Дискусия: Корабен пазар

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.7.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Корабен пазар

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация




    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Тези точки не са ли малко от реда по нивото,ако е така се подиграват с играчите:cry::cry:
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Трябват ми точно 5 примамки за втория ред от риболова. Играя само десния ръкав до четвърта задача и приключвам с това събитие. СХ и СТ не ми трябват, безмисленият ред още по-малко!
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Отдавна го правят, искат, а не даватxD.
     
    tonilili, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  5. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    Ооооооооо, махат неща, които ползват играчите и с всеки изминал ден, само някакви задачи, които можеш да изпълниш само срещу заплащане. А пише: ИГРАЙ БЕЗПЛАТНО! На път съм да спря да играя.
     
    nefertiti, tonilili, beti06 и 5 други харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Захарните миди само от селекции ли са?:)
    Все пак е на 12ч , обираш два пъти ;):p
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Някакви 12 000 точкиxDxDxD 2 пъти ако обираш:cry::cry:
    От цъкалките повече точки ще докарам за 20 часа:)
    това ако не е подигравка :cry:xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Е повече от 12 000 са, но все са си малко.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Верно, че не са много, но не са и толкова, колкото казваш. На знам кое ниво си, но ако си към 227-мо - 235 Х 227 = 53 345 ТО.
    Пък и ще се берат два пъти на ден.
    Но, наистина, за тези точки /вече милиарди/, които трябва да правим за преминаване на ниво, редовете трябва да дават доста повече точки.

    пп. Та, дори и обран два пъти на ден, то само една клопка, макар и обрана веднъж на ден, с подобащо използвани бонуси, дава 8 пъти повече /поне при мен/ от този ред. А пък при фермерите с повече ресурс /допълнително закупени редове и цъкалки с % ТО/ още повече...
    Ами... как няма хората да спрат да изпълняват събитията, като с цъкалките си докарват в пъти повече ТО.
     
    Последна редакция: 23.7.19
    kakata13, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    21 примамки ми трябват още, така че искам - не искам, ще играя, редчето на риболова ми харесва
    точките от реда не са много, но имам много по-калпави редове, които обирам ежедневно
    пресметнах 23 400 памук, 2275 пуканки, 1300 желирани и 20 захарни
    не гарантирам точност в сметките :):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, emcho67, dedoto и още 1 човек харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.

    Можеш да смяташ. Почти. Захарните миди са 21.
    :p;)
     
    Последна редакция: 23.7.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ми няма повече бе брат xD Свтовна криза е , а ние ревем като сомалийски сирачетаxDЯ мъШкатаxD
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и 2 други харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Но това ще го пропусна, почти, т.е. копането му.
    Не коментирам наградите, не това е причината да не го играя - просто не ми е интересно, никакво предизвикателство (от моята камбанария) и т.н.

    22 примамки още ми трябват.
    Ще взема 10 примамки от лявата и дясната част тук. Още 6 от 4-тата част на уикенд копането, изиграх 3-те му части, че изиграя и 4-тата. От Рибния фонтан ще обера още 4. А 2 примамки ще ми даде самият риболов. И станаха 22. (И се надявам да не съм объркала сметките, че да трябва да ръсна някое лало.)

    А иначе - ми, играта не е само правене на точки. В нея има и други неща. Всеки поема по своя си път, играе каквото му се играе, за каквото има време и т.н. Такова е моето виждане.

    П.П. Но се радвам, че това събитие го има, повече играчи ще имат възможност да вземат още някоя примамка, ако им се занимава. А всеки си решава кога, какво, колко, как и т.н. да играе.
     
    Последна редакция: 23.7.19
    terazinni, лудакрава1, kakata13 и 5 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    По нивото ще печеля 105 000 ако обирам по 2 пъти
    цъкалките дават 16500 точки.
    Но когато активирам редовете и любимците стигам до 36 пъти увеличение в най лошия случай ми скачат 25 пъти.
    Зависимост от редовете и любимците.
    Направи една сметка над 600 000 точки в най добрия случай в най лошия 410 000 точки.
     
    лудакрава1, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    НИ сЪ смейкай, даскалицата е в отпуска и смЕта бРЪже :D:D:D:D. Сега ще заложа още една селекция, да ми е готовичка, благодаря, Мушинка!
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    То в случая и аз благодаря.
    :):):)
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, всеки сам решава дали да сложи цъкалките на реда от съответното събитие, или да си ги разположи по полето... Лично аз, нямам интерес да са ми по полето...

    Та, последно, исках да кажа, че от реда се печелят 235 ТО Х нивото на 12 ч., а не 12 000 ТО обрани 2 пъти от реда.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Малко збъркани сметките а тези редове за намаляване на някакви реколти и обори,ама хич не ги гледам кой за какво намалява.
    Според мен никой не ги и ползваxD
     
    .TAINNA., ka-linka, kakata13 и 2 други харесват това.
  19. staneli

    staneli Старши болярин

    Тук съм абсолютно съгласна xD. Въобще не ги гледам при обирането им xD.
     
    .TAINNA., -niksan- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Имам въпрос: СХ и СТ няма да се получават при запълване на ръкавите, а ще се получат в последствие при запълване на общата лента / няма да се губят , само ще се забави получаването им/ -?
     
    .TAINNA. харесва това.