Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    искам съвет - не ми достигат 40 точки за приключване на 1-ва задача но имам разминаване с таймера с 8 минути как да изпреваря таймера , имам използван тор,супер тор и вода.
     
  2. dorka.68

    dorka.68 Стажант

    Благодаря за отговора и за инфото за облагородяване. По принцип зная за какво служат резервоарите и производство съм си построила,беше ми интересно защо за някои са важни количествата им. Спокойна вечер!
     
  3. О, сори, не съм разбрала правилно.
    За мен количествата са важни за да мога да построя повечко лепиларници възможно най-бързо за да си изпълня куеста с биолепилото (не ми е интересно да ги купя, а също и скръндзавостта се обажда...).
     
  4. 0246

    0246 Обитател

    ЖЪЛТО производство на ЯЙЦА и щъркели. Мноого смешно -.-
     
  5. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Не знам на кое ниво си, но аз най напред заредих с малки поленца 4 полета на фермата с кубична диня след като беше готова сложих ябълково-тиквения пай и пуснах времето да тече и обрах полетата а после зареждах с кубичната тиква постоянно .Когато наближи изтичането на времето на продукта го удължих с пинк пая и така приключих и събрах повече от 65000 ТО п.п пропуснах да кажа че вечерта пак заредих с кубичната диня за да не ставам през ноща
     
    Последна редакция: 28.3.15
    Valkaaa76 харесва това.
  6. АнЖемел

    АнЖемел Стажант

    имам 364 сандъка и нито един гребен , за да построя мустакарница ?Какво означава това ? ид 47480519 за проверка
     
  7. Привет, гребените не се получават от инструментите в 1-ва задача, а след като предадем каквото е необходимо във 2-ра задача.
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Другия път ги зареди на плодни полета :)
     
    mell и xari_myri харесват това.
  9. dididin

    dididin Младши експерт

    Гълъб и рибарник оранжав просто супер, ще има да почакам за новите обори
     
  10. sahara83

    sahara83 Познавач

    От оборите ми се падна вълча пещера и оранжеви хамелеони.Останаха ми от старите обори само жабите да получа за кивито и птицечовката ми е още рано да мисля.
     
    черешка и [[Fermerkaa]] харесват това.
  11. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ей, няма да се откажат от тези картинки , кубчета и всякакви простотии на края на евента и защо го наричат изненада ?-аз приключих, успех на всички
     
    Valkaaa76, mell и черешка харесват това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    с плодородни полета е възможно и с бонусите

    моля за помощ. трябват ми чаши.
     
    Последно редактирано от модератора: 29.3.15
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Остана да се почерпиш за успехаxDxDxD.
    Последната изненада е като оборите, голяма изненада са-оранжев краварник и къртица:mad:.
     
    черешка харесва това.
  14. черешка

    черешка Старши болярин

    Жабка от мен, ако се пращат. Не съм доволна от оборите, за първи път ми дава патици, бобри, хамстер, риби и хамелеон оранжево...:cry:
     
  15. sahara83

    sahara83 Познавач

    Благодарско за жабките .На предния евент бях по зле оранжеви патици и конюшни и щъркели. Затрупана съм от щъркели и хамстери не минава да отварям загадъчни обори без тях
     
    черешка харесва това.
  16. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    За жаби се обади на ПиТ ще ти подаря едни
     
  17. снукърʁбг

    снукърʁбг Стажант

    Можеше да сложиш Мими тор - тя ти дава допълнителни то. Но тези задачи най-добре се играят на плодни с мими и супертор
     
  18. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Виж ,може и да си прав. Но заедно с пая сложих и чатни и затова си правех едновременно и бройката. Едва ли с плодородните бих уцелила и двете.
     
  19. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    На мен ми се паднаха два обора лисици :wuerg: - раздавам ги на парче xD
     
  20. regiana89

    regiana89 Стажант

    моля пратете някоя чаша че нищо неизлиза от тея полета
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.