Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. черешка

    черешка Старши болярин

    И при мен вчера даде един резервоар, но при други хора дава по 2, 3 ... явно е въпрос на късмет. :)
     
    Мариана07 харесва това.
  2. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Лелелелее верно хахахаха...аз си произвеждам кукувчета и търся мустаци хахахаха.Благодаря ви!
     
  3. 0246

    0246 Обитател

    Моля помощниците на БП във форума да ескалират за пореден път проблема с изскачащите предмети! Като са ни измислили куест с 4 и 8-часови растения с бройки, заради които ще трябва да садим и берем като разпрани през цялото време на куеста, поне да се постараят да си коригират коефициента на изскачащите, тъй като за пореден път въпросните се появяват по 4-5 от поле. И си спестете съветите кое къде да си кача, какво да изям, какво да си отворя, какво да си обера и къде да си го завра. На 93-то ниво съм, от купите ми липсват само 2, продукти от занаятите се ползват постоянно, при стартирането е обрано дългорастящо и каквото там се сетите.... Повярвайте ми, уверено твърдя, че проблема не е в мен и тактиката ми. Та хайде стига простотии, всеки път едни и същи! Като се искат 26000 бройки точно колко пъти ще ни остане време да оберем карамфили за 6 дни куест :mad::mad:
     
    shiky, billy97, trol4o1 и 7 други харесват това.
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    При мен нито един!
     
    черешка харесва това.
  5. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Да си кажа честно бройките с тиквите и дините ще ги събера, но имам съмнение за чашите.
     
    shiky харесва това.
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Явно мен БП този път ме обича, защото чашите си излизат нормално - в момента изпълнявам четвърта задача и ми трябват 17 чаши, за да я завърша.
     
    Valkaaa76 и черешка харесват това.
  7. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    Благодаря за бързото реагиране на екипа на Фармерама!!!!
     
  8. черешка

    черешка Старши болярин

    Ой,ой,ой....пропуснали са те!
     
  9. elona21

    elona21 Стажант

    Здравейте,защо като влезна в плевнята раздел разни имам 193 сандъка с инструменти,как да ги отворя.
     
  10. Styx

    Styx Guest

    здравей, отиди в инвентара, там където ти стоят цъкалките/иконата с вазата/ намери сандъците и натисни "използвай". ще ти се начислят всички инструменти които са спечелени от първа задача на настоящия евент.
     
  11. elona21

    elona21 Стажант

    Благодаря
     
  12. dim6300

    dim6300 Стажант

    здравейте
    във фермата ми стават чудеса: след като вчера заредих навсякъде с малки поленца, днес сутринта се оказа, че едно липсва, а на мястото на други 12 имаше 3 големи полета, току-що отново открих липсващо поле. засявам и обирам с комбайн, така че няма как да съм премахнала само едно. дали някой може да ми обясни случващото се...
     
  13. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Да, явно е така, но не могат да огреят навсякъде. Но аз не роптая, защото на този етап не ми трябват.
     
    черешка харесва това.
  14. черешка

    черешка Старши болярин

    Ами щом си построила, така е. И аз имам, останалите ги пазя, може да потрябват някъде другаде. :)
    Сега много си харесвам мустачките, готини оборчета са, добре, че имам много кукувици,да не храня и тях. :p
     
    Valkaaa76 харесва това.
  15. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И аз имам около 20 000 кукувичета. Ще има да селектираме. . .
     
    черешка харесва това.
  16. черешка

    черешка Старши болярин

    Задължително! :p Че и нови видове ще имаме...:p
     
    Valkaaa76 харесва това.
  17. TigarcetoSpas

    TigarcetoSpas Прохождащ

    От времето на Баш и Хонда, и цялата дружина, не съм се смяла така. Благодаря ти :)). Играта загрубя. Преди много години Олинка ми тресна един жълт картон и от тогава се отказах да пиша. Благодаря ти-пак- заради теб прописах хахахах.
     
    pif4o335 и -helixme4o- харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах................xD
     
  19. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Колеги,не се ядосвайте ,тенденцията е да няма завършени куести(Играта е за забавление, и харчене на реални парички)Моля за извинение за сарказма ми и успешна игра.
     
    radka7171 харесва това.
  20. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    утре е завършен-наздраве
     
    черешка харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.