Дискусия: Ко-ко-коледно пиршество

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DAN63

    DAN63 Обитател

    Добре де , няма ли някой знаещ да драсне два реда в официални какво се случва ? Опитвам от над 30 минути да се логна с осем различни браузера и с клиента , влизане няма !!!
     
    dedoto и sm0uk3r71 харесват това.
  2. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    вижда се само,4е играта яко закъсва .колкото и да не ми се иска това
     
  3. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Явно и знаещите не знаят какво се случва
     
    dedoto и fenomenalem харесват това.
  4. fenomenalem

    fenomenalem Подрастващ автор

    Как пък само нашите не зная по другите форуми поне им отговарят и качват съобщения . Толкова ли не може един да драсне ред,, казали сме отговориха не отговориха БП ",а така народа се дере ядосва те се завряли в миша дупка.
     
    valya_boss и лудакрава1 харесват това.
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Знаещ или желаещ xD И вчера беше така, но нямаше събитие. Клиента ми е беден и няма да купи нито кошничка, ни ще
    спринтира и затова не го пускатxD
     
    dedoto, DAN63, .water. и още 1 човек харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Сега влязох в играта, но какво от това, замръзнах във "фоайето" на пълнолунието. Дадох рефреш и съвсем се замаза положението, вече не може да се влезе. Ех, поредният комбайн, да ме пита човек, защо пуснах от 12 часа, дори не съм си обрала фермата.
    При опит да се влезе, пак това се вижда: †

    Ето от немския форум, и там се жалват хората:
    https://board-de.farmerama.com/thre...obleme-flashplayer.10766/page-70#post-4790609
     
    Последна редакция: 22.12.20
    dedoto и лудакрава1 харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    И пак Кумо си ли пейш Пенкела , кой ли те слуша....:cry: Като пуснат после компенсация с мизерен купон , три кила манджа и някак незаменимото ЯМЧ, какаво ще наваксаме?????Имах 2х+1 МИ НЯМА ГИ ВЕЧЕ:cry:Добре че плевнята е за 24 часа.Тези неща кога ще започнат да се комперсират.Не стига че евента е тегав, ами и играта не върви на никъде.Ми Коледа е все пак...:cry:
     
    -helixme4o-, dedoto, .water. и 2 други харесват това.
  8. bilq76

    bilq76 Познавач

    Проблема при мен е от 19,15ч. трябваше да обера големите полета и да засадя на малки, но уви тази вечер ще почиваме. Корабните ми въжета натрупани от март насам вече се разкъсват>:( / повярвайте ми доста са дебели /. След нова година тази игра вече я виждам в историята! Относно бонусите около реколта и други аз все още чакам отговор от предишният евент защо ми изчезнаха растенията нито ми ги възстановиха нито ми отговориха....т.е. недейте се надява!
    Позитивното е, че тази година дават хубави филми по телевизията. Насладете им се!!!;)
    П.П. пропуснах един съвет към БП увеличете кръста и го центрирайте по красиво ще изглежда, много е "мижав" в ъгъла.
     
    -dd76-, DAN63, kakata13 и 5 други харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Загубих бонус от колелото, 2 пъти уцелих по 1 бр. за 6 часа, но не било писано да се възползвам,>:(, 3 парти врътки ще ми върнат ли бонусчето?
     
    tanyamery, bubolina8, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    А аз не можах снощи да вляза и не успях да отворя зимния календар,сега ми иска лг,няма ли да ни компенсират ?
     
  11. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Бонус код даващ 3 парти билета не е никаква компенсация за снощното мазало на БП. Стига са ни пробутвали лъжи, а да си оправят сървите. И да компенсират играчите с всичко загубено от тях - техника, бонуси, СТ и Мими, календар. И не по някакви мижави бройки, а да се вземе предвид, че се поставят 202 малки поленца.
     
    milena7004, .water. и лудакрава1 харесват това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Само погледнете какво съдържа коледния подарък 25 сандъка с тор да не казвам другото наименование на торта всички ще се сетите не знам да се смея ли да плача ли думи нямам след мазалото ,което беше и продължава това вече е пълна подигравкаxD:cry:xD:cry:xD:cry::cry:
     
    dedoto, kakata13, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  13. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Това произведоха вчера, това и подаряват.
    :cry:xD
     
    лудакрава1, .water., tanyamery и 2 други харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами на мен цъкалката ще ми даде сандъчета, съдържащи СТ, СХ, Мими, дървесна.
    Че да се смея или да плача, че подвеждате играчите с неверни твърдения.
    8)
     
    -dd76- и tanyamery харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Пък аз даже ходих и да чета, че не разбрах къде са тези 25 сандъка с торxDxDxD
     
    .water. харесва това.
  16. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Нищо невярно не е написано - БП вчера произведе тор и то в големи количества. Сандъка се казва "Изобилие от тор". А какво реално дава това "Изобилие от тор" всеки сам може да провери след дълго търсене и вглеждане. 8)

    И мисля, че не е време за смях след вчерашното състояние на играта и днешната подигравателна компенсация от страна на БП под формата на бонус код, даващ 3 парти билета.
    Мисля, че е време вие, форумния екип, да се биете като лъвове за нас играчите и да предадете недоволството и обидадата ни от отношението на БП по нагоре.8)
     
    лудакрава1 и .water. харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Или след използването на търсачката на браузъра (Cntr+F). Нито е трудно, нито е бавно.
     
  18. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Може би имаш предвид търсачката на форума, която е неактивна, когато си гост.
     
    лудакрава1 и .water. харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, не това имам превид. Имам предвид търсачката на брауъра.

    [​IMG]
     
  20. .water.

    .water. Адмирал

    Още от вчера сте сложили тъмните очила и ви няма никакви хората ви дадоха пример как си вършат работата в другите форуми ама май хич не ви дреме за играчите и няма невярна информация казва се ,,Изобилие от тор'',а не ,,Изобилие от ресурси,,щото съм отваря такива сандъци и ми е давало само тор и съм сигурна ,че не само аз съм се радвала на такова,,изобилие,,.
     
    лудакрава1, dedoto и valya_boss харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.