Дискусия-"Котешки хаос"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 31.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    По тъпо нещо досега в тази игра не бях играла, много е хубав принципа, но определено е само на думи, то започнеш с бройката на цветето, като минеш през забиването на 4 полета докато се появи котка, да не говорим някой спечели ли нещо различно от точки опит и мп ?! А да , и две билетчета за техника за 1 и за 3 часа ! 60 подаръка успях да направя, но беше тъпо и направо безцелно. Играта се срива с всеки изминал ден, толкова да искат да ни разкарат не знам, ако продължат здраве му кажи, то няма за какво да се играе, абсолютно се обезсмисли всичко !
     
  2. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    какъв е тоя котешки хаос -топ 1000 , който се появи в таймера 166 часа
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това е класирането от евента към момента.
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    ЧЕСТИТО на всички БГ участници класирали се в ТОП 1000, които както забелязах не са малко! Много се радвам за тях. :) Ако разполагах с време сигурно и аз бих се пробвала, успях да измайсторя само има-няма 300 играчки. Дано следващият път са повече играчите, които успеят! А сега нека се почерпим.
    [​IMG]

    Тази тук е само за Торнадо
    [​IMG]
     
    cveta, Торнадо73, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  5. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Има бай Василе,има люде ползвали валерян за мачоците;)
     
    bayVasil и Торнадо73 харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ЧЕСТИТО БЪЛГАРСКИ ФЕРМЕРИ
    И на мен не ми достигнаха 20-30 играчки, но здраве да еxDxDxD, дано следващия път успеемxD.
     
  7. bobar4o

    bobar4o Прохождащ

    От кога за място след 3-то се дава купа(торта) o_Oo_O що не дадеш и за 551 място ? -.-
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ми дава ми докат се наситя тва няма да стане скоро тъй че,у магазина има иди си купиxD
     
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ееех, знаех си че така ще стане, все ще има сърдити. Ето по една такава и за останалите участници, които без да искам съм пренебрегнала.
    [​IMG]


    А пък на Торнадо съм му дала торта - купа защото си я е заслужил.
     
    sashka_9800 и Торнадо73 харесват това.
  10. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Може ли аз да взема парите ,а См.....да вземе трактора барабар мечетата, оти не знае как да похарчи парите:p:inlove::inlove:
     
  11. desi232

    desi232 Посланик

    и аз поздравявам всички БГ играчи успели да влезнат в топ 1000 и най-специално на моите съседи BiG_BeaR73,Shmoksy и munci1991.
     
    Торнадо73 и sashka_9800 харесват това.
  12. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    И аз поздравявам всички БГ играчи успели да влезнат в топ 1000 и най-специално на моя съсед jerikoi53.
     
    desi232 и Торнадо73 харесват това.
  13. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Поздравления на всички български играчи влезли в ТОП1000.
     
    Торнадо73, bayVasil, .dani__17 и още 1 човек харесват това.
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От загадъчните - 2 скоруши, ковхай, бадем ххл и 2 захрен клен ххл; костенурки и 2 киви. Абе и по-добре можеше да е, но бива.

    Едни единствени бобри ++, още си нямам 44 бр. за едно цяло поле, само 29 бр. са (вече), нали уж ще ги селектираме скоро, може и да извадя да гледам xD. Този път поне при мен имаше наплив на таралежи xD.

    Да пускат влакче, ама и за дърветата да го подкарат в най-скоро време.
     
    Последна редакция: 10.8.15
    MARV3000 и Торнадо73 харесват това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    при мен от 4 стръкчета всичките са бъз-.-е такова нещо не ми се е случвало и от 5 обора 2 бобри ++ (не ме пропускат),кози че нямам от тях,-.-щъркели и мишка-.--.--.--.--.--.--.-
     
    slaytanic1878, MARV3000 и Торнадо73 харесват това.
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ето резултатът при мен - 1 трънка, 1 кайсия ХХЛ, 3 бъз ХХЛ, 1 бъз ХЛ, 1 праскова ХЛ, 1 портокал ХЛ, 2 японски мушмули, 2 скоруша, 1 ковхай и 1 ябълка ХХЛ

    идва ред на добитъка - 3 бобри ++, 2 жълт рибарник, 1 жълта мандра, 1 петли, 3 жаби, 1 енот, 1 таралеж, 1 жълто училище за езда, 1 оранжев овчарник, 1 киви, 1 гълъбарник, 1 жълта конюшна, 1 оранжеви гъски.

    Много талаш, много нещо, стиснати, стиснати до немай къде, повече от еврейски лихвари са станали.
     
    slaytanic1878, MARV3000 и Торнадо73 харесват това.
  17. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Както и предполагах, от загадъчните абсолютно нищо стойностно - от дръвчетата само XL, от оборите - нищо, което да не ми е поне десето по ред. Но пък съм доволна от всичко останало - доволно островни точки, близо 350 часа купони комбайн, някоя супер-храна... Малко в повечко ми дойдоха валентинските саксии, но както вече казах - всичко изкъртено от БП е добре дошло!:D
    Честито на всички успели да се вредят в Топ - а!
     
    -Защо-, MARV3000, Торнадо73 и 2 други харесват това.
  18. sahara83

    sahara83 Познавач

    При мен от 4 обора ми се падна костенурка, гълъбарник ,еноти, бобри класик и от две стръкчета японска мушмула и дъб ххл .Оборите и стръкчетата ми са малко защото направих само стоте бройки за реда .На море с хлапе направо си се чудя как успях и това да направя.
     
    bayVasil, -niksan-, desi232 и още 1 човек харесват това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Браво, то си е цяло постижение че си успяла!
     
  20. джони

    джони Прохождащ

    на мен от 180 играчки се паднаха всичко на всичко два обора - едни риби и един жълт свинарник, за разкош
    ако по-голямата част от играчите са с моя късмет едва ли ще се срине пазарът :)
     
    AIDA_78 и krassimira харесват това.