Дискусия-"Котешки хаос"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 31.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Отново пиши , тъй като писмата и подаръците отиват в единия от анулираните.
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    пратих ти едно още ли ти трябват
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    пратих ти още две кълбета
    и не обвинявай че не помагат играчите може и да няма никой на линия
    приятно пътуване:)
     
  4. Катерина

    Катерина Прохождащ

    Хайде имаш ги.
     
  5. desi232

    desi232 Посланик

    на мен на едно поле от 200 малки поленца насадено с праз изкарах 33,от рози 23 и от горска поляна пак с праз 32 бройки кълбета,а от острова с ракита 5 бр

    имаш едно от мен
     
    Последно редактирано от модератора: 9.8.15
  6. desi232

    desi232 Посланик

    намерих нещо подходящо за евентаxD
    [​IMG]
     
    Торнадо73, -niksan- и Valkaaa76 харесват това.
  7. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    Във ФАЯ за събитието пише,че Група котенца дава + 40% ТО за 3 ч. + 4200 ТО-ТрТО / 24:00 ч. /,а в прозореца на събитието информацията за предмета е : Повече ТО при обиране на реколтата,бонус 40% .
    Кое е вярното и на какво ще действа бонуса - на растенията и дърветата или глобално?
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    глобално но все пак и някой админ да се изкаже
     
  9. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    Ако е глобално,както пише във ФАЯ,защо е това уточнение за "реколта" в параметрите на предмета???
    Въпроса ми беше към знаещи,т.е. екипа на играта,тълкуване всеки може сам да си прави.
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Действието е глобално.
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    по скоро лош превод но всичко е допустимо,екипът може да каже едно у щабо у немско друго...

    глобално върху всичко предполагам,давай по точно инфото чи са притесняят хортаxD
     
    Последно редактирано от модератора: 9.8.15
  12. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    Благодаря!!!
     
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Моля за кълбета
     
  14. monikasabov

    monikasabov Стажант

    моля за кълбета, моля
     
  15. AM-AM

    AM-AM Прохождащ

    Едно кълбенце ми трябва. Моля някой да ми изпрати много ще го обичкам:inlove:

    Благодаря Ви:D Страхотни сте ще Ви папкам:inlove:
     
    Последно редактирано от модератора: 11.8.15
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Хайде, българи юнаци, почти не остана, последният напън вече е настал!
    УСПЕХ
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Край!
    Каквото било - било.
    Честито на всички класирали се и по-специално поздравче за нашия отличник - Торнадо.
    Сега ни остава да изчакаме проверчиците :).

    Моите резултати - около 50 купончета, само 2 златни бананчета, 22 загадъчни стръка, 15 загадъчни обора и по малко или повечко от всичко останало. Отивам да люпя загадъчните, дано се пръкне нещо читаво.
     
    bubolina8, bilq76 и Торнадо73 харесват това.
  18. dudi1970

    dudi1970 Стажант

    Честито на всички БГ играчи успяли в ТОП1000 и най-вече на Торнадо.Добре е да се види БГ играч на челните места.... ;)
     
    bilq76, -sindi9- и Торнадо73 харесват това.
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Емии,честито на победителите, както се казва!!! А пък аз горкия, цяла седмица супер тор - карамфили. сея ракита на плантациите, меля в мелниците и от пустата му алергия към котетата, не можах да им раздам играчките и сега 1997 играчки ги изпращам за рециклиране xDxDxD.
     
    Торнадо73 харесва това.
  20. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Честито на спечелилите! А на тези като мен отпаднали за има няма и 10 бройки, късмет при дисквалифицирането:music: Дано са повече такива и дано не са българи, та да са унодим;)
     
    Торнадо73 и [[Fermerkaa]] харесват това.