Дискусия-"Котешки хаос"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 31.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    не съм голям фен на писането по форумите,но ме принудихте да се похваля с нула обора и 4 дървета(трънка,2 бъз ххл и бъз хл)
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Алооооу да питам ко мой де,па и да не мой пак ш питам....авееей ко стана с тая проверка за топът,как тъй състезанието си има финален час ама кога ще дават наградите никой не казва
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Проверката ще приключи и наградата ще е начислена когато свърши времето на таймера.
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    и кога е било 1 седмица да се бави награда,па като гледам колко се проверява.....никой на стотна не е мръднал....значи просто немците ич зор си не дават.нал нагушиха кинтити ко толкоз да се трепят да дават награди
     
    desi232 харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Имай търпение малко де, нали на 100% ще си получиш наградата...какво те притеснява!:)
     
  6. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Добър вечер!
    Имам следните питания - Окончателния списък с класиралите се в ТОП 1000 готов ли е, и къде може да се види кои са?

    п.п. Тайфуня получи ли си наградата бре байо?
     
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Наградите ги начислиха в събота следобед. Доколкото видях, нямаше промени в списъка.
    И да е имало такива с ботове, не са толкова глупави, че да ги използват и да ги хванат.
     
  8. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Явно е имало;) http://ru.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/top-1000.13336/#post-183878
    Това е поздравлението от петък на Руския екип със списък на техните играчи класира ли се в ТОП-а. Като гледам списъка, този който беше последен във временното класиране след него има още трима, значи е имало разместване;)
    Че не е мръднала класацията с много ми е ясно, но ми е интересно с колко. Пусто любопитствоxD
     
  9. mamaBojka63

    mamaBojka63 Прохождащ

    Ами то можеше и в нашия форум поне едно поздравление да има към класиралите се играчи, ама кой да го направи.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Линк към крайното класиране, за проявяващите интерес - клик.
     
    bayVasil харесва това.
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Нали уж не можеше да се разбере, кои играчи от коя държава са? а пък линка на Муши друго показва.

    п.п. Ако правилно съм ги преброила БГ играчите са 26. Честито на завършилите и след преброяването и проверяването!
     
    Последна редакция: 17.8.15
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ах! Ами сега!
    Честито на всички и от мен! :)
     
  13. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Е те това търсих, благодарско, задоволи ми напълно любопитството;)

    Дано има повече евенти на този принцип-състезателния, че да върнат отново тръпката в играта. Евента ма изкефи почти на макс:)
    Може да се разбере, как да не може, щом БГ екипа проверява играчите от дриги/а страна а нашите ги проверява друг екип, значи може. Преди беше така, не вярвам сега да е по-различно;)

    Честито на всички българи и дано на следващия да са поне двойно повече!
     
    desi232 харесва това.