Дискусия: Ко-ко-коледно пиршество

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ко-ко-коледно пиршество

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно пируване!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За събитието ще са необходими:
    Жълта свещ
    5330​
    Лилава свещ
    8000​
    Зелена свещ
    8000​
    Кибритени клечки
    1480​
     
    axmara, Bamze, pepa551 и 6 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Толкова ли е трудно да ги направят трито растения с еднакво време.
     
    shiky, beti06 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За празниците евентите не трябва ли да са леки и лежерни ? Макар че и това събитие е две седмици и времето за изпълнение сигурно ще стигне.
     
    Последна редакция: 21.12.20
    -mairon и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. ТИН

    ТИН Обитател

    Хитро измислено ! За да си стоим в къщи !
     
    shiky, bim177, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    По време на празниците, евентите трябва да се изпълняват за минути, толкова ли е трудно да се дава нещо от плевнята, вместо да сеем, все пак ще трябва да се събираме около масатаxD, време е за малко веселба, да забравим за болести и карантини.
     
    shiky, -dd76-, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Те не се сеят едновременно, така че има ли значение дали е еднакво времето или различно!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Май ще предпочета софрата, пред мотиката! За сега съм на мнение да пропусна този евент! Весели празници на всички и здрава нова година!!!:inlove::D:inlove:
     
    Amelita_, dedoto, -niksan- и 3 други харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пропускам. Не заради софрата, тя няма да избяга, просто не ми е интересно.
    Само от дългото пълнолунието ще се възползвам, ако не забавя xD. И ще сея тръстика и опал за читалището.
     
    -helixme4o- харесва това.
  10. metallica72

    metallica72 Прохождащ

    И евентите им станаха като играта,тегави с безлични награди!За коя награда да се боря за реда ли?Безсмислен.За някой сандък който обикновено дава най смотаната награда?Предпочитам да се видим с приятели и да се почерпим отколкото да бера глупости!Весели празници и наздраве!
     
    pipeto7, Amelita_, shiky и 3 други харесват това.
  11. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Бeзинтересно, скучно - пропускам ...Ще наблегна на дезифектант - 45 градусов, домашен ! Наздраве, късмет и успех на всички !
    Дано Дядо Коледа помотне на БП и неговите "програмисги":p:p:p да оправят играта от тъпите, досадни и дразнещи дефекти>:(:wuerg::wuerg: на геймплея и да възстановят играенето със смартфон !!! Ако, разбира се, това не е част от новия здравен фашизъм - стойте си у дома и хабете повече време в безсмислени неща:wuerg::wuerg::wuerg: ...Съжалявам - НЕМА емотикон с маска... Шо тъй !?!
     
    Amelita_, tanyamery, shiky и 7 други харесват това.
  12. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Като писа маска, се сетих... една приятелка каза, че това била новата еротика - да видиш някого без маска...
    Ко-коооо-коледно пиршество - да да да... ама не във фермата. Искам малко да не ме забавляват с обсебващи евенти - шалтер долу. Гледам да си съхраня мозъчните клетки и не искам да се ангажирам с евенти, които не дават нищо (за мен). И е много бавно на моменти, все едно чакам на спирката да се преместя на друго поле. Иначе се радвам на флаша, доколкото може. Когато свикнем с нещо и го приемем за даденост, неосъзнавайки колко труд стои зад това, загубата е фрапираща.
    По Коледа стават чудеса, може пък "клиентът" да задобрее.
    [​IMG]
     
    Amelita_, shiky, dedoto и 5 други харесват това.
  13. Bamze

    Bamze Болярин

    Смятам да играя. Наградните точки ще ми дойдат добре за сезона, няма да купувам такива от фермерския магазин. Редът за Небесната градина ми е ценен, моята градина се нуждае от обогатяване с редове. Ще започна от Пълнолунната част, за да мога да продължа да сея растения на Основното поле и Плантацията за сезона. После ще мина и през тях.
    Нека да е весело като ще е Коледно!:):):)
    Весели празници на всички, бъдете живи и здрави!:inlove:
     
    [[Fermerkaa]], axmara, pile-pale и 3 други харесват това.
  14. dvdd

    dvdd Подрастващ автор

    Моля за проверка.Насадих петте зелени свещи и изведнъж изчезнаха от полетата.Рестартирах играта,но ги няма никъде ИД33025211
     
  15. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    защо се пускат евенти след като играта не е в ред ,с това стоене на овцете на 55 % как ще се разсява
     
    shiky и -dd76- харесват това.
  16. vida_bl

    vida_bl Обитател

    при мен е същото,само че са лилави
     
  17. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Тази игра бъгна съвсем>:(
     
    miglen4e1971 и milena7004 харесват това.
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    мм да играта почти умря8)8)
     
    miglen4e1971, Amelita_ и milena7004 харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Започнах, но при мен е голяма мъка, едва влязох, от поле на поле е ужасно да се премине, от играта ли е?
    С комбайн съм, но не става работата.

    ПП: оправете играта, моля, не може да се играе>:(.
     
    Последна редакция: 22.12.20
    miglen4e1971 и milena7004 харесват това.
  20. yanina494949

    yanina494949 Кандидат за признание

     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.