Дискусия: Ко-ко-коледно пиршество

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ето каква е последователността на изпълнение:
    1. С първата лъжица, която ще получите в началото на събитието, изпълнявате първата задача в една от трите части (фермерска, тропическа, пълнолунна), при това няма значение с коя част ще започнете; като награда ще получите
      цветен восък (жълт от тропическата част, зелен - от фермерската, лилав - от пълнолунната);
    2. В мелницата от съответния цветен восък и безцветните свещи смилате семена за съответните цветни свещи
      (за жълта свещ за тропическата част, за зелена - за фермерската, за лилава - за пълнолунната);
    3. Разсявате семената и след това отглеждате необходимите цветни свещи и изпълнявате задачите с тях в реда,
      посочен по-долу в таблицата;
    4. В последната задача получавате като награда сандъче, което съдържа следващата лъжица, и по същия начин
      изпълнявате и задачите в другите две части;
    5. Задачите в заключителната част се отключват след изпълнение на определени задачи от първите три части.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Ко-ко-коледно-пиршество.20695/#post-188057
     
  2. мариярайковска

    мариярайковска Прохождащ

    Благодаря,причината може би е била в моя комп.Използвах старата версия и се получи.Благодаря отново
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво. Хубав ден!
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Към това събитие очередявам конкурс "Първенец на кибритената клечка", естествено с награда излизане пред строя:music::music::music:. Дано тази закачка да съживи малко дискусията:inlove::inlove::inlove:. И тъй като идеята е моя ще споделя с вас "скромните" 3 500 броя, споделете и вие, убедена съм че има фермери с къде по-високи постижения :):):).
     
    Bamze, kakata13 и gigi_421 харесват това.
  5. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Моите са по-скромни 2852 :)
     
    tanyamery харесва това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Моите са само 4361 бр. към момента.
     
    tanyamery харесва това.
  7. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    4560
     
    tanyamery харесва това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    4577 до момента
     
    tanyamery харесва това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Аз не мога да се меря с вас, клечиците са ми малко. Честито на първенците! :):):)
     
    tanyamery харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    4288
    изостанала съм:oops:.
     
    tanyamery и лудакрава1 харесват това.
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Само някой, който не е виждал страха и ужаса в очите на пациенти с Ковид-19, борещи се за глътка въздух, не е виждал мъката и болката в очите на хора, загубили без време своите близки, и не е виждал умората, но и непримиримостта в очите на тези, които са преки свидетели на всичко това, може толкова лекомислено да използва такива изрази (нищо лично). За много години, хора! Нека 2021 бъде по-здрава, по-мирна, по-успешна и добротворна за всички ни! Бъдете силни, сбъдвайте мечтите си!
     
    kakata13, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Цялата работа е че медиите раздуват и вкарват паника в хората.
    Аз ще ви кажа истински случай сега края на февруари ще направи 2 години как почина на един колега сина му от ковид,усложнения от ковид,някой да беше чувал за него,преди две години?Нима хората не умират от други неща,само от ковид:sleepy:
    Друг истински случай,друг колега се борише ,две години с рака,умря човека преди архангелов ден и го писали от ковид.:sleepy:
    Не разбрахте ли че на този свят не им трябват болни хора и пенсионери,трябваът им работищи хора който да си плащат за всичко.Птичи гриб ,луда крава ,свински гриб то ня бяха по всички животни грипове ,изклахме ги.Дойде време и хората ,да ги заразим ,за да се освободим от мършата в стадото:sleepy: Четете и слушайте добре,какво се говори уж нямаме лекаството против ковид ,излекуваните са вече повече от заразените.Ккак ства това нещо?
    Досега един заразен ,трябваше да няма по болниците, щом вече ги лекуват.
     
    Последна редакция: 4.1.21
    -mairon, ..koni.., .water. и 2 други харесват това.
  13. ТИН

    ТИН Обитател

    4831 до момента
     
    tanyamery харесва това.
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    4145 са моите.
     
    Последна редакция: 4.1.21
    tanyamery харесва това.
  15. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Аз и съпругът ми минахме през това,думите ти са истина,не искам да го описвам дори само от това боли,за психотравмата да не говорим. Кой,защо и как го е натресъл вируса,колко още подобни ще се появят,хич не ме интригува,много хора умряха..за тях да поплачем и почетем!
     
    -mairon, kakata13, Zlobara и още 1 човек харесват това.
  16. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Здравейте, почитам дълбоко всички загинали през вековете от войни, земетресения, наводнения, морбили, различни грипове и т.н. , и знаете ли им броя - милиарди...Знаете ли, че през миналата година - 19-та –/без ковид/ в БГ , са починали десетки деца, а в света - десетки хиляди,... ДЕЦА - от КВО - обикновен грип !!! Знаете ли, че починалите от СПИН, скорошна "пандемия" например - са стотици хиляди ...И кво от туй - животът - лош или хубав си продължава...Не разбирате ли тук и това, което става е международен... здравен фашизъм !!! Едно време във в. "Стършел имаше рубрика "Помощ, обслужват ни" ...Сега вопълът е -"Помощ - лекуват ни..." А лекуват ли ни НАИСТИНА ???!!! Фашизъм !!!:cry::cry::cry:
     
    -niksan-, .water., mimi и още 1 човек харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    *****
    Много истина има в това

    Отстранен линк. Не му е мястото във форума на играта.
     
    Последно редактирано от модератора: 5.1.21
    dedoto харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.