Дискусия: Космическа одисея

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.11.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Космическа одисея

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!


    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички задачи:
    Нублония
    15 660​
    Извънземен чип
    905​
     
    elliss_bg, pepa551, Bamze и 3 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Количеството растения и изскачащи ми се вижда поносимо и изпълнимо без супер тор и ставане по нощите. Има ъпгрейди за силоза, има сандъчета с бонуси, има купони за комбайна и още няколко неща, които за мен представляват интерес. Вероятно и редовете ще взема, не че са нещо особено, но ако успея защо пък не.
    Приятен следобед, фермери! А утре успех на играещите с малко засукания евент!
     
    elliss_bg, Bamze, dedoto и още 1 човек харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз ще играя, надявам се да успея.
    Успех!
     
    nasko9898 и dedoto харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Мисля след старта от палуба 2, да се насочим основно към палуба 1, защото там има много жълти и лилави "стаи" за карти ключ, а на нас ни трябват 104 жълти карта ключ и 102 лилави карта ключ. Интересно че не е упоменато как ще бъдат обменяни излишъците след края на евента. Също не е посочено дали декорациите стават за пълнолунното цъкалково поле. Редчетата ми харесват, пък са и два броя. Успех на всички любители на космическите приключения.
     
    axmara харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Относно предметите: щом няма "забележка", че могат да се поставят и в обитваното от духове имение, то не могат. (Винаги по този начин е представяно инфото за предметите, които могат да се поставят там.)
     
    nefertiti, ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши, чудя се от къде го вадиш това търпение и винаги спазваш учтивият тон, въпреки недочитането и невниманието....
     
    nefertiti, ПЕПЕЛЯШКА, nasko9898 и 3 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не ми се вярва че ще караш без супер тор.Колкото за ставане през ноща няма да ставаш,защото преди да си легнеш утре вечер ,ще се хвалиш че си изпълнила задачата до край.
     
    -helixme4o-, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 3 други харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не виждам защо да не го прави, може да си го позволи. Не са овацийте за теб, това ли те дразни? Стига с тая злоба...
     
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Имам питанка - на палуба 2 два асансьора ли трябва да се отворят - един за нагоре и един за надолу? А съответно на палуба 1 и палуба 3 по 1 асансьор трябва да се отвори? Това не ми стана ясно и затова питам.

    П.п. Оказва се, че трябва да се отворят всичките асансьори на 3-те палуби, за да имаме достъп до стаите със златни сандъци, които дават лилавите и жълтите карти. Това видях, като разгледах по-подробно маршрутите.

    П.п. Искам да споделя, че за ред 1 са необходими 2730 бройки растение нублония, 105 чипа и 15 овце. От палуба 2 се отваря единия асансьор към палуба 3 и на палуба 3 се отива и се взима ред 1. За мен това ще е основната цел на това събитие.
    Късмет с изскачащите и приятна игра без много лутане из палубите! :):):)
     
    Последна редакция: 17.11.21
    axmara и nasko9898 харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Има 4 двойки асансьори. Във всяка двойка единият е на една палуба, вторият - на друга, но на едно и също място при "налагане" на палубите една върху друга, единият за надолу, другият за нагоре.
    Няма значение от коя палуба ще отвориш двойката, за нея необходимата стока се предава веднъж.
    А сам играчът решава кои асансьори са му необходими, за да има достъп до определена част от палубите, т.е. кои и кога да отвори.
     
    nefertiti и Bamze харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо мислеш че завиждам,мислиш ли че не мога да го завърша и преди нея.Знаеш ли най малко ,да ли не го завършвам преди нея?Просто го написах да не ми разправя тука че ще кара само на вода и тор,а после показва снимки че го е завършила.Хвалеше се ти,как не бил хубав реда, няма да играеш това и онова.Само пас чеетях ,за тази или онази задача да пишеш,после плачеш че нямаш ресурси.Играй всичко за да имаш после от всичко,без да плащаш за някой неща.
     
    nasko9898 харесва това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Тотално се обърка в размислите си , когато аз кажа ще играя го играя когато кажа не значи не, когато искам плащам защото мога да си го позволя. толкова за мен. За теб мнение нямам не си ми критерий не ме кефи и стилът ти на игра колкото до Буба радвам и се харесва ми хъсът и и способът и на игра.....П.С- Мен ми харесва да я чета кога е завършила и как! Друго? П.С-2 Никога не съм хленчила че нямам ресурс може и повече от теб да имам няма как да разбереш!!! Кажи какво имаш ти, което аз нямам:p:p:p Разсмя ме истински този път
     
    Последна редакция: 17.11.21
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Погледни Дилянче ,до 17.00 часа съм на работа, започнах в 17.20 в 20.00 без 10 бях готов.Ти ли ще ми говориш за хъс и за стил.
    Не мисли че няма други играчи който да изиграват бързо игрите.
    Аз не се моля по форума, да ми играят игрите и после да благодаря.Сигурно и това не е истинаа че все молиш играчиxDxD
    Не пълни форума с безмислени пасове,че няма да играеш:p.Който иска играе,няма смисъл ,да казваш че няма да игреш.
    Много неща имам който ти ги нямаш.:p
    [​IMG]
    Направих си 180 000 броя амаран,за топа още.
     
    Последна редакция: 17.11.21
    Bamze харесва това.
  15. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    За да вземем само силозите ще ни трябват:
    Нублония 8590
    Извънземен чип 690
    Лилава карта 36
    Без проблем ще може да се вземе сандъка "Пиколо" за 16 жълти карти. За редовете и цъкалките ще трябва повече работа. Доколкото разбирам, цъкалките ще можем да вземем или с растения/изскачащи, или с карти.
    За картите ще ни трябват 72 жълти и 24 лилави.
    За растенията - 2495 и 45 изскачащи.
    Може да се избере и комбинация между двете.

    За редовете ще ни трябват +750 растения, +60 изскачащи и +6 лилави карти, ако вече сме взели силозите. Сигурно бройката ще е по-малка, ако няма да събирате силозите.
    Надявам се всички сметки да са точни :oops:. Приятна игра!
     
    Bamze, axmara, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ще се повторя явно не схващаш не си ми критерий. Това че съм искала помощ, за изиграване на даден евент значи ли това че нямам ресурс както се изказа( естествено пак неподготвен), бъркаш всеки път двата полюса момче чети 3 пъти и после реди а колкото до завършването ти браво, все пак да не забравяме кой е Никсън той който не се хвали как е изчистил задачите в читалището как е натрупал това или онова с покупки на 300 броя аде моляти се много по зле си от Буба тя с чар го прави
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Зао мислеш че ти си ми критериxDxD
    Молиш защото не ти са ясни някой неша.Ане че нямаш ресурсxD:p
     
  18. jundra

    jundra Професионалист

    [​IMG]
     
    mimi123123456 и Bamze харесват това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Така ме съгласи, не някой много неща не са ми ясни затова не се срамувам и да поискам помощ. Сега може да си поправиш и пост номер12. А и не на последно място играя избирателно всеки евент защото летвата ми е висока, за мен е от значение наградата не е ли в полезрението ми това значи пас не бих си губила времето примерно да играя седмица да копам за любимец който ми струва 2 евро това е моя стил и е много по лесен от твоя лека от мен
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нали много знаеше,че буба играела много бързо,покажи ти на какво си способна
    след като не искаш цяла седмица ,да коапаеш напразноxD
    Не само ти имаш 2 евро да си купиш нещщо:p:pxDxD
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.