техника да подхвърли
     
    FrozenKiss и desi232 харесват това.
  2. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Моля за хартиени ленти, предварително благодаря !
     
  3. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    Много мисии съм играла, но като тази от към подаръци няма втора. Беше по-голям рожден ден от рождения ден, малко ме озориха кошниците, но си струваше усилието :p : 360 супер храна, 900 супер тор, 116 банана /25 от ниво/, 330 тор на мими и 330 дървесна тор.
    Не си оплаквам, само се хваля :p
     
    cecka66 харесва това.
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    xDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:казвам ти дъще , сещай се снахо............
     
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    моля за 5 бр ленти
     
  6. galka62

    galka62 Стажант

    Трябва да сме много благодарни от тази мисия.Толкова много не сме получавали до сега/поне аз не си спомням/.Дано за напред да ни радват все повече.
     
    MARV3000 харесва това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз пък си нямах работа вчера да го почна тоя куест, добре си бях на мислил да оставя всичко да ми обърнат в пари и точки опит, ана. Както и да е. Със садене само на растението, ползване на 3-4 чатнита и тор успях да завърша лявата и дясната част на платформата. Средната не може да я завърша. Нямам толкова много растрния, торта ми свърши, докато я възстановя тея почти 1000 броя тор голям зор ще видя. Хич и не ме е грижа че не стигнах до 2 част. Наградите не струват, а докато почнат мишките мога и 100 броя супер храна да си произведа ако искам. Най се радвам че съм с близо 200 броя боя напред. Това ми беше и основната цел - да натрупам запаси от боя. Не куеста. Нали имам дървета и обори. Другите неща за мен не са важни, Аз нарочно изпуснах от предните 2 неща 10 банана. Не ми трябват. Не бързам да отварям статуи. Отворих кактуси заради един куест. Предпочитам дървета. А статуите с развъждането няма и да ги отварям - не ме блазнят. Пристанището също не бързам да го отварям.
    С хартиените ленти също съм добре - много се притеснявах че няма да ми сригнат, но даже ми останаха. Е не както със сладкарските пошове - над 400 броя отгоре, ама все ще получа нещичко за тях. А кошничките са ми 172 броя.
     
  8. upsi2010

    upsi2010 Стажант

    Моля за 10 хартиени ленти, предварително благодаря ! upsi2010
     
  9. koteto9

    koteto9 Старейшина

    това беше едно ор малкото прекрасни неща които ни дават беше нистина ПРЕКРАСНО БРАВО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ОТ 2010гиграя това беше най хубавата игра заслужават АДМИРАЦИИ
     
    MARV3000 и sm0uk3r71 харесват това.
  10. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Нали е забранено да имаш втора ферма и тя да ти е в приятели?

    Иначе съм много доволна от този куест. Сега мога да си позволя да си почивам известно време. Реших да си похарча бананите докато Дойч не си ги е прибрал като мечките и кукувиците ми.

    Иначе според мен целта беше да се хващат колкото се може повече близалки наред с другите ценни неща.
    Забелязах, че хвана ли повече близалки и веднага пуска банан и точките за бахама и пенитата като че ли бяха повече. Веднъж ми пусна 73000 бахама точки на една кошница и най-много три банана.
     
  11. kosdas

    kosdas Анализатор

    втора, трета ,пета на мен от моита не ми остава време за бира камо ли за друга
     
    olinka_90, Valkaaa76 и desi232 харесват това.
  12. Garfield_72

    Garfield_72 Стажант

    Мдааа... Голяма лапачка падна! 7 нива на Бахамата! 159 банана... 3 мил. ТО. Другото не съм го и гледал, ама е доста...
    А като си помисля само, че имах намерение да не го играя... :)
     
    MARV3000, sm0uk3r71, tani1980 и 2 други харесват това.
  13. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Този път празнувахме и получавахме подаръци след рождения ден.Много съм доволна!
     
    MARV3000 харесва това.
  14. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Защо продължи? o_O След 15:00ч. събрах малко СХ - нали се зачита?
     
  15. cveti_4ka

    cveti_4ka Прохождащ

    Освен тях, Кралицата хвърля и малки награди от супер тор, супер храна, тор на Мими, дървесна тор, златен банан, също така и ТрТО*нивото, ТО*нивото и МП*нивото. Можете да продължите да събирате подаръци и лакомства и след приключването на задачата.
    Къде да продължа да играя? След края на карнавала, той ми изчезна от центъра как да си изхабя кошниците?
     
  16. cveti_4ka

    cveti_4ka Прохождащ

    "Освен тях, Кралицата хвърля и малки награди от супер тор, супер храна, тор на Мими, дървесна тор, златен банан, също така и ТрТО*нивото, ТО*нивото и МП*нивото. Можете да продължите да събирате подаръци и лакомства и след приключването на задачата."
    Къде да продължа да играя? След края на карнавала, той ми изчезна от центъра как да си изхабя кошниците?
     
  17. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Къде да продължа да играя? След края на карнавала, той ми изчезна от центъра как да си изхабя кошниците?[/QUOTE]


    Ти сериозно ли? Няма как да играеш с кошниците, при условие, че събитието приключи. :eek:
    Явно не си разбрала, с кошниците можеше да продължиш да играеш дори след като си събрала необходимите точки от сладкишите, с приключването на евента вече няма как да ги използваш.
     
  18. mell

    mell Редовен

    Този път беше много добре. В началото на годината се замислих доста сериозно да се откажа от играта, но този път БП надмина очакванията ми. Много хубаво би било да се повтори този куест с наградите от втората част още пъти, а не да е само един път. Да се надяваме да се повтори и на Великден!
     
  19. pigi102

    pigi102 Изключителен талант


    Вече няма как, кой каквото хванал - хванал, евента приключи.
     
  20. cveti_4ka

    cveti_4ka Прохождащ

    Благодаря за отговора