Дискусия: "Кралицата на карнавала"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 2.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Е, има още един ден. :)
     
  2. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Сега, успокойте се . Лично съм говорил със Си Дзинпин - наредил е на всеки китаец да закупи по 5 кошници и е сключил договор с Голямата точка да е разумен и да развържи кисията иначе щял да им се стъжни живота. Трябвало всеки да разбере за Китай и за силната им икономика.
    Сега обаче назрява война в България между нови и стари играчи - вие сега кво на готово всичко , а знаете ли навремето кво беше .........xDxDxDxDxDxDxD, не само в играта , а и в живота:mad::oops::mad:xDxDxDxDxD.
     
    -niksan-, desi232 и Annabelx харесват това.
  3. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Само да паднат още кошнички и забавлението продължава.
     
  4. desi232

    desi232 Посланик

    на мен ми даваше и по три банана,дори няколко пъти
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе, през 2011 на бирения фест имаше урожай на предмети купуващи се само с лг, голяма фалба падна и туй ни остана-.-оттам ядахме бахура със занаятите, с бонусите, с деня на дърветата и мн други примери.......... пиши и мигновения растеж и те така8)
    дано не съм лош пророк, но и туй ще ни е за последно:cry:
     
    metalABV.bg и FrozenKiss харесват това.
  6. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Може би си прав.
     
    metalABV.bg харесва това.
  7. amira

    amira Обитател

    На мен ми се струва, че готвят нещо голямо, изискващо много банани за Бахамата.
     
    olinka_90 и sm0uk3r71 харесват това.
  8. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Евичка е нещастна :cry: Няма тоалетна хартия-я-я-я. Моля за малко помощ;) Благодаря eva-mina
     
  9. meche

    meche Стажант

    Здравейте колеги фермери! Много моля за хартия. Никът ми е milena_ot_shabla. Благодаря на тези ,които ще се отзоват !!!
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе и след бъга с бананите много хора са и на минус:)а и червени нъл писа


    Имайки предвид това, знаем, че златните банани са важен ресурс в играта. Затова планираме напълно ново съдържание за Bahamarama през следващите месеци.
     
    goldenmind харесва това.
  11. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Вярно е . Току що започнах с кошниците . Първите две ги напълних. След това три кошници след края ме изхвърля от играта. Влизам, нищо не е начислено от хванатото а кошниците ги няма. Всичко е умишлено.
    То затова не играя с реални пари в тези игри.
     
  12. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Скоро ще скубнат каквото дадоха "по-лесно" в играта. При мен за радост бъгове нямаше, посъбрах това-онова, но съм сигурна, че и бейби-бума ще е "резачка" и скоро за отключване на нещо на Бахама ще се искат по 50-на банана.
     
    goldenmind и orehovche харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че играта е тромава - така е, но като играете мини-играта затворете всичко възможно, вкл. скайп. От собствен опит го казвам.
     
  14. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Аз хванах една друга цака ама после ще споделя. Иначе курсора бяга по целия екран и без да се усетиш е отишъл горе в лентата и затваря играта.
    Иначе всичко ми е затворено, даже антивирусната ми блокира и рестартира компа. xD
    А трябва ли да цъкаш с мишката за да хванеш бонбоните или е достатъчно кошницата да е под тях?
     
  15. pigi102

    pigi102 Изключителен талант


    Не е нужно да цъкаш с мишката - каквото падне в кошницата твое си е.
     
  16. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Ох добре. Това много ме облекчава.

    Сега докато си почивам малко да споделя, че си намалих мащаба на браузъра и в малък прозорец по-лесно виждам какво изкача и със съвсем малко напрежение си местя кошницата. Иначе курсора бяга все така нагоре и отива в лентата със задачите.
     
    Последна редакция: 8.2.16
  17. meche

    meche Стажант

    Здравейте колеги фермери! Много моля за хартиени ленти. Никът ми е milena_ot_shabla. Благодаря на тези ,които ще се отзоват !!!


    HEEEEEEEEEEEEEEEEEELP
     
  18. sahara83

    sahara83 Познавач

    Хора станах разногледа 200 кошници на един път .Довечера кошници ще сънувам.xDТези банани са ми много съмнителни прекалено много ми се паднаха.Кой знае какво са измислили.:)
     
    orehovche и tani1980 харесват това.
  19. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Забелязах, че наградите от мини играта са по-щедри към 13 и 1 часа, сега пак успях да наловя доста банани. Следващия опит определено ще е след полунощ. :)
     
    -niksan- харесва това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И тогава става кофти - това, което хвърля кралицата, лети къде ли не, отделно кошницата не е управляема. Ама като поиграе малко човек му хваща цаката. И гледам в ръцете на кралицата какво хвърля и накъде, че да решавам кое да гоня, щото определено не успявам да уловя всичко. Ако някой успява - радвам се за него, халал да са наградите. И поне при мен играта е по-успешна, ако не движа много бързо мишката наляво-надясно, а като я карам по-полека, което не винаги се получава, щото понякога тръгвам на юруш да гоня нещичко, ценно за мен.
     
    Последна редакция: 8.2.16
    BUTTERFLAYS харесва това.